SH vs UNIQUE

DeletedUser

Asta a fost organizatul despre care vorbeam, 60 de sate atacate, stiu ca eu am facut planul, 60 de sate cucerite, 1 a fost recuperat, despre recrutari si manevre, astea se fac de cand joc eu jocul asta si din cauza lor nu am castigat fiecare lume pe care am jucat, de data asta am folosit aceeasi moneda pe care a aplicat-o cosmi99 pe 27...triburile fara joc de culise, nu exista!


Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 1
Diferență: 59
 

DeletedUser

Cand am inceput razboiul (acum 15 zile) aveam un sat pe plus, azi am facut prima suta (100)!!! voi mai pune o statistica cand ajungem la 200 si tot asa....

Cum am promis, cand ajungem la 200 de sate sa postez din nou, am intarziat un pic, intre timp am depasit cifra de 200...au trecut doar...7 zile de la ultima postare cu cifra de 100.

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 239
Tabăra 2: 31
Diferență: 208

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,720,459
Tabăra 2: 217,374
Diferență: 1,503,085

Slaba organizare in acest trib, se vede ca e la prima lume cand incearca si cosmi cu nevastasa sa conduca un trib, si-a imaginat ca are capacitatea necesara, sa inselat rau, pacat de cei care au crezut in el si au mers pe mana lui...s-a facut de ras!!
De arsenalfc, stelistul, wolfman, nu mai zic nimic, au dat delete deja...sau sunt in curs...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

Ce delete ma ? Cel putin la noi jucatorii nu ataca pe bonus de noapte, cu full de atac fara berbeci.
 

DeletedUser44736

Ce delete ma ? Cel putin la noi jucatorii nu ataca pe bonus de noapte, cu full de atac fara berbeci.

eu zic ca e timpul sa recunosti ca ai fost spion SH la UNIQUE.
Oara nu a fost clar pt toti, modul cum ai cedat satele ?! II linisteai pe comsi99 si echipa ca pierzi maxim...dar maxim un singur sat, si uite ca mai ai maxim doua :D
 

DeletedUser44736

Pai nu asa ne-am inteles cu tine in strategia sa rupem Unique-ul mai rapid ?! ;)
tu tipi dupa sprijin, tocam la tine, la maxim si pe urma luam sate moca fara trupe defensive pe ele in granita mare... ;)
 

DeletedUser

mar 18
11:43 Tribul UN!QUE (dizolvat) a fost învins.

Cu o academie am terminat, mai avem inca doua academii de incepatori si dispare UNIQUE din peisaj, va multumim pentru participare si pentru cresterea satelor de barbari, fara voi lumea 37 ar fi durat mult mai mult.
 

DeletedUser44858

Sau poate nu! cosmin nu s-a facut de ras

Cum nu s-a facut de ras ? :))) Ma intr-o luna de pe primu` loc ati ajuns pe 5, in 2-3 zile iesiti si din top 10 triburi, ati pierdut razboiul fara drept de apel, ati facut organizate unde ati luat cate un sat sau 2, maxim, in schimb, cand ati fost atacati organizat, ati pierdut sate cu zecile, niciodata sub 50 :) Ca sa nu mai mentionez ca curajosu` (e intentionata, evident) vostru intemeietor a fugit dupa primu` organizat SH, ca un curajos ce e el de felu` lui :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44736

Sau poate nu! cosmin nu s-a facut de ras

mazare,nu te-ai saturat ca pe toate lumile sa iei bataie?, ptr tine scriu asa, sa vezi mai bine, ai uitat de l27:)),ca si acolo si aici cu jocuri de culise,manevre,atata poti,stiu tot ce ti-a spus bogdan,exact ce am vrut sa vezi dar cand am vazut ca esti atat de credul am zis sa te ajut si sa vezi ca nu este asa cum crezi tu,spioni avem toti :),verifica mai bine tribul:)

este si va fi razboi,de aceea si tema :D

imi cer scuze rakanishu ptr spam
tu citesti ce scri mazarica ?:) sau realizezi ce scri? asa poate este mai simplu

Off, mazare. Cand realizezi ca nu ai sanse sa castigi un razboi, o dai pe chestii de genul ca tu joci cat vrei, sa dusmanii tai sunt disperati si prostii de genul.
Faptul ca ti-a adus aminte ca ai pierdut in fata lui cosmin pe 27 nu inseamna ca traieste in trecut, inseamna ca a fost mai bun ca tine.

O fi facut alianta cu toata harta, dar acum are razboi cu mai mult de jumate de harta, asa ca talk to the hand.
Lasa mazare, ca acum o sa avem razboi cu triburile de pe locurile 3 si 4.. sau si voi sunteti triburi micute ?

Sa-i trimitem pe lumea 39 :)!
Mda, ce sa zici si tu... sper ca aici sa aveti mai mult noroc :))

eu spun sa iti vezi de treaba ta...mai era prin alta parte unul care se lauda cu cele trei sate luate...si acum vii si tu...luati lectii de la sh care vor lua o multime de sate de la noi...ne vor scapa si de noobi...care nici nu stiu cum au ajuns la noi in trib...

Asta asa, o retrospectiva la cele spuse pe forum de Uniqici
 

DeletedUser

Cum nu s-a facut de ras ? :))) Ma intr-o luna de pe primu` loc ati ajuns pe 5, in 2-3 zile iesiti si din top 10 triburi, ati pierdut razboiul fara drept de apel, ati facut organizate unde ati luat cate un sat sau 2, maxim, in schimb, cand ati fost atacati organizat, ati pierdut sate cu zecile, niciodata sub 50 :) Ca sa nu mai mentionez ca curajosu` (e intentionata, evident) vostru intemeietor a fugit dupa primu` organizat SH, ca un curajos ce e el de felu` lui :)

ba astia care va dati dupa cum bate vantu, taceti din gura nu mai veniti pe extern sa va laudati
 

DeletedUser44858

ba astia care va dati dupa cum bate vantu, taceti din gura nu mai veniti pe extern sa va laudati

Vezi ca nici macar topicul de razboi nu v-a apartinut. De cand s-a rupt alianta cu SH ati pierdut controlul realitatii si al evenimentelor, ati ajuns intr-o piesa de teatru, dar ca simpli actori, regia se facea in alta parte :)
 

DeletedUser44858

Inca mai suferi, a ? :) Sper sa treci peste aceasta trauma a vietii tale... Cand stai sa te gandesti ca oricum nu voiai sa fii in trib cu mine, chiar nu vad care-ti e problema, ti s-a indeplinit dorinta :)
 

DeletedUser44858

Daca zici tu :) Mie spune-mi cum merge cu razboiul, rupi norma pe granita sau ce ? :))
 
Sus