Smir vs OLO

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34294

Aveti si noroc ca purtam 2 razboaie si nu doar unul cum aveti voi... In zona PDT luam sate noonstop si rar pierdem...

iar in zona SMIR e mai greu fiindca e si o granita lunga in plus duceti doar un singur razboi si e clar sa fiti in avantaj...

stiam ca aveti sursa sigura in olo...
 

DeletedUser10105

oho , imi raspunde ferma mea personala , si anume INTEMEIETORUL SMIR ?

Ca sa incheiem discutiile , atunci cand intemeietorul SMIR , este ferma , pur si simplu "bataia mea de joc"...nu are rost sa discutam !
Pur si simplu , mergeti baieti pe L22 , poate aveti mai mult noroc acolo !
RAZBOIUL PT NOI INCA NU A INCEPUT !!!
Voi luati inactivii nostri , in timp ce noi luam sate activilor de la voi ?
Doar "va incalzim atata tot !
Noi avem war cu PDT ! Acel war conteaza , caci este intre 2 triburi puternice , intre 2 triburi respectate !
Nu SMIR !
UN TRIB , AL CARUI INTEMEIETOR ESTE FERMA MEA PERSONALA , nu conteaza in nici macar in fata satelor de barbari !
Si pentru edificarea , rusinea si UMILINTA "fermei vorbarete" - alias Marocannu ...uite top rusinica ...doar in 2 zile ( 48 de ore pe intelesul tau ferma =)) ) !!!!

Side 1:
Players: mephisto star
Side 2:
Players: Marocannu

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90,360
Tabăra 2: 10,036
Diferență: 80,324

chart


Studiu neica , studiu !
Ce ghinion ai avut in viata , sa ne declarati war si sa fii langa mine....innobileaza daca mai apuci prin fundul curtii, caci satele tale sunt "ale mele" baietica !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34294

:))) anca lipsesc si eu 2 zile si i-ar ii iei sate "marelui' lider ? =))) ... sunt curios ce fericie e pe capul celor din SMIR cand au vazut circulara data de mine... aia cu ATENTIE !!!

pune-o aici ca sa vada si lumea te rog...
 

DeletedUser10105

ma ierti bogdane , dar cand vad figuranti , cate 3 la leu , carora le iei sate si cu lancierii...parca iti vine sa te lasi de joc !
Noi avem war cu un trib decent , PDT, war adevarat , unde dominam zona incontestabil - o recunosc si ei - si vine un trib "din fundul curtii" , al carui lider suprem are viata lui rex ( lantul scurt si fara cusca...o ferma ...stii rapoartele doar ), si incearca sa denatureze situatia , de parca ne-ar interesa pe noi faptul ca ne innobileaza inactivii !

Ne stiu toti din zona , nu avem timp de ei , caci daca am face pna cu PDT , in 2 zile se sinucid anonimii astia impreuna !
Dau stergere cont la sincron , aceeasi ora si acelasi minut !

Marocanne?
Ne lasi ?

Alta data sa postezi decent , mai ales cand stii rex cam ce patesti !
 

DeletedUser10105

:D

hahahahhaha.....pai zi tu aline....sa mori de ras ....:D

vorbesc fermele ?
Ar trebui facut un topic aici cu fermele vorbarete , gen marocannu
 

DeletedUser

:D

hahahahhaha.....pai zi tu aline....sa mori de ras ....:D

vorbesc fermele ?
Ar trebui facut un topic aici cu fermele vorbarete , gen marocannu

Ce sa zic Anca, daca oamenii au vrut razboi cu voi ,treaba lor ...daca maracacounu,v-a declarat razboi, pierde sate din cauza lui.Are 900k si e ferma?:O e buun inseamna:D
 

DeletedUser

Jumatate de norma, ai grija ce tot vorbesti acolo si intereseazate cine este intemeietorul tribului, tu vorbesti in plus ca si in tot deauna
178 de sate :)))
inactivi, rau stati, trib mamut si de sate de barbar.


Side 1:
Tribes: SMIR, SMIR.
Side 2:
Tribes: olo, (|), (.)

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,858
Tabăra 2: 8,409
Diferență: 551

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 102
Diferență: 76

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,858,502
Tabăra 2: 51,802,218
Diferență: 2,943,716

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,589,994
Tabăra 2: 905,652
Diferență: 684,342

chart
 

DeletedUser

Jumatate de norma, ai grija ce tot ** acolo si intereseazate cine este intemeietorul tribului, tu ** in plus ca si in tot deauna
178 de sate :)))
inactivi, rau stati, trib mamut si de sate de barbar.

Newbie, ma urmaresti pe unde scriu?Stiam eu ca am fane:D .invata "pisi " sa scrii, te rog eu !
 

DeletedUser34294

satele de barbare erau interzise la noi "prietene" pana cand mi-au venti niste info la urechi ca voi veti rupe alianta si veti ataca olo... imi pare rau ca nu te-ai prins de la inceput, am insistat pe motivul refugiatilor intentionat ca sa vad ce oameni sunteti si m-am convins... stiam ca nu ii veti da afara doar ca sa gasiti pretextul perfect pt rupere ca doar ii pupaiti in dos pe cei din PDT... crezi ca pe noi ne sperie un amarat de spion sau ca pierdem sate in zona SMIR ? pierdem doar teren o vreme dar nu si razboiul...

noi trib mamut ? =))) cred ca glumesti... uitete mai bine pe harti... si la numarul de jucatori, avem aproximativ la fel ca voi asa ca schhh... ca sperii pestii...


vezi anca ? n-au spion ca nu au dat paste la circulara de am zis eu :)))
 

DeletedUser

Cam multe urechi ai tu, 5 nu
Daca vrei sa vorbesti cu mine in contradictoriu, o poti face pe mesageria ingame.
Aici doar copii vorbesc in plus, te credeam un om matur, dar m-am inselat, bafta
Appo, am readus in trib jucatori care tu doar ai vazut poze.
Newbie, ma urmaresti pe unde scriu?Stiam eu ca am fane:D .invata "pisi " sa scrii, te rog eu !


Tu de unde ai aparut, Din luna?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10105

bogdane ?
noi discutam cu anonimi aici ?
gen keniannu sau marocannu ?
neica nimeni ?
hai mai , ce naiba...ne pierdem vremea cu amaratiia astia ?
E de ras ...bagam in seama toti piticii ?
Daca avem ceva de vorbit , vorbim intre noi , nu cu ferme de-astea vorbarete !
au 3 sate , si deschid gura !
pai numai eu , am inamici invinsi ca agresor , cat toti amaratii astia din tribul lor si inca 40 de academii sau ageamii de-ale lor !
refuz sa mai discut pe tema asta cu toti amaratii din smir , spir , sau stir...sau cum i-o chema pe ei.. ! ( Cine-i stie ?...dupa ce vom intra pe ei , satele de barbari vor avea mai multe puncte =)))))))))))))))))) !!!)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai dreptate, jucatoare-o
Ne auzim in joc, au mai fost asa viteji ca si tine, GEN masculin, ca fetita nu esti.
Baietel poate.
 

DeletedUser10105

Jumatate de norma, ai grija ce tot vorbesti acolo si intereseazate cine este intemeietorul tribului, tu vorbesti in plus ca si in tot deauna
178 de sate :)))
inactivi, rau stati, trib mamut si de sate de barbar.


Side 1:
Tribes: SMIR, SMIR.
Side 2:
Tribes: olo, (|), (.)

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,858
Tabăra 2: 8,409
Diferență: 551

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 102
Diferență: 76

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,858,502
Tabăra 2: 51,802,218
Diferență: 2,943,716

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,589,994
Tabăra 2: 905,652
Diferență: 684,342

chart



iar pt incultura ta baietas , sunt sate de barbari , nu sate de barbar =)))))))...caci la mintea ta...e barbari , ei este mai multi decat unul , e 2, sau 3 barbari , deci , este deci este barbari , e mai multi...intelegi pacala? ca si cum as spune eu...e mai multi amarati in spir , e mai multi marocani si kenieni acolo...comprendre ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus