SIT & SIT-A vs RP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SIT, SIT-A
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 231
Diferență: 146

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 28
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 566,978
Tabăra 2: 2,097,426
Diferență: 1,530,448

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,300
Tabăra 2: 257,178
Diferență: 247,878

chart


06.07.
18:45 Tribul are acum ca inamic pe SIT.
06.07.
18:45 Tribul a declarat război împotriva SIT.

De astazi a inceput un nou razboi pe lumea21 , asa sa mai dezmortim putin atmosfera , cu aceasta ocazie vreau sa le urez bafta noilor aliati ai PDB`ului :)
 

DeletedUser36687

Se pare ca au aceleasi obiceiuri ca cei din pdb dau jucatori afara dupa ce pierd sate....

caz mark12
 

DeletedUser40425

... Papagal RULLZZ ! :S

Ati vazut si voi ca au picat "greii" din PDB si acum... Ce sa spun, Razboi SIT & SIT A vs RP :-j Bravo bravo, vedeti poate organizati ceva si pe UE PDL...

SI mai stiu ca RPu isi respecta aliatii (asa spuneau conducatorii). Bafta baietii!
 

DeletedUser

loale

ce sa dea ma soriceii si frustratii comenteaza aici ..pe joc isi dau mamele pentru invitatii in RP :))
 

DeletedUser

... Papagal RULLZZ ! :S

Ati vazut si voi ca au picat "greii" din PDB si acum... Ce sa spun, Razboi SIT & SIT A vs RP :-j Bravo bravo, vedeti poate organizati ceva si pe UE PDL...

SI mai stiu ca RPu isi respecta aliatii (asa spuneau conducatorii). Bafta baietii!


tu esti bun doar la comentat aiurea , tot timpul te bagi in seama fara sa stii cum sta treaba . ia zi amice , stii ce conditii au fost impuse ? ai habar macar de ce a fost rupta alianta ?

nu cred...doar gura ii de tine , esti un nimeni. de aia nici macar nu esti in stare sa iti dai numele de pe joc , stii si tu ca esti 0 barat.
 

DeletedUser40215

Bafta ambelor triburi...si pdb nu a concediat jucatori care pierd sate...asta este...se pierde se castiga....
 

DeletedUser

Bafta ambelor triburi...si pdb nu a concediat jucatori care pierd sate...asta este...se pierde se castiga....

A fost frumos da nu prea.... prea multe rebuturi... Intelegem ..e lesanate de caldura:D

Intradevar ..in viata maiai si esecuri ..mai ai si SUCCESURI.. :D
 

DeletedUser40425

Nimic altceva nu stiti ? "Un nume de joc..." parca asta ar schimba lucrurile... totusi razboiul nu sa-r declara de pe vremea pdbului doar daca va spun numele, asa ca nu mai insistati. Sunteti complet neinteresanti..asa ca reveniti cu ceva mai bun si mai ingenios. Pana atunci, deschideti topicuri cu razboaiele care le declarati triburilor de umplutura. Bafta cum spuneam si mai sus.(desigur in RL ca pe joc, au grija adminii de bafta voastra!)
 

DeletedUser38145

corect bafta ambelor triburi
p.s. au mai concediat cazurile klauu gbatistuta generarul666 (prima oara, nu a doua oara cand a parasit trib) sunt deja prea cunoscute
 

DeletedUser40425

tu esti bun doar la comentat aiurea , tot timpul te bagi in seama fara sa stii cum sta treaba . ia zi amice , stii ce conditii au fost impuse ? ai habar macar de ce a fost rupta alianta ?

nu cred...doar gura ii de tine , esti un nimeni. de aia nici macar nu esti in stare sa iti dai numele de pe joc , stii si tu ca esti 0 barat.


"Stimate conducere SIT,

In ultima perioada unele dintre deciziile luate de dumneavoastra au scandalizat membrii RP. Nu se mai doreste continuarea relatiei de alianta intre triburile noastre in relatiile actuale. Consideram ca alianta cu noi v-a creat un avantaj doar dumneavoastra. In concluzie a venit timpul sa punem piciorul in prag si sa transam o problema care este arzatoare de ceva timp.

Aceasta decizie a fost luata ca si cumul al mai multor tensiuni intre noi: invitarea membrilor aiurea, acuzarea fara motiv a membrilor conducerii RP, preluarea de sate abuziv de catre membri Sit si nu in ultimul rand aroganta de care dau dovada unii dintre membrii conducerii SIT

In conditiile date aveti 2 situatii de iesire:

1. Redeveniti academia noastra, intemeietorul ne revine noua sub sitter, deciziile din Sit se vor lua de la centru de comanda din RP.
2. Nu acceptati sa redeveniti academia noastra, si vom schimba in 10 zile diplomatia, din aliati in inamici.

Acesta este un ultimatum. Aveti 24 de ore in care sa dati raspunsul dumneavoastra.

Conducerea Rp"



UITE OM IMPORTANT CARE ESTI TU... doar din cioc dai, in rest... :-j
 

DeletedUser40215

lcc klaau a fost concediat pt faptul ca era blocat...pt ce ai tine un jucator blocat in trib...nu vad rostul!
 

DeletedUser

"Stimate conducere SIT,

In ultima perioada unele dintre deciziile luate de dumneavoastra au scandalizat membrii RP. Nu se mai doreste continuarea relatiei de alianta intre triburile noastre in relatiile actuale. Consideram ca alianta cu noi v-a creat un avantaj doar dumneavoastra. In concluzie a venit timpul sa punem piciorul in prag si sa transam o problema care este arzatoare de ceva timp.

Aceasta decizie a fost luata ca si cumul al mai multor tensiuni intre noi: invitarea membrilor aiurea, acuzarea fara motiv a membrilor conducerii RP, preluarea de sate abuziv de catre membri Sit si nu in ultimul rand aroganta de care dau dovada unii dintre membrii conducerii SIT

In conditiile date aveti 2 situatii de iesire:

1. Redeveniti academia noastra, intemeietorul ne revine noua sub sitter, deciziile din Sit se vor lua de la centru de comanda din RP.
2. Nu acceptati sa redeveniti academia noastra, si vom schimba in 10 zile diplomatia, din aliati in inamici.

Acesta este un ultimatum. Aveti 24 de ore in care sa dati raspunsul dumneavoastra.

Conducerea Rp"



UITE OM IMPORTANT CARE ESTI TU... doar din cioc dai, in rest... :-j

zi numele pe joc si o sa vezi ce in cioc iti dau .
 

DeletedUser38145

si ceilalti 2??? acuma vad ca revenit sa distruga alt cont :)) el crede ca ma poate juca pe degete pana cand se gandeste ca ii merge susta lui klauu??? CREDE CA EU NU STIU CA SUNT PROST???
 

DeletedUser40425

lcc klaau a fost concediat pt faptul ca era blocat...pt ce ai tine un jucator blocat in trib...nu vad rostul!

nu te mai obosii... nu e vina lor. ;)
e vina pupin*uristilor care au dat SIDul lui klaau si tot acestora care pupa undeva adminii si se baneaza jucatorii pe nedrept.
 

DeletedUser40215

ceilalti 2 nu stiu...am spus doar de klaau....de ce se spune despre SIT ca este trib de umplutura?

sunt pe locul 4 cred ca nu sunt acolo degeaba...
 

DeletedUser

ceilalti 2 nu stiu...am spus doar de klaau....de ce se spune despre SIT ca este trib de umplutura?

sunt pe locul 4 cred ca nu sunt acolo degeaba...

O sa vedem dupa 1-2 luni de razboi cum se descurca , atunci putem spune cel mai bine daca sunt degeaba sau nu :)
 

DeletedUser

iaca si rp,cinstiti si onesti ca intotdeauna,ei spun ca sit e trib de varzari dar ei tot invita jucatori de acolo sperand sa vina la ei,oare cine e mai varza in cazu asta?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus