SH vs TSF

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

** my niggas Weast Coast :D



2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

Anunt ca si familia CIRC o sa intre contra TSF daca mai face mult pe smecherii cu noi



cu drag al vostru urssmircea =)))



Bafta SH >:)
 

DeletedUser4933

ooooo asta ar fi lovitura lumii 14, unii din vest si unii din est, cred ca intr-o luna s-ar desfiinta tribul pardon, marele trib TSF.
 

DeletedUser31804

am zis-o io pe forumu intern da nu a crezut-o nimeni ca-s var cu MAMA OMIDA:)))
ce sa zic sa ne gsaim la jumate sa dam mana ca englezii cu francezi pe sub canal le Manche
 

DeletedUser31804

toata lumea vrea sa castige serveru, este cea mai buna ocazie pentru ei sa scape de TSF cu minim efort, daca intra si ei tare, plus conving pe altzi cativa sa intre la ei
scapa de un trib mare cu minim efort si bonus se mai si intaresc din asta
 

DeletedUser

foarte comic.....dar cei din tsf de ce nu iasa pe extern sasi zica si ei cu parerea sau sa ne dea peste nas macar....stiu cas tulburati, insa parca n-are farmec doar vestu pe forum :D
 

DeletedUser

Pfff...ce lume,l14 mi-sa parut mereu cea mai tare lume :)...facand abstractie de l7 si l8 :)
 

DeletedUser

Hai sa ne mai clatim ochii in niste statistici , SH vs TSF fara academii


Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: TSF
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 317
Tabăra 2: 321
Diferență: 4

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,111,555
Tabăra 2: 2,984,515
Diferență: 127,040

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94,391
Tabăra 2: 0
Diferență: 94,391

image.php
 

DeletedUser

Am uitat sa mai specific ceva...pentru ca putem avea atentie distributiva ne batem in acelasi timp si cu tribul legioN care mi-au recrutat un trib intreg (Leg@cy)cu care eram in razboi, ei au facut PNA cu TSF cu aceasta ocazie. E doar informativ, nu vreau sa scot in evidenta nimic decat cele doua conflicte=razboaie.
Nu am sa spun ca suntem noi nu stiu cum sau altii nu stiu cum sau ca vom face si vom drege, pur si simplu vom juca si atat, fiecare in limita timpului pe care il poate dedica unui asemenea joc.

Mai departe se ocupa ovello cu statisticile oficiale de diferite feluri tipuri etc, e specialitatea lui si nu numai.

Multumim ca avem marea onoare de a aparea in topicul vostru,bai...porumbita masculina,rar gasesti voinici sa duca asa mari razboaie si sa fie atat de modesti,auzi la el "avem atentie distributiva":)))))


hai...agitati-va :rolleyes:
 

DeletedUser

Brago , parerea mea neutra aici este ca postul tau nu are nici o noima , e facut de dragu de a fi fara a avea vreo legatura cu topicul propriuzis decat sa o dai in replici pe care le da de obicei un pustan din clasele primare mai bine ai comenta statistica sau ai posta alta statistica, dar trecad din nou la subiect , poate cineva sa posteze o statistica cu toate triburile sh vs tsf in ultimele 48 de ore ?
 

DeletedUser

ce iasa cand se intalnesc doi carnati?in cazul nostru 2 carnati de triburi.cica.....familie:)))
familie de ce?de carnati sau de triburi?
 

DeletedUser

carnat ce a-ti facut voi nu a existat in istoria triburile.ro,nici chiar pe L1 pe vremea TA-lui si a GD-lui
nu-i suficient ca v-ati trecut la profil a trebuit sa faceti si un topic pe extern sa vada si celelalte lumi care nu aveau de cine sa rada:)))
mare carnat atat la propriu cat si la figurat
hai pa lingeti-va pe gingii intre voi ca pe altii ii trec bas-ul
 

DeletedUser30142

cine esti tu sa anunti asa ceva? VANGHELIE

CIRC nu intra in razboi cu TFS

auzi tu danielsan fiul lui ciompy eu sunt un simplu jucator care o sa va faca ca si muise trag o linie in peste circ jumatate eu jumatate tu adica defapt trag un x ca nu o sa mai fie circ ;) dar app circu ar vre-un razboi ? ca am auzit in tsf sa vorbeste ca sa va faca academia lor si sa faceti ce vi se spune :) dar asa la cum ai raspuns imi dai de gandit ca se am auzit ii adevarat :)


PS* ne auzim si noi peste 2 sapt ;) pana atunci schh



xutu
Puncte: 3.074.958
Rang: 38
Inamici învinşi: 1.001.303 (1356.)
Trib: Circ


vs


urssmircea
Puncte: 2.534.250
Rang: 69
Inamici învinşi: 33.964.631 (5.)
Trib: G0D



cred ca glumesti :| 3 milioane si 1 mil la inamici invinsi total =))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

cred ca ar fi mai bine sa-ti vezi de tribul tau fantoma :)

nu vezi ca ii Member vrea sa fie senior si el lasal sa posteze :) asa fac astia care stiu ca or sa dispara de pe harta se agita ca un pepsi .. vrea invitatie in SH si nu stie cum sa ceara ma =))
 

DeletedUser

da,sunt member,din cauza asta cunosc fostele TA si GD de pe L1 cand multi "seniori" habar nu au despre ce este vorba,sau cum ii ziceam unui smecher de la voi ce se plimba pe mei multe conturi incercand sa le salveze...cica

Brago astăzi la ora 10:52
noi nu suntem in stare,noi suntem noobi,noi nu stim sa atacam,inca mai atacam cu spioni ca sa citim mesajele inamicului,habar nu avem de joc,este prima data cand jucam triburile.......
 

DeletedUser30142

vrei sa iti pun toata istoria lumea 1 de la primele triburi pana in prezent ? imi spui de TA si GD ? woow eram in familie cu gd de brago nu sa auzit ... ai auzit si tu multe si marunte ... aici ii lumea 14 nu lumea 1 ;)


tribul H.A ai auzit ? trib de 20 oameni care au batut tribu Leon pe un continent unde domina Leon era in famili cu tld ...

Pogo care erau 8 oameni sau batut cu india unde erau 2000 oameni ... + ca apoi au iesit invignatori ca sa fuzionat pana la urma si au format o colitie anti ~TLD~ ...


ce sti tu sunt de astea woow ala din gd o facut atatea si atatea ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus