-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

Eu cum crezi că am atacat până acum 2 zile -sl- şi foştii duşmani? Blindat? Dream on.
 

DeletedUser

Eu cum crezi că am atacat până acum 2 zile -sl- şi foştii duşmani? Blindat? Dream on.

Da cum sa nu , sa te vad p tine ca te ataca 3 oameni sa vad cum rezisiti...dar e usor sa vorbesti,altceva nu poti sa faci.

PS: nu miai raspuns la intreabre...pui circulara sau mesajul pe care l'am trimis ca am cerut sprijin sau ai aruncat si tu o vorba in vant...
 

DeletedUser7708

Mărite Radu, am luat 3 sate de la -sl-, ştiu doar să vorbesc? Prea bine, măcar nu pierd ca Măria Ta sate, şi nu 1-2.
 

DeletedUser

Mărite Radu, am luat 3 sate de la -sl-, ştiu doar să vorbesc? Prea bine, măcar nu pierd ca Măria Ta sate, şi nu 1-2.


Eu am intrebat altceva si tu ai raspuns ce ai raspuns...cand nu ai ce zice mai aburezi si tu pe aici...nu a zis nimeni ca nu ai luat sate,eu am zis ca nu ai fost atacat de dimineata de 3 oameni pe 80% din sate,neavand sprijin pe sate de la coelgii de trib.Daca nu stii sa raspunzi la o intrabre destul de serioasa te rog nu mai face spam degeaba...ce vrei sa vada lumea ce semnatura ai?ce poza noua ai?
Daca nu vorbesti la subiect vei deveni un nou Xshadow.
E usor sa vorbesti despre ce de lucruri mari faci cand esti blindat si te doare in **** daca vei fi atacat sau nu...
 

DeletedUser7708

Cu 100 lănci şi 100 spade în sat trupe proprii, NU se pierde un sat. Aşa că nu mă lua pe mine cu fără sprijin etc. Mai ales că afirmi că erai online înainte de atacuri.
 

DeletedUser

Cu 100 lănci şi 100 spade în sat trupe proprii, NU se pierde un sat. Aşa că nu mă lua pe mine cu fără sprijin etc. Mai ales că afirmi că erai online înainte de atacuri.

1:ce inseamna "cu 100 lănci şi 100 spade în sat trupe proprii, NU se pierde un sat"?
2.Nu eram on cand s'au dat atacurile,cand m'am trezit pe la 7 aveam atacurile trimise deja de la ksi25,apoi am plecat de acasa si cand m'am intors ma atacau si alina cea groaznica si krystin.
Chiar as vrea sa te vad p tine cu 100k puncte cum rezisti impotriva a 3 jucatori care adunati la momentul respectiv aveau 800k puncte.
Cum am mai spus e usor sa te dai mare din spatele zidului...
 

DeletedUser7708

Care spatele zidului frate că sunt la jumătate de ore cu nobil de cel mai apropiat duşman şi are sat de atac!
Iar cu 100 lănci şi 100 spade se face dodge înainte de nobili, 1-2 dacă ai rupt ai păstrat satul şi posibil să primeşti sprijin, deci scapi mult mai mult timp. Dar hai că nu trebuie să te învăţ eu să joci.

Ştii parodia MoD? "Am auzit că poţi da început nou".
 

DeletedUser

2.Nu eram on cand s'au dat atacurile,cand m'am trezit pe la 7 aveam atacurile trimise deja de la ksi25,apoi am plecat de acasa si cand m'am intors ma atacau si alina cea groaznica si krystin.
E nevoie sa ma citez...sa te vad p tine cum fentezi 61 de atacuri toate ajungand in decurs de 1 min si sa nu fii acasa.
 

DeletedUser

Care spatele zidului frate că sunt la jumătate de ore cu nobil de cel mai apropiat duşman şi are sat de atac!
Iar cu 100 lănci şi 100 spade se face dodge înainte de nobili, 1-2 dacă ai rupt ai păstrat satul şi posibil să primeşti sprijin, deci scapi mult mai mult timp. Dar hai că nu trebuie să te învăţ eu să joci.

