SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39111

tu vei transpira! sa ne spui cate tastaturi... distrugi in razboiul asta

chidon a stricat 3 in razboiul cu noi :)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma adila ma ... dao incolo de treaba :))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".

Mai citeste si tu regulamentu asta:))
 

DeletedUser35224

inceputulrazboiului.png

Harta la inceputul razboiului, sa vedem cum evolueaza lucrurile in timp...
 

DeletedUser29872

a zis ce avea pe suflet :)))
acum nu te supara si tu de adevar =))))
 

DeletedUser

sa ma supar cred ca tie rau :))))
inca ma distrez :))

acuma se arata bunu simt si bunile manieri
si cei 7 ani de acasa
 

DeletedUser29872

te doare mintea?
ia un diazepam ceva....ai mancat becuri arse?:))
 

DeletedUser

se vede ca te doare mintea ce fel gandesti

si numai bine
te las ca sa nu mai gandesti asa mult poate patesti ceva la minte
 

DeletedUser29872

nu inteleg de ce te lauzi ca te doare mintea...ti-am dat un sfat...ia un diazepam ...poate iti trece :D
 

DeletedUser

...

mythra
Member




Adaugă data: 01/26/12
Locaţie: Bucharest #29 03/12/12, 08:14:57 Sus
Truck, nu vei vedea membru SN care sa iasa pe extern si sa te bata cu pumnii in piept ( ca membrii altor triburi in trecut) ca vom castiga lumea. Nu avem aroganta altora.
E un joc in care se pot intampla multe. Toti avem aceeasta sansa. Bafta tuturor.

bla-bla-bla
nu avem aroganta, dar avem multe alte calitati bune
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
bla-bla-bla
nu avem aroganta, dar avem multe alte calitati bune

Vad ca tot iti place sa imi citezi mesajele si sa (ma) critici subtil. Ne cunoastem de undeva? Ai ceva "personal" cu mine sau care e faza? (nu astept raspuns pt ca nu ma intereseaza oricum).

Din cunostintele mele nici nu joci pe 18, asa ca lasa-i pe cei care isi pierd timpul aici sa analizeze/comenteze/discute si alte cele.

Si da, unii membrii se mai enerveaza si nu toti se controleaza vis a vis de limbajul folosit. (Apropo : forum extern != mesaje interne )

Oricum. Mult off topic mai sus. Poate se mai face curat si pe forumul asta.

Numai bine,
 
Ultima editare:

DeletedUser

...

Vad ca tot iti place sa imi citezi mesajele si sa (ma) critici subtil. Ne cunoastem de undeva? Ai ceva "personal" cu mine sau care e faza? (nu astept raspuns pt ca nu ma intereseaza oricum).

daca ai vorbi doar in numele tau, ai fi scutita de multe acuzatii, critici si nu mi-ai pune atitea intrebari, fara sa astepti raspunsuri
 

DeletedUser

Vad ca tot iti place sa imi citezi mesajele si sa (ma) critici subtil. Ne cunoastem de undeva? Ai ceva "personal" cu mine sau care e faza? (nu astept raspuns pt ca nu ma intereseaza oricum).

Din cunostintele mele nici nu joci pe 18, asa ca lasa-i pe cei care isi pierd timpul aici sa analizeze/comenteze/discute si alte cele.

Si da, unii membrii se mai enerveaza si nu toti se controleaza vis a vis de limbajul folosit. (Apropo : forum extern != mesaje interne )

Oricum. Mult off topic mai sus. Poate se mai face curat si pe forumul asta.

Numai bine,

Daca nu erai interesata de raspunsuri,de ce ti-ai mai pierdut timpul punand intrebari?
Fara sens!
Nici eu nu mai joc de multa vreme pe 18,dar nimic nu ma opreste,sa-mi dau cu parerea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus