SH vs Cnoobs

DeletedUser3547

:)) ce imi plac astea care demonstreaza mai mult pe forum decat pe harta! E un joc si daca e sa pierd asta e!

O alianta care nu se respecta e clar ca trebuie oprita! Sa trimiti trenulete de la 25 de ore pe barbarele din mijlocul aliatilor ce inseamna domnu mazare?
Si da am atacat cu 2 minute inainte sa te anunt ca am rupt alianta :)) nu 24 de ore ca te fac de ras acum mincinosule!
Si statistic vorbind eu nu imi concediez membri cu 2 minute inainte sa piarda satele sa nu apara in statistici!

Nu mai zic nimic ca nu are rost, ne auzim pe harta!

cuka tu esti? :d :))
 

DeletedUser523

Stati asa sa inteleg si eu cum a stat treaba:
Cnoobs au rput alianta cu SH pe motiv ca SH sunt aliati cu BK unde au intrat M-sqd?
 

DeletedUser45689

Da,dupa cum observ in cele postate de mazare ,dar cica SH sa bagat in continentul lor!
PS:Nu stiu cat este de adevarat dar eu asa am inteles ca era vorba in alianta pe care au avut`o!
 

DeletedUser

Am avut alianta ! Insa cei din SH tot intrau pe continentul nostru! Am tot acceptat pana cand vad intr-o zii cand un jucator de la noi a luat un barbar si pe el erau 4 nobili din SH de la 25 de ore! Nu mi sa parut normal si am decis sa rup alianta!

Nu e cum zice domnu mazare! Am scos tribul de la diplomatie am lansat atacurile ca ma enervat :)) si am anuntat apoi ca sa incheat alianta! De preciza ca nu a fost nimic organizat si noi am fost prinsi descoperiti ,am atacat doar eu pe unu de la ei atat!



Sa trecem la treaba!
 

DeletedUser46519

il stiu .. de pe 37.. oare de ce sa terminat asa repede lumea ? toate lumea sa aliat si a mers in sh si gata lumea
 

DeletedUser

Am avut alianta ! Insa cei din SH tot intrau pe continentul nostru! Am tot acceptat pana cand vad intr-o zii cand un jucator de la noi a luat un barbar si pe el erau 4 nobili din SH de la 25 de ore! Nu mi sa parut normal si am decis sa rup alianta!

Nu e cum zice domnu mazare! Am scos tribul de la diplomatie am lansat atacurile ca ma enervat :)) si am anuntat apoi ca sa incheat alianta! De preciza ca nu a fost nimic organizat si noi am fost prinsi descoperiti ,am atacat doar eu pe unu de la ei atat!



Sa trecem la treaba!

4 nobili din SH de la 25 de ore
sa fi fost un plan cu bataie lunga ? :)
 

DeletedUser45689

Cnoobs - Alkesh în data de 18.12.2014 la ora 23:26 Mulţumesc Citat

Timon.si.Pumba dec 18, 20:40
mi-e mila de tine dar nu stiu de ce :(

chiar ai nevoie de bafta si multe nopti nedormite ca sa poti face fata!

inafara de tine si restu 4 care mai sunt pe acolo restu sunt praf!

blindati bine centru ca sa nu avem surprize :)

un joc placut va uram si cat mai mult succes. trageti tare cu pacea aia si sa fiti pe faza la orice secunda intrata!

Alkesh dec 18, 20:41
:)) asa jucati ma ? inainte sa piarda satu il dati afara sa nu va strice statistica? va iau pe toti pe rand amaratilor




ce interesanti se dau! am 100 de amenintari deja
:)))
 

DeletedUser42965

il stiu .. de pe 37.. oare de ce sa terminat asa repede lumea ? toate lumea sa aliat si a mers in sh si gata lumea

Ai jucat pe 37 ? esti unul din cei care si-au pierdut satul in prima luna de joc ? Cine s-a aliat cu cine ? Aveam 69% din harta cand Samuraii au decis ca e greu sa ne faca fata fiind aliati.Au avut 2 variante , sa cada in razboi sau sa cada pe pace.Au ales ambele.Te dai inteligent dar nu prea esti mentor , poate matol...

S-a terminat lumea pentru ca am jucat bine , lume viteza 1 , terminata in mai putin de 1 an.. EU zic ca ne-am descurcat admirabil.

AI 5 posturi.Sigur nu esti cuka sau alkesh ? cu multicont ca pe joc ?
 

DeletedUser

:)):)) Daca aveam multi cont eram banat! stai linistit! Nici nu stiu de ce pierd vremea aici! SH deja a castigat lumea 42, noi jucam degeaba
 

DeletedUser36072

Cuka tu esti ma?

mai mult de 69 de sate poti?

tine cont ca la 69 ai fost inobilat
 
Sus