Ştii parodia MoD? "Am auzit că poţi da început nou".

faci dodge daca te ataca un incepator. ca daca te ataca un profesionist poti sa faci dodge si cu intreaga populatie de aparare de pe un sat defensiv si tot ti-o iei...
 

DeletedUser

........

iti dau dreptate martzian...

daca iti trimit nobilul cu 1000 de cav greu(ce faci cu 100 + 100 ai tai?) sau cate un nobil cu atac full sau chiar in fiecare atac cate un nobil ca doar la un moment dat nu mai conteaza atunci ce faci?este si pentru varianta asta un fel de aparare dar la randul lui si antidot la acel fel de aparare.Deci credema poti fii vantul daca vin necontenit saptamani intregi (sa nu vorbim de luni intregi )zii si noapte la un momenta dat nu mai ai cei face.te impaci cu gandul si salvezi ce se poate.

E nevoie sa ma citez...sa te vad p tine cum fentezi 61 de atacuri toate ajungand in decurs de 1 min si sa nu fii acasa.

cat despre 61 de atacuri in acelas minut....??????......nu as crede ca toate sunt in acelas minut mai ales de la jucatori diferiti.nu este imposibil dar greu de realizat ca te mai pierzi cu firea(suna tel,scrie cineva pe mess,vrei la WC,etc)si intervine ceva.drept ii ca daca nu esti acasa esti fiu ploii..aici nu ai cei face numa in cazul in care ai antidot in sat :) si antidotul este pe faza(si aici este cu cantec) dar nu treb sa te scuzi toti pierdem sate si este normal sa fie asa.nu ala este jucator bun care nu pierde sate ca are zeci de mii in sat de la altii ci ala care tine 10 sate in picioare cu max 2 fulluiri de defense.
 

DeletedUser

Iar cu 100 lănci şi 100 spade se face dodge înainte de nobili, 1-2 dacă ai rupt ai păstrat satul şi posibil să primeşti sprijin, deci scapi mult mai mult timp. .

ia intreaba-l pe illidan cand a trimis ultima data impotriva mea nobili sa ii bat eu cu 100+100 ;)
 

DeletedUser

desi cineva ma acuza de prostie, eu am folosit si cate 5 nobili intr-un atac full. cat sa fie dodge-ul de mare ca sa imi omoare toti acesti nobili in conditiile apararii unui sat cu zid 0? daca supravietuieste 7% din armata imi supravietuieste un nobil care scade adeziunea. si cu un full atac razi un full defence in situatia unui zid 0. dar important nu este sa ataci la secunda. important nu este sa faci dodge la momentul potrivit. nici sa injuri daca pierzi un sat. important este sa joci cu placere un joc de strategie care spre deosebire de multe altele iti lasa aproape o infinitate de posibilitati de a fi imprevizibil
 

DeletedUser

hmm..interesant :)

depinde insa si ce are mesterul in sat..spadele alea au un obicei foarte nebunatic de a sari la gatul nobililor pe care ii curata chiar daca sunt spulberate de atac..
 

DeletedUser

NU uitati un lucru foarte important.ATACANTII se produc mai repede decat FUNDASII :D si asta spune multe despre joc.Ca si in fotbal se lasa un pic avantaj celui care ataca nu celui care se apara.
 

DeletedUser4533

dodge-ul e bun in unele situatii, dar daca prinzi jucatorul offline inainte cu cateva minute sa dai atacurile, il poti fenta usor. de ex. am dat si fake-uri cu nobil, si nu putine cazuri au fost cele in care am luat satul , jucatorul crezand ca sunt fake-uri si sa nu piarda trupe pretioase. Deci despre dodge a-s putea spune ca il faci pe propriul risc
 

DeletedUser9103

si totusi pana la urma ii doar un joc strategic vorba lu martzian. CEL mai bun castiga sau mai bine spus cei mai buni castiga
 

DeletedUser7708

si totusi pana la urma ii doar un joc strategic vorba lu martzian. CEL mai bun castiga sau mai bine spus cei mai buni castiga

Cel mai isteţ, nu cel mai bun. Cel mai bun poate fi oricine, din înnobilări interne, crede-mă.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus