SIT & SIT-A vs RP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37151

Au fost multe sate trimise sprijin in granita......si multe sate luate de rp pe fondul atacuriilor noastre...dar asta a fost atunci.

Ce ma distreaza acuma, este ca pun pe forum niste rapoarte foarte frumoase si hazli, dar uita sa spuna ca ei inobileaza un cont bant

care e contul banat? thral?

@nikushor21

Tu puti de la atata inteligenta,ma miram eu de unde miroase asa urat...mai inchide gura!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36687

Au fost multe sate trimise sprijin in granita......si multe sate luate de rp pe fondul atacuriilor noastre...dar asta a fost atunci.

Ce ma distreaza acuma, este ca pun pe forum niste rapoarte foarte frumoase si hazli, dar uita sa spuna ca ei inobileaza un cont bant

si daca contul e banat cum ataca?

...
pacat ca nu mai sunt sa vad ce minuni se mai intampla
 

DeletedUser

Zohar nu te mai agita nu are rost..iti zic eu ..jucati si voi pana la ultimu sat..si aia e ..ce ati patit voi am inceput sa patim si noi ..asa ca..degeaba ne agitam pe lumea 21 ..
 

DeletedUser

StyLeTehNo si fazy, la urmatoarea abarere aveti warn.
Regula incalcata: 2.2


2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.
 

DeletedUser

off.topic : Pff ..am facut o reclamatie acuma 2 zile :))) abea acuma sa vazut ? ..
 

DeletedUser37151

esti o cauza pierduta...chiar n-are rost sa-mi mai pierd timpu cu tine,ca mi-l pierd degeaba.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus