-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avand in vedere ca pe Lumea 1 s-a dovedit ca admini au citit si comunicat prietenilor, ce trupe au in sat dusmanii, ce planuri au ... etc, nu mi s-ar parea deloc ceva iesit din comun sa se intample si aici, mai ales ca mai multi membri MoD (pentru care am o deosebita consideratie) au fost si admini in trecut.

Piticud, ai completa dreptate, insa care mai este farmecul jocului cand incepi un razboi, si cei care se bat sunt defapt membri care din lipsa de caracter au decis sa TRADEZE?

1.Da ai dreptate...deoarece sa creat un precedent...dar nu putem vorbi pe L7 despre situatia din L1,deoarece nu am auzit acuze(dovezi clare) asupra noastra ca am fi favorizati de admini...tot ce vad sunt doar aluzii aruncate si poate le prinde cineva!
2.Fiecare trib are puterea de a-si selecta membrii,dintr-o "mare" de jucatori,cu care sa se inteleaga si cel mai important sa fie loiali.
 

DeletedUser

de adaugat ca priceperea o dobandesti avand activitate :))
si stai linistit ca exista obsedati. pe clasica a fost o intalnire in herastrau a tribului EC si ma rog, prieteni. Au venit cam 30 de persoane dintre care 15 cel putin (nu am stat sa numar) aveau laptop cu ei. Si aici cei care nu aveau laptop intrau dupa telefon, deci cine stie ce se intampla in ORA aceea cat erau si ei la un suc/bere ...

tragic...se dau bani pentru asta?
 

DeletedUser

Side 1: MoD

Side 2: -sL-

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 16
Diferență: 52

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 4
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 473,480
Tabăra 2: 121,037
Diferență: 352,443

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,254
Tabăra 2: 37,356
Diferență: 10,102

image.php


de ce trebe sa faceti atat off-topic???
 

DeletedUser7708

Război echilibrat, în care MoD câştigă prin faptul că are mai multe cuceriri iar la un moment dat aceste sate în plus vor face diferenţa.
 

DeletedUser

Nustiu ce vi se pare voua echilibrat , daca va uitati cei din sl se afla la jumatatea punctajului celor din Mod acum ma rog nu punctele conteaza dar conteaza satele lor:)
 

DeletedUser

da dar se pare ca satele celor din sl (care joaca evident) sunt ceva mai greu de luat..mai ales de catre colegul peter care tocmai a dus un player pe 19 la OD rank ca aparator...fac muuulte sate de atac si dau cu tot ce am intr un punct rosu..simplu nu?
 

DeletedUser

da dar se pare ca satele celor din sl (care joaca evident) sunt ceva mai greu de luat..mai ales de catre colegul peter care tocmai a dus un player pe 19 la OD rank ca aparator...fac muuulte sate de atac si dau cu tot ce am intr un punct rosu..simplu nu?

Si cand te gandesti ca acel jucator nu era anuntat ca jucator blindat :-s :|
Nu ati citit mai astazi Forumul nostru? :|
 

DeletedUser

Război echilibrat, în care MoD câştigă prin faptul că are mai multe cuceriri iar la un moment dat aceste sate în plus vor face diferenţa.

depinde si unde sunt acele sate...daca ele sun in N k44 nu prea o sa afecteze balanta razboiului purtat pana acum pe k54...
 

DeletedUser7708

depinde si unde sunt acele sate...daca ele sun in N k44 nu prea o sa afecteze balanta razboiului purtat pana acum pe k54...

Dacă sunt în k44 şi sunt de apărare, eu zic că va conta.
În acest topic voi vorbi doar cu tine, se pare că eşti ceva mai normal decât restul.
 

DeletedUser

Dfa1 ,stai linistit ca toti suntem normali si nu cred ca are cineva ceva personal cu voi.
Atata timp cat unii membri din Mod vor invata sa vorbeasca fara a-i jigni pe ceilalti participanti la discutie nu va zice nimeni nimic, chiar daca uneori sunteti mai ingamfati decat e cazul.

Foarte bine ati ajuns pe locul 1, meritati acel loc.Insa uitati un lucru ,e foarte usor sa ajungi primul, important e sa te mentii in frunte si lucrul asta face diferenta intre triburile bune si foarte bune.
 

DeletedUser7708

Dfa1 ,stai linistit ca toti suntem normali si nu cred ca are cineva ceva personal cu voi.
Atata timp cat unii membri din Mod vor invata sa vorbeasca fara a-i jigni pe ceilalti participanti la discutie nu va zice nimeni nimic, chiar daca uneori sunteti mai ingamfati decat e cazul.

Foarte bine ati ajuns pe locul 1, meritati acel loc.Insa uitati un lucru ,e foarte usor sa ajungi primul, important e sa te mentii in frunte si lucrul asta face diferenta intre triburile bune si foarte bune.

Ştiu asta foarte bine, MaSoN a fost rank 1 pe L4 şi nimic nu părea să îl clintească de acolo.
 

DeletedUser13326

Side 1: -sL-

Side 2: MoD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 120
Diferență: 84

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 6
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 248,331
Tabăra 2: 831,775
Diferență: 583,444

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,941
Tabăra 2: 46,408
Diferență: 18,533

image.php
 

DeletedUser13326

Faimosul cuka, care se bate cu toti ... pierde sate in burn intr-o veselie :))

Probabil de asta nu mai are timp sa vina sa ne strice distractia, aici pe tarlaua noastra, forumul extern ..

Multumim BURN, nu pentru cuceriri, ci pentru ca ia-ti dat ceva de lucru.
 

DeletedUser

Cu toate ca .BURN. a pierdut multe sate tribului MOD , este de apreciat acest contra atac si faptul ca au inceput sa cucereasca multe sate de la MOD .

Ii felicit pe jucatori din .BURN. ramasi loiali tribului si le urez spor la treaba :)
 

DeletedUser

Cu toate ca .BURN. a pierdut multe sate tribului MOD , este de apreciat acest contra atac si faptul ca au inceput sa cucereasca multe sate de la MOD .

Ii felicit pe jucatori din .BURN. ramasi loiali tribului si le urez spor la treaba :)



bagatoru de seama a grait din nou :)))))
 

DeletedUser5276

Faimosul cuka, care se bate cu toti ... pierde sate in burn intr-o veselie :))

Probabil de asta nu mai are timp sa vina sa ne strice distractia, aici pe tarlaua noastra, forumul extern ..

Multumim BURN, nu pentru cuceriri, ci pentru ca ia-ti dat ceva de lucru.

Ce te doare?? Burta?? mi-a luat 2 sate ce e asa mare pierdere! oricum le voi lua inapoi pe mine mau atacat 8 jucatori sa imi ia 2 sate si eu sngur le-am luat 7
 

DeletedUser

Ce te doare?? Burta?? mi-a luat 2 sate ce e asa mare pierdere! oricum le voi lua inapoi pe mine mau atacat 8 jucatori sa imi ia 2 sate si eu sngur le-am luat 7

Important e ca ai pierdut ,nu?
Nu conteaza cum,daca singur ai luat 7 sate ,singur trebuia sa rezisti...
 

DeletedUser

Side 1: -sL-

Side 2: MoD

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 1
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,615
Tabăra 2: 9,615
Diferență: 0

image.php


Initial acel sat a fost luat de MoD de la noi,apoi lam luat noi de la ei :))
 

DeletedUser

cata zarva pt doua sate..fiti si voi mai realisti va rog :)...
cuka nu te mai lauda k ai luat 7 sate de la burn...nu e ceva de laudat..e un sfat :):p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus