SH vs Cnoobs

DeletedUser41807

Probabil esti un ilustru anonim de marginea hartii, in schimb pe mine ma poti vedea lejer in clasament, colo, la prima pagina ;) Tot ce a incercat mazare si a reusit, ati incercat toti, doar ca voua nu prea v-a iesit :) Lasati-va de frustrarile astea obosite si vedeti-va de barna proprie din ochi inainte s-o aratati p-a altuia.

Mã ce jucãtor de top ești tu , deja mă ingrozește laudãroșenia ta . Bãi tovarașe privește-mi profilul de aici și vei afla cine este acest anonim pe joc , pe 42 o să aflii când o să consider eu că este nevoie , iar dacă vrei să mă orbești cu clasarea ta pe aceastã lume iți dau un indiciu de a afla cine sunt : de pe 28 pana aici am fost in top 5 pe aproximativ 4 sau 5 lumi , așa că stai in banca ta !
 

DeletedUser43947

In primul rând nu știu cine ești tu de iți poți permite sa îmi adesezi aceste cuvinte . Nici mãcar nu imi cunoști numele de pe joc , nu știi nimic și te bagi tu in seamã ca noobul . Nu am nici macar o legatura cu cnoobs . eu mã refer la ce a incercat stimabilul de mazare cu immo . bk . etc . tu vorbești de academii ? când mazare face si aoe academie sh ? Imi este milă de SH si Green pentru ce va urma ;)

Tu cine esti mai mandrule ? macar sa stim si noi cine e milostiv si ne ofera mila.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
E logic sa nu isi spuna nick-ul de pe joc.Daca nu e pe contul sau original, ci de pe cont "imprumutat", in cazul in care va fi innobilat va trece pe alt cont.Iti dai seama ce usor e sa ameninti si sa oferi mila din anonimatul de pe harta...doar-doar treci dintr-o parte in alta si prinzi sfarsitul lumii.
 

DeletedUser13059

Mã ce jucãtor de top ești tu , deja mă ingrozește laudãroșenia ta . Bãi tovarașe privește-mi profilul de aici și vei afla cine este acest anonim pe joc , pe 42 o să aflii când o să consider eu că este nevoie , iar dacă vrei să mă orbești cu clasarea ta pe aceastã lume iți dau un indiciu de a afla cine sunt : de pe 28 pana aici am fost in top 5 pe aproximativ 4 sau 5 lumi , așa că stai in banca ta !

sigurat vorbesti de .ro ? in fine , oricum dute baga un dush rece sa te racoresti ;)

nu ii momentu sa spuna acuma ce nume are ca risca sa piarda sate :))) asteapta sa vada daca reuseste sa prina el ceva inactiv de la care sa inobileze 2-3 sate apoi vine aici sa ne arate ce power ranger ii ..
 

DeletedUser41807

Trãiascã invidia . dupã ce voi termina organizarea o sã vã spun . Nu mã ascund dupã nick :) toate conturile pe care am jucat sunt si vor fii doar ale mele . nu joc pe alte conturi în afarã de ele ;) Și nu nu am ce pierde !
 

DeletedUser43947

Toti suntem invidiosi pe anonimii laudarosi care incearca sa intimideze pe forum.
 

DeletedUser13059

Trãiascã invidia . dupã ce voi termina organizarea o sã vã spun . Nu mã ascund dupã nick :) toate conturile pe care am jucat sunt si vor fii doar ale mele . nu joc pe alte conturi în afarã de ele ;) Și nu nu am ce pierde !

toate ? iti cer doar 1 nume atunci unu din acele multe care au fost de top 5 si care nu ii aici ..
 

DeletedUser41807

Nu cred că îți sunt dator cu ceva pentru a îți spune , ca să fii si tu fericit și te întrebi de ce am scris sub nume speed team .ro si nu member ca restul de pe forum sunt unul dintre cei care a câștigat cu echipa României campionatul mondial de speed .. Așa ca nu stiu care dintre noi este anonim si care nu . eu am postat aici pentru ai ura Domnului Bonduelle (akka mazarica fara frica ) spor la vale . nu am postat pentru altii . așa cã poți continua satirul cu alții ;)
 

DeletedUser45557

Hai sa ne laudam ca suntem Campioni Mondiali :cool:
#Valoaredeaiamare!

Si la mine de ce scrie doar "MEMBER" ?:))):D
 

DeletedUser41807

Chiar nu am vrut să mă laud dar dacă ei se cred prea buni trebuia să le dau peste nas .
 

DeletedUser27882

Scuza-ma, dar cu ce le-ai dat peste nas? N-ai facut decat ca toate postarile tale sa denote infantilism.
 

DeletedUser41807

Uitã-,te la postãrile lui luchescai . ca să ințelegi cã el se crede deja câștigãtorul lumii fiind in top 5 ;) și numindu-mă anonim !
 

DeletedUser44200

Băi săracilor care sunteți voi săraci... poi ce-i aici bă de postează toți ăștia cu MEMBER? Bă... la ghenă cu voi bă, săracilor care sunteți voi săraci! Poi credeți că domnul campion stă de vorbă cu oricine? Nu stă... pentru că asta înseamnă să ai prestanță de șmecher, de mafiot, de campion mondial.
 

DeletedUser44858

Uitã-,te la postãrile lui luchescai . ca să ințelegi cã el se crede deja câștigãtorul lumii fiind in top 5 ;) și numindu-mă anonim !

Printeso, fata de tine care ai castigat campionatu` mondial in 12 ore de joc maxim, eu sunt in top 5 si am fost si o sapt pe primul loc, inca de la inceputul lumii, adicatelea de vreo 3 luni, constant! Nu mai abera tu p-aici bai speeder-e de campionate mondiale, acolo dureaza runda o ora, e si chestie de noroc, nu se compara cu o lume de joc ca dificultate, unde chiar tre` sa-ti folosesti creieru` si sa stii ceva strategie... ceva mai multa! Acolo pe speed joci ca robotelul si daca ai si-un dram de noroc sa-l treaca pe vreun olandez chisarea, i-ai luat satele c-a dormit pe el :)
 

DeletedUser42654

Te "chisi" in sticla=)) si tot nu pleci de acoalea... o pierdere de timp si o sufocare de creier speed-u asta
 

DeletedUser41807

Ce realizare ai făcut , chiar trebuia să specifici că ai fost o saptamană pe locul 1 ? :)))
Chiar crezi că asta este important ? eu m-am plictisit de locul 1 si tribul sã meargă prost . Tocmai de aceea am intrat aici să dezvolt tribul , pentru că dacă tribul merge bine voi fii cu siguranțã pe locul 1, dar tu ce să știi ?
Cred cã IRC te-ar face de tot maroul dacă ar auzii ce tâmpenii spui tu de speed . Daca nu știam strategie nu câștigam .. Așa că stai liniștit ca o sã vinã si vremea cand te voi vedea sub mine in clasament sau chiar sub un negru cu ochii in sus ;)
 

DeletedUser13059

Nu cred că îți sunt dator cu ceva pentru a îți spune , ca să fii si tu fericit și te întrebi de ce am scris sub nume speed team .ro si nu member ca restul de pe forum sunt unul dintre cei care a câștigat cu echipa României campionatul mondial de speed .. Așa ca nu stiu care dintre noi este anonim si care nu . eu am postat aici pentru ai ura Domnului Bonduelle (akka mazarica fara frica ) spor la vale . nu am postat pentru altii . așa cã poți continua satirul cu alții ;)

da din pacate noi nu avem 15 ani ca tine sa stam non stop in fata la PC ca sa ne permitem participarea la campionate de speed ... dar avem si noi niste lumi inchise cap coada , tu cate lumi ai terminat ? am mers si pe .net unde am castigat o lume .hu unde am fost dati afara ca eram romani si inobilam toata ungaria .. dar cum scrie la tine acolo SPEEDTEAM.ro , iar noi suntem membrii la triburile.ro .. tocmai vorbeam pe skype cu cineva care la fel are ca tine scris acol si din cate mi-a spus el si altii care au participat cu tine pe la diverse au spus acelasi lucru , acuma nu ma bag , poate tu esti liderul si nah , nu vreau sa fac probleme la cel mare, eu doar ti-am cerut numele sa vezi ce poate face un member vs un campion MONDIAL , dar se pare ca mai nou campionii se .... cum ii zice la cuvantu ala ... pff de raman fara 00 , in fine .. ma bucur ca esti campion , iar pana acuma nu a auzit nimeni de tine ..


Ce realizare ai făcut , chiar trebuia să specifici că ai fost o saptamană pe locul 1 ? :)))
Chiar crezi că asta este important ? eu m-am plictisit de locul 1 si tribul sã meargă prost . Tocmai de aceea am intrat aici să dezvolt tribul , pentru că dacă tribul merge bine voi fii cu siguranțã pe locul 1, dar tu ce să știi ?
Cred cã IRC te-ar face de tot maroul dacă ar auzii ce tâmpenii spui tu de speed . Daca nu știam strategie nu câștigam .. Așa că stai liniștit ca o sã vinã si vremea cand te voi vedea sub mine in clasament sau chiar sub un negru cu ochii in sus ;)

mai degraba iti da IRC 2 palme cand vede ce porcarii scrii pe aici si la cine explici tu ca esti campion mondial :)) poate mergi sa iti spuna si cu =NBZ= .. cand eram noi pe acolo tu inca iti faceai cararea in cap pentru poza de buletin
 

DeletedUser45557

Băi săracilor care sunteți voi săraci... poi ce-i aici bă de postează toți ăștia cu MEMBER? Bă... la ghenă cu voi bă, săracilor care sunteți voi săraci! Poi credeți că domnul campion stă de vorbă cu oricine? Nu stă... pentru că asta înseamnă să ai prestanță de șmecher, de mafiot, de campion mondial.

Noi cum "MEMBER" NU avem voie sa comentam in fata lui:D :))
 
Sus