-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)))...aia cu "de pinde" :))..e o simpla greseala..orice om mai apasa pe space gresit..scriu repede la tastatura ,fara sa verific..k nu am obiceiul :)...dar chiar nu ai ce face decat sa te iei de cum vbesc..esti fiu lui Pruteanu ?..faci off topic aiurea pe aici..in fine..n-are rost sa vbesc cu cei de teapa ta..te poti considera ignorat de acum incolo..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: MoD

Side 2: -sL-

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 6
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44,332
Tabăra 2: 55,326
Diferență: 10,994

image.php
 

DeletedUser

De ce sa ma ignori hiotikiri ... eu ti-am spus foarte frumos ... ma ignori pentru ca tu nu stii sa scrii si nu suporti sa fii corectat?

Interesant !

Cat despre Ignore vezi ca nu suntem pe Messenger
 

DeletedUser

pt cei "anti" mod ... ganditi putin ... cum ar fi sa stati in mijlocul hartii si sa aveti toate zonele in conflic???
oare cat ati rezista?
!

Uite eu sunt fix in mijlocul hartii.
Nu am trib, nu am prieteni, nu am aliati personali ,toata harta e rosie si nici nu am 90 de colegi de trib care sa ma ajute, uita ca inca sunt acolo.
Oare cum rezist ?
Deci nu e imposibil ;)
 

DeletedUser7708

Uite eu sunt fix in mijlocul hartii.
Nu am trib, nu am prieteni, nu am aliati personali ,toata harta e rosie si nici nu am 90 de colegi de trib care sa ma ajute, uita ca inca sunt acolo.
Oare cum rezist ?
Deci nu e imposibil ;)

Ai avut atacuri pe tine serioase?
689 gabi23 205.472
Nu prea.
 

DeletedUser

Am zis eu asa ceva ?
Nici vorba .. doar i-am aratat lui sys ca nu e nimic grozav in a fi singur impotriva tuturor si a fi inca pe harta.
 

DeletedUser

=)))))...doamne...=)))..."ignore"..geniilor :)))
nu ma hazarrdat nu m-am suparat...doar k iar deviem de la subiect..si nu are rost..tu ce parere ai?

chiar imi place sa fiu corectat..pt k ma ajuta sa progresez....suparat pot fi doar pe mn :) k gresesc atata tot..


ma puteai corecta prin pm fara sa facem off topic..dar in fine..nu vreau sa ma contrazic iar cu voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Offf.. gata cu offtopicurile aiurea.

hiotikiri a avut o idee buna cand a spus sa ingropam securea atacurilor la persoana si a lipsei de modestie.

E perfect.. haideti sa nu mai intram pe topicul asta pentru a ne incrunta fruntile cand citim mesajele "adversarilor" ci pentru a ne destinde.

radualexz ne-a tinut la curent cu Statistica de razboi.. din care cel putin pentru un moment putem trage concluzia ca un trib -sL- de 60 membrii, cu destui incepatori in el.. (sau cu destui jucatori slabi de incer care sub presiune au cedat si au tradat).. se mentin in lupta cu un trib de 95 de membrii, care a scos din joc un numar destul de mare de jucatori. Intr-adevar este doar inceputul razboiului.. nu au trecut decat 3 zile. :)



PS : Hartaaaaaaaaa !? :D

LATER EDIT : Multumesc ksi.
 

DeletedUser1627

radualexz ne-a tinut la curent cu Statistica de razboi.. din care cel putin pentru un moment putem trage concluzia ca un trib -sL- de 60 membrii, cu destui incepatori in el.. (sau cu destui jucatori slabi de incer care sub presiune au cedat si au tradat).. se mentin in lupta cu un trib de 95 de membrii, care a scos din joc un numar destul de mare de jucatori. Intr-adevar este doar inceputul razboiului.. nu au trecut decat 3 zile. :)

Trebuie să ținem cont și că acele 6 sate cucerite sunt de la un jucător care a fost tot în mărețul -sL- și trebuie să mai ținem cont și de faptul că, când am început lumea noi nici nu intrasem prea bine în K54...
Și trebuie să mai ținem seamă și de faptul că noi, în ciuda faptului că i-ați luat satele lui elenmarcu nu l-am dat afară, în schimb, noi cum i-am spart satele lui Darkless l-ați și evacuat din trib, nu care cumva să vă strice statistica...

Așa că lăsăm statistica la o parte... Și ne uităm pe hartă :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

radualexz ne-a tinut la curent cu Statistica de razboi.. din care cel putin pentru un moment putem trage concluzia ca un trib -sL- de 60 membrii, cu destui incepatori in el.. (sau cu destui jucatori slabi de incer care sub presiune au cedat si au tradat).. se mentin in lupta cu un trib de 95 de membrii, care a scos din joc un numar destul de mare de jucatori. Intr-adevar este doar inceputul razboiului.. nu au trecut decat 3 zile. :)/QUOTE]

Trebuie să ținem cont și că acele 6 sate cucerite sunt de la un jucător care a fost tot în mărețul -sL- și trebuie să mai ținem cont și de faptul că, când am început lumea noi nici nu intrasem prea bine în K54...
Și trebuie să mai ținem seamă și de faptul că noi, în ciuda faptului că i-ați luat satele lui elenmarcu nu l-am dat afară, în schimb, noi cum i-am spart satele lui Darkless l-ați și evacuat din trib, nu care cumva să vă strice statistica...

Așa că lăsăm statistica la o parte... Și ne uităm pe hartă :)


Nu..
Trebuie sa tine cont ca noi nu am spart password-ul niciunui jucator MoD ;)
Si mai trebuie sa tinem cont ca noi l-am dat afara pe darkless pentru simplul fapt ca el era protejatul unui tradator..
Vorba aceea "Cum e turcu-i si pistolul."
Mai trebuie sa tinem cont de multe.. dar astea-s doar scuze si de o parte si de alta.
Elite-Worrior cum de nu a fost dat afara cand a pierdut un sat .. si cand a fost atacat?

Nu cred ca asa se pune problema..
In fine.. fiecare cu felul sau de a gandii :)
 

DeletedUser

...

pai si nu ne spuneti si noua muritorii de rand cum ati "intrat" pe k54?

Radule (alexz...) nu conteaza asta.. :)
Ideea este ca acum avem razboi cu ei si .. ATAT.
Ce si cum sunt doar detalii menite sa ne distraga atentia de la esenta.
Noi sa fim sanatosi.. nu de alta dar incepe L8 :D
 

DeletedUser1627

Elite-Worrior cum de nu a fost dat afara cand a pierdut un sat .. si cand a fost atacat?

Nu cred ca asa se pune problema..
In fine.. fiecare cu felul sau de a gandii :)

Era de-a dreptul penal sa-l dati afara pe Elite-Warrior dupa ce a pierdut un sat...

Si nu, nu noi am spart parola omului vostru... De asta a si luat darkofchaos satele...

uitati si o harta

modvsslyk6.gif
 

DeletedUser

Frumoasa Harta !

Cam echilibrat !

Nu, nu este deloc echilibrat :rolleyes:
Au facut cuceriri importante.
Au reusit sa-i intimideze destul de bine pe cei de la granita care au cedat psihic si au intrat la ei :)
Asta este.. nu`mi pare rau..
Macar ne curata tribul de lasi :D
 

DeletedUser

si la -sL- nu te-ai uitat ?
adica la MoD se vede mult mai usor cat a pierdut nu ? :-j
 

DeletedUser

si la -sL- nu te-ai uitat ?
adica la MoD se vede mult mai usor cat a pierdut nu ? :-j

MoD are un mic avans datorita recrutarilor din -sL-...in rest e destul de echilibrat...

Singurul lucru pe care l'a pierdut MoD e onoarea :|...nu luptati cu onoare...
va folositi de cativa lasi care au intrat la voi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus