si....voi ce mai faceti?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Ma da triburile mai mic nu duc razboaie frate?ca m-am plictisit,doar top20 b-bla,b-bla
 

DeletedUser37

A ,da acest topic de spam ingrozitor este dedicat lui hades ,care-mi lipseste :)).
Omu avea simtzu umorului....acu doar ma plictisesc.
 

DeletedUser

Chiar ma gandesc ce era p aici daca mai era hades:rolleyes:
aahhhhh!good times!!:)
 

DeletedUser37

A ,mda uitasem ,satele pe care le-am luat de la hades sunt special pentru a trimite nobilii spre Ogre:D .Stiu...sunt un romantic incurabil : ))
 

DeletedUser37

e culmea:p

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 5 seconds.<--------------------MESAJ ENERVANT :D
 

DeletedUser37

Vad ca avem un nou fun club pe forum :)).Pentru Dl.Ciuly..care..fara sa fiu nerespectuos dar habar nu am cine e asa ca nu inteleg ce atata agitatie.
Am inteles ca e moderator.Da' ceva picant?
 

DeletedUser

si nu doar asta e enervant p forumul asta .......sa luam de ex cuvantul "geschlossen":mad:

dl ciuly iubeste acest cuvant:)
 

DeletedUser

da.....mi-am revenit :)
mersi......crd ca daca nu erai tu .........:rolleyes:
oricum aerul curat d p faleza plus juma d pachet d marlboro fac minuni:p
 

DeletedUser37

cu placere :)
da in rest..nimeni activ..sau doar plictisit?..dormiti cu totii?...sa inteleg ca va pot nobila? :D
 

DeletedUser37

Flamer ia baga-te tu pe insula aia de GD din juru tau ca vad ca nue nimeni activ :))).Ia-i pe toti:D
 

DeletedUser

imi place cum decurge discutia asta aici, la politica si propaganda :D...ma astept ca din moment in moment sa se inchida aceasta tema :p
 

DeletedUser37

Da ce-ai frate cu tema?eu vreau sa vorbesc despre razboaiele triburilor mici,dar cat timp nu apare nimeni sa informeze ce vrei sa fac?sa dorm


Si ca mentiune nu exista off-topic aici..e tema mea si orice spuneti e on-topic ;) ;)
 

DeletedUser37

Sau cum e?daca e politica tre sa fac urat si sa ma iau de careva? :D
zi regulile macar sa stiu...ca ma iau de tine daca trebuie nu-i problem :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus