si....voi ce mai faceti?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Hai sa vorbim despre exterminari :)
Eu personal cred ca nu exista decat la nivel moral.Eu zic ca un trib nu poate fi distrus...doar daramat psihic si atunci renunta singur.
 

DeletedUser37

Nuuuuu.... mi-a sters cineva postul in care scoteam limba asa frumos la flamer.

Cu ce te deranja monstrule?: (((((

*sniff*
 

DeletedUser

Hai sa vorbim despre exterminari :)
Eu personal cred ca nu exista decat la nivel moral.Eu zic ca un trib nu poate fi distrus...doar daramat psihic si atunci renunta singur.

in mare parte iti dau dreptate. dar, exista si cazul extrem in care toti membrii dintr-un trib sunt cuceriti. chiar ma intreb, daca intr-un trib este un singur membru cu drept de fondator, acel trib ramane oarecum in aer?...adik nu mai poate nimeni sa desfiiteze acel trib nu?:confused:
 

DeletedUser37

Buna intrebare.am auzit mai multe ipoteze...cum ca ar trece drepturile la un baron...desi nu cred.nush ce sa zic.n-am patit-o :D
 

DeletedUser

pai tu razi dar e grav
la primul post cand tu ai zis ca ma nobilezi daca mai vb d faleza,eu am zis ca nu mai zic nimic,dar,cum postul e sters tu acum vei crede ca te-am sfidat si vei ataca:)

vedeti voi toate astea duc la o insiruire de evenimente negative:)
 

DeletedUser

Fratilor, în fiecare dimineaþã mã trezesc cu gîndul cã voi face ceva bun în ziua respectivã. Mulþumesc cã mi-aþi dat ocazia sã fac fapta bunã pe ziua de azi ºi sa va indemn respectuos cãtre categoria de Off-topic unde puteþi discuta în liniºte ºi mai ales în limitele bunului simþ cît doriþi.

Respectele mele ºi thread închis !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus