SH&SOF vs RIP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

la intalnirile de vineri la terasa din dristor :)))))))
Pai chiar as vrea sa-l vad si eu fata in fata... Poate are tupeul sa-mi zica si in fata ca sunt papagal... nu de alta, dar pana acum n-am intalnit aceasta exprimare la adresa mea... mai ales din partea unui neica nimeni....
 

DeletedUser

nu pe sarafan il vezi pe acolo .. pe voi astia care va bagati in seama aiurea :)
 

DeletedUser

nu reusesti deloc sa intelegi ce vrea sa zica fata
nu-i nimic!noaptea e tanara ,de aici incolo nu poti decat sa perseverezi;)
 

DeletedUser

Nu-i problema ta cine sunt. Eu nu ma dau in spectacol ca tine pe forum, toti aveti insomnii cand auziti de SH. Iar cat despre tupeu..ce sa-ti zic mai neica nimeni (scuza-ma ca-ti folosesc cuvintele dar ti se potrivesc), esti un papagal. Iar cand te fac papagal, te fac in joc, asta pt cunostinta ta generala, ca sa poti face si tu diferenta dintre un joc si viata reala.
 

DeletedUser

Nu-i problema ta cine sunt. Eu nu ma dau in spectacol ca tine pe forum, toti aveti insomnii cand auziti de SH. Iar cat despre tupeu..ce sa-ti zic mai neica nimeni (scuza-ma ca-ti folosesc cuvintele dar ti se potrivesc), esti un papagal. Iar cand te fac papagal, te fac in joc, asta pt cunostinta ta generala, ca sa poti face si tu diferenta dintre un joc si viata reala.

Bai trei cuvinte.... In joc nu ai cum sa ma faci papagal, pentru ca nu mai joc de multe luni... Ai cateva mil puncte? Esti tare, sau n-ai nevasta... Pe langa asta... mai culturalu' neichii, n-ai nici cea mai elementara notiune de limbaj... "Ma faci.... in joc?" Cum mai? Poti, te rog, sa-mi muti satele mai la margine? Tu vorbesti de RL? Ai asa ceva? Cand ma gandesc la cate nopti nedormite ai, ca sa te dai rotund cu punctele alea, ma intreb... care RL? Ufff, Doamne... Chiar este greu pentru unii sa faca deosebirea... Eu, mai copilu' Romaniei, m-am adresat ca un simplu forumist, deranjat de talentele voastre de vedete.... Tu?... Te aprinzi precum petarda, dar nu faci decat "poc"....
La mai bine si poate in curand, ceva viata privata...
 

DeletedUser

hai ca deja ipocrizie e dusa la extrem
adica sarafan e vai mama lui in viata reala pt ca are multe sate pe cand tu infloresti in rl deoarece nu ai un cont baban...pai cum,tocmai tu?tu care impanzesti forumul de zeci de povesti,tu care comentezi constant o gramada de topicuri?pt asta nu-ti trebuie timp?:D...aoleu barna:rolleyes:
 

DeletedUser

n-ai tu cultura generala cata RL am eu. Cat despre nevasta..am si d'aia, am si amante, am si timp de cluburi, de toti ce am eu chef, iar ora care o am disponibila pt triburi, iau cate sate iei tu in luni de zile. Iar cat despre tine papagalule, bea un red-bull, sa-ti iei aripi si sa zbori de aici ca n-ai nici o legatura :)
 

DeletedUser

n-ai tu cultura generala cata RL am eu. Cat despre nevasta..am si d'aia, am si amante, am si timp de cluburi, de toti ce am eu chef, iar ora care o am disponibila pt triburi, iau cate sate iei tu in luni de zile. Iar cat despre tine papagalule, bea un red-bull, sa-ti iei aripi si sa zbori de aici ca n-ai nici o legatura :)

Daca ai tu amanta si nevasta si timp de club, eu ma duc la garla... Ma lasati, virtualilor... Si inca ceva, mai cultura, n-ai tu dinti in gura si fire de par in cap.... dar sti ceva? Cu cine naiba incerc eu sa ma cert? Ma cobor la nivelul tau? Ui, Doamne... Ignore... Iar prietenilor tai (Flamer, Desire&Co.) nu este treaba voastra ce povesti spun eu, nici macar nu trebuie sa cunoasteti. Intalnirile cu prietenii le fac unde vreau, iar povestile alea ies din orele de somn, noaptea... Sau la munca, ca nu mai stiu.... Parca la munca.... In fine, nu conteaza... nu-i treaba voastra. nu joc, nu vreau sa fac puncte si nici nu ma stresez ca voi... pana cand o sa intelegeti o sa treaca multa apa pe Bega... sau ce-o fi pe la voi.
 

DeletedUser

Nu stiu ce o fi pe la noi, cumparati o carte de geografie si o sa descoperi tu intr-un final :)
Sincer, mi-e lene sa-ti zic unde ma doare de parerea ta papagalule:) Daca tu ai fost un papa lapte in joc si iti pierdeai 1 luna zi si noapte ca sa iei un sat nu inseamna ca si noi suntem la fel:)
 

DeletedUser787

Daca ai tu amanta si nevasta si timp de club, eu ma duc la garla... Ma lasati, virtualilor... Si inca ceva, mai cultura, n-ai tu dinti in gura si fire de par in cap.... dar sti ceva? Cu cine naiba incerc eu sa ma cert? Ma cobor la nivelul tau? Ui, Doamne... Ignore... Iar prietenilor tai (Flamer, Desire&Co.) nu este treaba voastra ce povesti spun eu, nici macar nu trebuie sa cunoasteti. Intalnirile cu prietenii le fac unde vreau, iar povestile alea ies din orele de somn, noaptea... Sau la munca, ca nu mai stiu.... Parca la munca.... In fine, nu conteaza... nu-i treaba voastra. nu joc, nu vreau sa fac puncte si nici nu ma stresez ca voi... pana cand o sa intelegeti o sa treaca multa apa pe Bega... sau ce-o fi pe la voi.

hai ca asta a fost buna ... de unde sti tu ma ce viata are sarafan ? chiar ca numai prosti pe forumu asta ...
 

DeletedUser

hai ca asta a fost buna ... de unde sti tu ma ce viata are sarafan ? chiar ca numai prosti pe forumu asta ...
Ah... Vorbeste alt mare sacrificat pe altarul triburilor.... Gigi... Stai acolo bine, ca nu-s multe zile de cand te-ai facut de Cacao... Tu te-ai gasit sa **... Hai ca macar Sarafan Warrrior parea mai adversar.... nu la puncte... Dar, ceva mai mult respect pentru el, chiar daca-i slobod la gura...
 

DeletedUser

treide3, ai face la fel in locul lui, este best friend in RL si stie cel mai bine ce fac, cu cine si asa mai departe. Cand s-a referit la prosti, nu s-a referit la tine dar daca te-ai simtit, eu ce sa mai zic?
 

DeletedUser

treide3, ai face la fel in locul lui, este best friend in RL si stie cel mai bine ce fac, cu cine si asa mai departe. Cand s-a referit la prosti, nu s-a referit la tine dar daca te-ai simtit, eu ce sa mai zic?

El a scris negru pe alb.....
Nu are nici un drept sa faca pe cineva prost ....nici pe slim nici pe nimeni...
Daca e prietenul tau asta nu-i da dreptul sa zica si sa faca ceva doar de dragul de a arata cat de bun prieten iti este tie.....
 

DeletedUser787

Ah... Vorbeste alt mare sacrificat pe altarul triburilor.... Gigi... Stai acolo bine, ca nu-s multe zile de cand te-ai facut de Cacao... Tu te-ai gasit sa **... Hai ca macar Sarafan Warrrior parea mai adversar.... nu la puncte... Dar, ceva mai mult respect pentru el, chiar daca-i slobod la gura...

ooo da ... tu poti sa te iei linisti de mana cu entech ... vezi ca mai sunt locuri libere la mine in fan club ... trebuie doar sa cauti ceva despre mine pe net ;)
 

DeletedUser787

El a scris negru pe alb.....
Nu are nici un drept sa faca pe cineva prost ....nici pe slim nici pe nimeni...
Daca e prietenul tau asta nu-i da dreptul sa zica si sa faca ceva doar de dragul de a arata cat de bun prieten iti este tie.....

am gresit ca am generalizat ... eu ma refer la anumite personaje de aici ... se simt ei :D nah ... sper asta ... macar atat pot face daca mintea nu ii duce ;)
 

DeletedUser

Reguli generale:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus