SH vs Cnoobs

DeletedUser44123

Lasati copii sa spuna lucruri traznite. Auzi tu, campion mondial.:D Treziti-va! Ori speed,ori sotronu' = tot aia.
 

DeletedUser

Lasati copii sa spuna lucruri traznite. Auzi tu, campion mondial.:D Treziti-va! Ori speed,ori sotronu' = tot aia.

E totusi cat de cat greu speedul, dar nu atat din cauza jocului in sine ci mai ales a backstabberilor si a legendelor care joaca cu sclavi care sa le cedeze satele si sa le dea deff. Daca esti fan Game of thrones trebuie sa incerci serverul romanesc de speed.
 

DeletedUser44123

Evident, nu e char asa de usor sa bagi niste scripruri,sa "arzi" doi-trei fraieri , si apoi sa te dai mare zmeu. Pt asta iti trebe maestrie.
Iti dau dreptate: este greu sa pot face asta, dar uita ca avem si ambitiosi. Tocmai au iesit in evidenta.
Cat despre jocul in sine, e usor: Ciuciu strategie. Bulan! Daca l-a prins pe fraier ducandu-se la pisoar, aleluia. Daca l-ai prins pe fraier cu trupele pe drum dus/intoars , aleluia. Intrai si eu acum in an si daca nu ma insel, chiar din primul joc luai cupa de aur. Vai ,ce sa zic... sunt tare. Fix apa de ploaie.
Pe lumile lungi e adevaratul joc. Sa stii sa astepti,sa stii sa calculezi, sa preconizezi,sa te inseli,sa te ,sa te....
 

DeletedUser45557

Atașamente

  • Screenshot_2015-01-04-01-56-18.jpg
    Screenshot_2015-01-04-01-56-18.jpg
    18,5 KB · Vizualizări: 72

DeletedUser45557

Face to face , sa te vada campionu:)))
Campionu cred ca nu a aflat cum il certai pe puyut pe lumea 1:))) nu ar mai vrea nicio confruntare cu tine:))
 

DeletedUser13059

neata tinere ... noi suntem niste sfinti .. Membrii din RAI , veniti pe pamant sa vede ce pot campionii al caror nume este secret .. apar doar daca fac ceva sa fie pe plus , pana atunci raman anonimi sa nu fie facuti una cu iarba de pe harta lumii ..
 

DeletedUser22307

dar asa sant zeii astia se agita ca o sticla de cola cand stau in mijlocu tribului sigur dispare inainte sa ajungem in zona lui :)
 

DeletedUser13059

Eram sigur ca e la ZEI, si cred ca nu eram singurul:cool:

doar nu credeam ca ii din UTL :)) voi aveti altfel de ZEI , gen borzesti pe care o sa il venerati ca si fost ZEU pe L42 , vad ca a renuntat baiatu , stie ca ii pierdere de vreme sa lupte acolo


oricum campionule mondial , ne bucuram ca esti asa departe , acuma parca mai avem o sansa , daca erai in centru eram pa TOTI
 

DeletedUser

Am avut ZEI care au fugit la dusmani, legende cica, altii care s-au lasat de joc te si miri din ce motiv. Stii prea bine cum a fost pe 36, vazand ce face 'gen' imi pare rau ca nu am gestionat treburile cum trebuia acolo. Nu ca nu m-ai fi ajutat si tu.:)
 

DeletedUser13059

nu au fugit , au ales ceea ce ii cel mai bine pentru viitorul lor :) doar nu ai sperat ca daca ati recrutat -B- vor ramane la voi pe vecie , calm colegu ... tot ce a apartinut -B- va revenii aici asta doar pentru aceea concediere care am spus ca nu imi place cum a fost facuta ;) eram mic, cu 1 sat , dar acuma voi sunteti mici si asta in doar 2 saptamani ... peste 2 luni probabil disparuti de TOT
 

DeletedUser

Chestia cu recrutarea e opera lui 'gen', oricum eu unu sunt ft curios cum se vor organiza colegii de trib si cum vor reactiona la situatia actuala. Cat despre mine, alta lume, alta poveste:D La fel, stii cum merge treaba;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus