SH&SOF vs RIP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru a nu mai tine lumea in suspans voi anunta eu acum ceea ce "El Lider" wldsnk se pregateste sa anunte cu surle si trambite in aceasta seara:

SH&SOF vor declara razboi RIP

Ca de obicei SH nu pot duce un razboi de la egal la egal si prin viclenie isi asigura superioritatea numerica pentru ca apoi sa se poata ridica iar osanale maretului conducator.

Ce va urma dupa incheierea acestui razboi...SH vor declara razboi SOF...din pacate se pare ca liderii SOF au cazut in plasa intinsa de El Lider & Co

Ups...se pare ca pastorii au spioni pe peste tot :D
 

DeletedUser

Sa analizam ce ai spus tu, daca ai analiza putin harta ai observa ca RIP are niste nuclee de jucatori foarte avantajoase atat pentru SH cat si pentru SOF si ca numar de memberi RIP e numai buna de ferma,e o chestie fireasca..ce e gras si delicos e papat avantajos.
De unde pana unde ideea asta ridicola ca SH nu se descurca singuri cu RIP habar nam,daca iti amintesti bine SH sa luptat cu RIP in trecut fara ajutor si da au facut treaba buna, asa ca ceea ce spui tu este propaganda de doi lei si buna de bazar.
Sterge frate contul ca esti de rahat,ce tertipuri de doi lei ai ajuns sa faci,nici nu mai stii de ce sa te legi, plangi dupa RoD ce ai?
Din partea mea parere personala,ca jucator esti un idiot.
Toate cele bune si dute tare
 

DeletedUser4933

Acest topic este un spam si il vom trata ca atare.....nu este Antanananana in masura sa faca un asemenea anunt asa ca propun stergerea topicului si rog membri SH sa nu posteze absolut nimic......antanananaric nu exista deci topicul nu il vedeti.....
 

DeletedUser

Sa analizam ce ai spus tu, daca ai analiza putin harta ai observa ca RIP are niste nuclee de jucatori foarte avantajoase atat pentru SH cat si pentru SOF si ca numar de memberi RIP e numai buna de ferma,e o chestie fireasca..ce e gras si delicos e papat avantajos.
De unde pana unde ideea asta ridicola ca SH nu se descurca singuri cu RIP habar nam,daca iti amintesti bine SH sa luptat cu RIP in trecut fara ajutor si da au facut treaba buna, asa ca ceea ce spui tu este propaganda de doi lei si buna de bazar.
Sterge frate contul ca esti de rahat,ce tertipuri de doi lei ai ajuns sa faci,nici nu mai stii de ce sa te legi, plangi dupa RoD ce ai?
Din partea mea parere personala,ca jucator esti un idiot.
Toate cele bune si dute tare


Tu te-ai remarcat prin ceva anume, in afara de posturile fara rost pe tot cuprinsul forumului? Eu unul nu am auzit de tine pana acum cateva zile cand, din pura intamplare, am deschis o pagina de forum in care te dadeai rotund.... Antananaric, in ciuda celor spuse de tine, este un jucator cunoscut si respectat de foarte multi jucatori.... cat despre personajul tau, nu am auzit pe nimeni sa-l pomeneasca... just like that....
 

DeletedUser

Acest topic este un spam si il vom trata ca atare.....nu este Antanananana in masura sa faca un asemenea anunt asa ca propun stergerea topicului si rog membri SH sa nu posteze absolut nimic......antanananaric nu exista deci topicul nu il vedeti.....
@ varza (sau leguma transexsula.... sau ce naiba te crezi ........"Mihaela" ).... Iarasi tu? Ai cumva si o masina de epoca rosie? Locuiesti in Constanta si ai casa la Rio? Daca nu, nu prea vad cine esti? Nu de alta, dar mie mi se face greata cand aud de mazare.... Mancare d'aia cu bulion si ceapa.... Pfff!! Asta pute de la distanta...
 

DeletedUser4933

SlimSlick
Puncte: 87.262
Rang: 3116
Inamici învinşi: 454.161 (1590.)
Trib: CIRC
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Invitaţie în trib
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
Barlogul Lupilor De Stepa 655|649 10.161
Fortul lui Leandine 686|637 10.469
Hanul Haiducilor Buras 662|672 10.469
Hotarul Feciorilor de Lele 646|638 10.469
Land of Wild 653|648 10.469
Scorbura Diavolului 662|673 10.310
Taramul Intunericului 722|632 9.069
Temnita Fecioarelor 657|655 6.089
Temnita Printesei 657|676 9.757

uite ce noob vorbeste cu mine.....te doare mintea de frustratii astia care nu reusesc in joc si incearca pe extern sa devina vedete ca aia de pe postul acasa unde se fac de tot rasul.
 

DeletedUser

App... Cat fac 1+1? Doar verificam, sa-ti vedem capacitatea....
De ce se baga toti aburacii in seama????
 

DeletedUser

Ma simt gadilat de atentia ta, "prietene" .... Dar tot nu te stiu de vedeta.... sa fiu al naibii, dar ... nimic nu-mi vine in cap cand ma gandesc la tine... Poate o durere de stomac.... Asta-i tot.
 

DeletedUser

Slim, las-o (lasa-l) pe mazare....nu are rost,e un caz pierdut :D

Isi refuleaza aici nereusitele si frustrarile din lumea reala...macar atata bucurie sa ii lasam ;)
 

DeletedUser

Nu pot.... Imi provoaca ceva... o neliniste in stomac.... Doar la gandul ca se crede o vedeta, ma simt ... bulversat... De unde pana unde?
 

DeletedUser

Deci El Lider a facut si el oficial anuntul....din pacate i-am stricat surpriza :D
 

DeletedUser

Ia hai gata mai baieti .. vedeti-va de jocurile voaster de la margine de acolo de pe unde sunteti .. si lasati forumul extern dragii mei .. ca oricum nu va aduce satele inapoi :)
 

DeletedUser

Hm...daca K45-k44-k35 (iarta-mi cacofonia) se gasesc la marginea hartii atunci...ma retrag cu scuzele de rigoare :D
 

DeletedUser

seara

Fratilor...adik Eu, stai ca nu m-am expriat bine...tribul meu SOF a intrat in razboi si eu nu stiu nimic??? Cum se face asta??? Ba...nu mai faceti aberatii ca nu e frumos.
 

DeletedUser

Ia hai gata mai baieti .. vedeti-va de jocurile voaster de la margine de acolo de pe unde sunteti .. si lasati forumul extern dragii mei .. ca oricum nu va aduce satele inapoi :)

Pai cine a cerut sate inapoi? In cazul in care erai in necunostinta de cauza, poate ca unii nu mai joaca de mult timp.... Fortosii astia ma deranjeaza, nu satele lasate la margine... Ok?
 

DeletedUser

SlimSlick tu ori esti prost ori esti foarte prost!?! mai lasa-ne frate, de unde va gasiti toti papagalii astia care n-au o treaba cu jocu' sa-si dea cu parerea pe forum?
 

DeletedUser

SlimSlick tu ori esti prost ori esti foarte prost!?! mai lasa-ne frate, de unde va gasiti toti papagalii astia care n-au o treaba cu jocu' sa-si dea cu parerea pe forum?

Da' tu cine esti? Papagal? Cati ai in casa? Crescatorie? Prea te crezi cunoscator... Si pana la urma, de unde ma cunosti tu pe mine? Si app.... Trebuiau niste virgule prin sentinta aia care asa savant ai elaborat-o. Pff!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus