Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic ca dan66 ar trebui sa conduca lumea, vine revelionul si da toate petardele :))))))))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah un lider suprem nu cred ca poate sa existe pe aceasta lume... sa recunoastem , au fost foarte multi jucatori emblematici pe harta :D si ma repet : AU FOST :D

dar ca idee, mai ales ca stim cu totii ca aceasta lume va fi dominata la final de tribul gri, eu il nominalizez pe reprezentantul lor pe harta, noobul suprem :D:D (asta ca e ziua lui teo si sa-i fac si lui pe plac macar odata :D :) )
 

DeletedUser

eu zic ca dan66 ar trebui sa conduca lumea, vine revelionul si da toate petardele :))))))))))

ce onoare pe capul lui dan66, asa sa fie!!!1 doar ca profu deghizat il ataca la greu, nu cred ca apuca revelionul!
stiam eu ca nu te poti abtine kukule!

iti dai seama ce revelion minunat cu toate petardele de pe L7?
 

DeletedUser

mah un lider suprem nu cred ca poate sa existe pe aceasta lume... sa recunoastem , au fost foarte multi jucatori emblematici pe harta :D si ma repet : AU FOST :D

dar ca idee, mai ales ca stim cu totii ca aceasta lume va fi dominata la final de tribul gri, eu il nominalizez pe reprezentantul lor pe harta, noobul suprem :D:D (asta ca e ziua lui teo si sa-i fac si lui pe plac macar odata :D :) )

ms gabita! vezi ca nu e greu sa fii si tu dragut?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu ma cunosti tu, dar eu mereu am fost un dragut...uite poate sa-ti confirme columbeanca, ca si asa vad ca trage cu ochiul pe aici si nu spune nimic :D :))

zi-le tu moni, cheam-o si pe mommy sa imi faceti galerie :X :)))
 

DeletedUser

pai nu te cunosc, dar vad ca te tot iei de motan! mai lasa-ma si pe mine :))))) vreau si eu sa ma iau de el si nu am loc de tine :))))

dar sa revenim: ce petarda merita sa conduca L7, vad ca o tot dati cotita!

nimeni nu e vesnic pe harta, toti stim asta si la stilul adoptat de toti conducatorii pe 7 ( isi innobileaza jucatori activi, astia comenteaza)
vor ramane doar petardele! hai sa ne alegem una careia sa-i lasam conducerea tribului , care o fii el, nu conteaza numele!

eu m-am chinuit sa ajung petarda, dar fac eu ce fac si tot la innobilari ajung! cred ca nu ma pot abtine :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bre, 3 pagini numai voi ati scris: get a room (gaby aici aterizasem, dar ma jucam remmy :eek:)
arpaj.. nu e frumos adjectivul :(

LE: datorita santajului emotional la care ma supune...tre sa zic: gaby rulz (nu mai pupi tu berea nici la pastele cailor)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doar noi am scris pentru ca doar noi doi jucam pe L7

restul sunt in sitter la noi, si ne batem cap in cap
gaby sa nu luam ban! ca nu stiu ce ne facem!

eu am o propunere de conducator: stelyka, super jucator , dar si el e in sitter acum

sitterul nu stie ca stelyka nu ataca cu toate trupele ca mor, da doar o parte din ele, si daca nu gaseste satul gol, renunta, in ceea ce priveste sprijinul.... stelyka nu ar trimite in veci!

lasati-l pe stelyka sa joace, el trebuie sa se afirme!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu luam ban stai linistita, nu vezi ca santajez emotional adminii? crezi ca ar lasa-o inima sa ma baneze? :D:D
 

DeletedUser22922

Pentru ca activitatea L7 s-a incheiat, deocamdata, sa vedem care este parerea voastra despre jucatorii ramasi pe aceasta lume!

Multi din cei ramasi ne cunoastem intre noi, de la inceputuri chiar, sau ne-am cunoscut pe parcurs. Acum, la moment de bilant, haideti impreuna, si aliati si dusmani, sa analizam care vi se pare voua cel mai capabil jucator sa conduca L7 dintre cei ramasi!

Toti jucatori care au trecut pe L7 sunt invitati sa raspunda, chiar daca nu mai joaca, revederea lor va fii o placere!

Cel mai capabil :D...din pacate sunt in proportie de 95% numai incapabili,iar restu s-au plictisit de joc...

Deci cel mai capabil a ramas...cuclici...de ce cred eu ca ea e cea mai capabila..pt ca a stiut sa tina tribul DIABLO unit :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

Cel mai capabil :D...din pacate sunt in proportie de 95% numai incapabili,iar restu s-au plictisit de joc...

Deci cel mai capabil a ramas...cuclici...de ce cred eu ca ea e cea mai capabila..pt ca a stiut sa tina tribul DIABLO unit :cool:

Sa nu aud comentarii...omul chiar merita :)))


scz pt dublul post in loc sa dau editeaza am dat citat :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu am o propunere de conducator: stelyka, super jucator , dar si el e in sitter acum

sitterul nu stie ca stelyka nu ataca cu toate trupele ca mor, da doar o parte din ele, si daca nu gaseste satul gol, renunta, in ceea ce priveste sprijinul.... stelyka nu ar trimite in veci!

lasati-l pe stelyka sa joace, el trebuie sa se afirme!

stelyka e in sitter de cand juca zalast flori , de acum 1 an , daca sitterul acum se cheama PROXY , Idem este posesorul parolei de cand stelyka plecase din viking :D:D
 

DeletedUser33089

ma bufnit rasul cand am vazut asemenea lucru spus aici =))
"...cuclici...de ce cred eu ca ea e cea mai capabila" din cate stiu cuclici este baiat nu fata cred ca ai facut o mare eroare =)) de fapt sunt doua lucruri spuse care se cam contrazic dar ma rog se pare ca acea persoana care a scris e cam plictisita :eek:

jucatorul cuclici e de treaba ar face echipa cu oricine care e experimentat si ii place sa joace in echipa :D

dar tot ce s-a reusit in tribul Diablo e datorita unitatii
 

DeletedUser

stelyka e in sitter de cand juca zalast flori , de acum 1 an , daca sitterul acum se cheama PROXY , Idem este posesorul parolei de cand stelyka plecase din viking :D:D

ne depasesc aceste lucruri... faptul ca stelyka e in sitter, nu ne arata decat ca e unul dintre cei mai buni!
sa joace altii pentru el, si el vine doar si se lauda cu contul lui.
din pacate am fost si eu sitter la el;
de ce nu l-am crezut pe morphen si pe lukifer? pffff... cred ca-mi spalase cineva mintile :D iar regretele sunt tardive! la innobilare cu mine :cool:
 

DeletedUser

avem doi pretendenti : stelyka si cuclici
mai joaca si altcineva pe L7? asa de curiozitate; cam pustiu pe forum sau nu s-au terminat vacantele
 

DeletedUser

l7 e condusa de niste ratati ca neakuku si inca vreo 2...e trist daca stam sa ne gandim ca ati ajuns sa fiti condusi de toti depravatii ce sunt pe aceasta lume din bunatatea jucatorilor mai vechi ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus