SIT & SIT-A vs RP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iaca si rp,cinstiti si onesti ca intotdeauna,ei spun ca sit e trib de varzari dar ei tot invita jucatori de acolo sperand sa vina la ei,oare cine e mai varza in cazu asta?

uite ca a aparut si buleandra de klaau , cel caruia ii place sa faca pe james bond. tu iti permiti sa vorbesti de onestitate ?
 

DeletedUser37151

Nimic altceva nu stiti ? "Un nume de joc..." parca asta ar schimba lucrurile... totusi razboiul nu sa-r declara de pe vremea pdbului doar daca va spun numele, asa ca nu mai insistati. Sunteti complet neinteresanti..asa ca reveniti cu ceva mai bun si mai ingenios. Pana atunci, deschideti topicuri cu razboaiele care le declarati triburilor de umplutura. Bafta cum spuneam si mai sus.(desigur in RL ca pe joc, au grija adminii de bafta voastra!)

tribu asta de umplutura(SIT) e totusi tribu de rang 4 de pe l21 :)
 

DeletedUser

uite ca a aparut si buleandra de klaau , cel caruia ii place sa faca pe james bond. tu iti permiti sa vorbesti de onestitate ?

eu nu sunt onest,eu ma schimb ca si vremea ca asa e caracteru meu,dar voi care ma criticati pe mine si multi altii si barfiti ca tatzele pe conferinte?voi va credeti sfinti si o ardeti pervers.:cool::D
 

DeletedUser40425

tribu asta de umplutura(SIT) e totusi tribu de rang 4 de pe l21 :)

:)) De fel un trib se considera din punctul de vedere al jocului pe harta nu in rang(punctaj), poate Inamici invinsii, Da; in rest nu stiu ce sa mai spun.. 1)aveau alianta cu voi doar sa nu dispara de pe harta. 2) aveau razboi cu pdb si cu o granita mica, statisticiile nu erau prea bune..


Desigur daca te consideri bun ca esti rang1, e problema ta! ;)
 

DeletedUser

eu nu sunt onest,eu ma schimb ca si vremea ca asa e caracteru meu,dar voi care ma criticati pe mine si multi altii si barfiti ca tatzele pe conferinte?voi va credeti sfinti si o ardeti pervers.:cool::D

Daca caracterul ti se schimba ca si vremea... nu am cuvinte. Nu as vrea sa am vreun prieten ca tine in RL.
 

DeletedUser37151

:)) De fel un trib se considera din punctul de vedere al jocului pe harta nu in rang(punctaj), poate Inamici invinsii, Da; in rest nu stiu ce sa mai spun.. 1)aveau alianta cu voi doar sa nu dispara de pe harta. 2) aveau razboi cu pdb si cu o granita mica, statisticiile nu erau prea bune..


Desigur daca te consideri bun ca esti rang1, e problema ta! ;)

doar 2 cuvinte am pentru tine: hai sictir!
 

DeletedUser

nu mi-ai raspuns la intrebare,
dar voi care ma criticati pe mine si multi altii si barfiti ca tatzele pe conferinte?

raspunde ca asa e frumos si nu uita e doar un joc cu prieteni imaginari gen tu,fracea,buriza:)))
 

DeletedUser

nu mi-ai raspuns la intrebare,


raspunde ca asa e frumos si nu uita e doar un joc cu prieteni imaginari gen tu,fracea,buriza:)))

eu nu barfesc , eu discut.

o fi el doar un joc , dar de multe ori se intampla ca si in viata reala sa ai acelasi caracter , sau cel putin asemanator cu cel care ti`l creezi in joc :)
 

DeletedUser

eu nu barfesc , eu discut.

o fi el doar un joc , dar de multe ori se intampla ca si in viata reala sa ai acelasi caracter , sau cel putin asemanator cu cel care ti`l creezi in joc :)


depinde.eu v-am zis de cand am plecat ca daca vreti mentinem legatura,daca nu asta e,aduti aminte.
 

DeletedUser

Pe principiul dusmanul dusmanului imi este prieten: Bafta SIT :D!!!
 

DeletedUser39655

eu zic ca mici si fara sens
nu le pot cataloga ca ne intelegeri mari
tu poti?
 

DeletedUser

eu prefer sa le zic pur si simplu neintelegeri. daca erau mici nu se ajungea la asta , si nici prea mari nu le pot numii , ca doar nu e sfarsitu lumii , nu moare nimeni :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus