-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Doamne ajuta sa castige sL- ! :D :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum poti sa consideri lipsa de onoare faptul k sunt altii lasi? deci pe bune..chiar sunt curios cum explici? fara caterinca, fara nici un strop de ironie ..dar asta chiar ma face sa imi schimb complet conceptiile :)


uite o conceptie mai interesanta : The fittest survives...
pur si simplu aia au fost mai slabi si noi i-am asimilat..ca sa zic asa..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E interesant ca si voi din trib ii considerati pe cei recrutati lasi .
Eu ii consider sclavii fiindca venirea la voi in trib doar le-a oferit o perioada de liniste , fiindca cu toti stiim ce urmeaza sa se intample cu ei pe urma :)
Aviz altor sclavii dornici sa intre in mod :D
 

DeletedUser

E interesant ca si voi din trib ii considerati pe cei recrutati lasi .
Eu ii consider sclavii fiindca venirea la voi in trib doar le-a oferit o perioada de liniste , fiindca cu toti stiim ce urmeaza sa se intample cu ei pe urma :)
Aviz altor sclavii dornici sa intre in mod :D

Logic ca se stie ce va urma :)
Sunt prea slabi pentru a face fata unor atacuri.
Am citit multe mesaje ale celor care au intrat in MoD acum..
Apa de ploaie :)) Acum primesc sprijin .. sunt fericiti... dar dupa.. :rolleyes:
Sa vezi ce voi rade :D
 

DeletedUser5276

hai ba fa pasi :)) da poatye astea noi care nu prea stiu de ei au sanse sa fie cuceriti! dar ceilalti care au fost de la inceput in MoD va cucerii sL o sa vezi!

Asa era si cucei din MdA CA erau pe tot k44 si acuma nici nu se mai vad=))

si tu la 100 de puncte ar fi bine sa ai ciocu mic ca esti praf
 

DeletedUser

hai ba fa pasi :)) da poatye astea noi care nu prea stiu de ei au sanse sa fie cuceriti! dar ceilalti care au fost de la inceput in MoD va cucerii sL o sa vezi!

Asa era si cucei din MdA CA erau pe tot k44 si acuma nici nu se mai vad=))

si tu la 100 de puncte ar fi bine sa ai ciocu mic ca esti praf

cuka.. este o diferenta imensa.
Eu am vorbit strict despre cei care sunt acum recrutati..
Daca nu vor fi luati de noi.. vor fi luati de voi mai tarziu... ;)
Dar tu chiar crezi ca sunteti invincibili?
Niciun jucator nu poate fi de neinnobilat.

Compari MdA-ul si politica lor cu cea a noastra?
Este o diferenta de mentalitate... chiar daca au avut cativa jucatori buni.
Sunt multi jucatori la voi care doar latra la jucatorii slabuti.. cand era vorba sa se atace cineva cu o oarecare experienta toti se dadeau loviti..
Hai cuka.. nu vreua sa vorbesc despre MoD... nu are sens sa stau la povesti pe tema asta..

Hai gata.. de acum vorbim doar despre ce se intampla strict in razboiul asta.. nu despre ce va fi.. ci faptele care au avut loc.. concret.
 

DeletedUser13326

hai ba fa pasi :)) da poatye astea noi care nu prea stiu de ei au sanse sa fie cuceriti! dar ceilalti care au fost de la inceput in MoD va cucerii sL o sa vezi!

Asa era si cucei din MdA CA erau pe tot k44 si acuma nici nu se mai vad=))

si tu la 100 de puncte ar fi bine sa ai ciocu mic ca esti praf

cuka, aici poti invata ce inseamna anumite cuvinte, o sa iti fac si un tutorial despre cum se leaga intre ele aceste chestii incredibil, numite "cuvinte".

Poate cei care citesc regulat acest forum si care nu sunt asa de cititi si de culti ca tine, nu inteleg limbajul tau mult prea elevat.

@Eek!
1. Harta facuta de tine e neconcludenta. Pana acum scorul este 6-6, cu avizul ca de cand a inceput razboiul noi am avut 3 jucatori din top15 incuiati pe motive astronomice, am fost parasiti de 3 oameni (care acuma sunt in MoD), membri care au fost ajutati de catre noi in trecut. Asa faceti voi puncte, cel putin va stie lumea de frica :)
2. lui elenmarcu i-a fost spart atat contul de triburi, cat si id-ul de mess (probabil era aceeasi parola), apoi a fost concediat, si imediat (cred ca la 1minut de la concediere) a intrat in MoD. Sa inteleg ca i-a fost sparta parola de catre cineva din ... TSL? =))

@despa, "doamne" nu are nicio legatura cu cine va castiga acest razboi, este un razboi intre 2 triburi, si totul depinde (sper) de membri acestora, nu de forte divine (admini, etc. - imi cer scuze dar nu am putut sa ma abtin sa fac aluzie la lucrul acesta)
 

DeletedUser

tie ti se pare ca e ceva onoare in a fugi la inamic?

normal k cel ce fuge nu are onoare ..dar asta nu inseamna k trbuie sa ne jigniti spunand.."Mod nu are onoare"...corect sau nu?

MoD are un mic avans datorita recrutarilor din -sL-...in rest e destul de echilibrat...

Singurul lucru pe care l'a pierdut MoD e onoarea :|...nu luptati cu onoare...
va folositi de cativa lasi care au intrat la voi
 

DeletedUser

normal k cel ce fuge nu are onoare ..dar asta nu inseamna k trbuie sa ne jigniti spunand.."Mod nu are onoare"...corect sau nu?

Intr-adevar.. el s-a referit la faptul ca nu aveti onoare deoarece va folositi de ei.. dar nu cred ca-i asa. Este bine pentru voi ca faceti asta.. asta-i arta razboiului..
Faza cu onoarea este in postul lui punki :)
cuka.. tu esti ala care se ruga de xnnn sa-i cedeze satele ca daca nu il pune pe Ilidan pe el !? Aaaah uitasem de tine :-s..
Pacat de tine.. pe conferinte esti altfel.. aici vrei sa impresionezi pe cineva?
 

DeletedUser

=)))))))))))....cuka e mai special :))))


un politician de succes ar putea deveni :))))
 

DeletedUser

Cei din mod au coduri de au puncte asa multe:))...chiar nu pricep cum au crescut in modul asta ...ca au inceput odata cu noi:) sau chiar mai tarziu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1627

@Eek!
1. Harta facuta de tine e neconcludenta. Pana acum scorul este 6-6, cu avizul ca de cand a inceput razboiul noi am avut 3 jucatori din top15 incuiati pe motive astronomice, am fost parasiti de 3 oameni (care acuma sunt in MoD), membri care au fost ajutati de catre noi in trecut. Asa faceti voi puncte, cel putin va stie lumea de frica :)
2. lui elenmarcu i-a fost spart atat contul de triburi, cat si id-ul de mess (probabil era aceeasi parola), apoi a fost concediat, si imediat (cred ca la 1minut de la concediere) a intrat in MoD. Sa inteleg ca i-a fost sparta parola de catre cineva din ... TSL? =))

@despa, "doamne" nu are nicio legatura cu cine va castiga acest razboi, este un razboi intre 2 triburi, si totul depinde (sper) de membri acestora, nu de forte divine (admini, etc. - imi cer scuze dar nu am putut sa ma abtin sa fac aluzie la lucrul acesta)

De ce e neconcludenta?

Si cat despre punctul 2... Am postat ceva ieri care era special pentru tine... Nu mai cauta explicatii "divine"
 

DeletedUser5276

Intr-adevar.. el s-a referit la faptul ca nu aveti onoare deoarece va folositi de ei.. dar nu cred ca-i asa. Este bine pentru voi ca faceti asta.. asta-i arta razboiului..
Faza cu onoarea este in postul lui punki :)
cuka.. tu esti ala care se ruga de xnnn sa-i cedeze satele ca daca nu il pune pe Ilidan pe el !? Aaaah uitasem de tine :-s..
Pacat de tine.. pe conferinte esti altfel.. aici vrei sa impresionezi pe cineva?

In primu rand nu am ** asa ceva cu xnn despre illidan! i-am luat eu un sat chiar daca am pierdut ceva armata intreabal! Asa ca taci in .... cand ai sa ai punctele mele sa ** dar noobi ca tine stau la margine!
 

DeletedUser

De ce e neconcludenta?

Si cat despre punctul 2... Am postat ceva ieri care era special pentru tine... Nu mai cauta explicatii "divine"

Nea' Ceausescu tu crezi ca stau sa iti citesc tie toate post-urile? Sunteti disperati de triburile , creca si pe Wc va luati leptopu (care aveti) si faceti "strategii de lupta" in timp ce va "ushurati"...Si cat despre "fortele divine" stai linistit tu ca deja au actionat.Multa lume din cate am auzit urla ca li s-au spart parolele
 

DeletedUser

In primu rand nu am ** asa ceva cu xnn despre illidan! i-am luat eu un sat chiar daca am pierdut ceva armata intreabal! Asa ca taci in .... cand ai sa ai punctele mele sa ** dar noobi ca tine stau la margine!

Nu ai vorbit?:))
Doamne ma obligi sa caut mesajele.. in fine nu ma cobor la nivelul tau.. :rolleyes:
Vai tu jucaotrule.. ai la fel de multe puncte si in viata reala? Cate sate bonus cu +10% prieteni virtuali ai? :eek:
Hai scuteste-ma pe mine cu textele astea ale tale de pro-player.. ca nu am chef de cearta.. pls.:eek:
 

DeletedUser

Cei din mod au coduri de au puncte asa multe:))...chiar nu pricep cum au crescut in modul asta ...ca au inceput odata cu noi:) sau chiar mai tarziu.

=)))))))))))))))))))))))))))))))))au coduri=))))))unde te crezi ma la CS=)))))))
 

DeletedUser5276

:=))) se vede :=)) tu stai la margine :=)) eu pot sa iau toate satele degeaba important ca is in top si ma mentin! si in plus am facut destule Am luat singur 7 sate din Burn si asta ai ceva! ca sunt la granita dar ce sa stie un jucator ca tine jet:=))
 

DeletedUser

admini..cred k e necesar un refresh la topic :))..k se pare k se deviaza mult de la sub..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus