Sondaj de opinie L25 - limita de membrii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care ar trebui sa fie limita de membrii intr-un trib?


  • Total votanți
    362
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va fi viteza 1.Clar.l23 are 2,l24 are 1.5.Deci vine si viteza 1.Eventual 0.5.Biserica mai mult ca sigur va fi activata.Viteza trupelor ar i ok 1,5 daca e viteza 1.Si barbari pana la 2.000 ar fi ok.Moral minim 60% si fara raport agresor:aparator maxim 20:1...



lol,unde are l 23 viteza 2? :)))
 

DeletedUser

Eu as vrea asa : Viteza trupelor sa se masoare in warpi ,nu in km/sec . Biserica sa poata fi aleasa.Poate unul este de religie mozaica si vrea sinagoga, altul poate este de religie mahomedana si vrea moschee. Eu vreau sa-mi fac un ashram cu turle , cum sunt palatele tiganesti de la buzescu. Sa fie vizibil in cel putin 5 K-uri. Bonusul de noapte sa fie numai pt oamenii productivi ai muncii ca sa nu planga a2a zi ca le-a luat satul ,cei neproductivi, adica PASARILE DE NOAPTE . Paladinul sa fie femeie .
 

DeletedUser39323

membri maxim 50, am votat 80.

numar nelimitat de membrii, maxim n schimbari de trib

e foarte aiurea daca se va face o astfel de setare, ca tot e la moda cu desfiintarea triburilor, multi vor ramane fara trib datorita unora care le merge mintea(automat se contorizeaza o schimbare, la mai multe desfiintari nu mai ai posibilitatea de a intra intr-un trib fara sa ai vreo vina), in felul acesta se incurajeaza aceste desfiintari de triburi, spargeri de conturi sau nu mai stiu ce...:)

viteza 2 si daca va fi cu moral macar sa se modifice in timp(nu ma refer dupa 2 ani, ceva asemanator l21, l22, l23...mai pe scurt sa nu fie ca l24 la moral) fara injumatatiri si fara biserica, fara sprijin doar in trib
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hmm ...

foarte dragut ar fi nelimitat !!!

si cu viteza 2 ;)

imi plac triburile cu 1000 de membri din prima zi
:p
 

DeletedUser

ar fi foarte misto daca ar fi nelimitat :)
dar ca sa fie ceva mai nou s-ar putea face si viteza 2 si viteza trupe 1 ...
parerea mea asa ar fi mai multa lume ineresata de triburile...si sa se poata alege inceputul si sa fie si cu tabara militara...
asa ar avea din nou farmec...dar fara ele...nu prea ar avea interes pentru multe persoana triburile...pe majoritatea pe care i-am intrebat au spus ca s-au lasat pentru ca au fost scoase taberele militare:)
acum faceti ce vreti...
 

DeletedUser

Vrei sa spui 2 cu 1,5!
Viteza 2 cu 1 este enorma, parerea mea!
Ceva de beta!


Edit: 2 cu 0,5! Scuze!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mno..nuj si asa e buna...doar sa fie ceva mai rapid...ca altfel pana cresc cei care se dezvolta mai greu ceilalti isi fac imperii:))
 

DeletedUser

mno..nuj si asa e buna...doar sa fie ceva mai rapid...ca altfel pana cresc cei care se dezvolta mai greu ceilalti isi fac imperii:))

Pai astfel, cei care se dezvolta greu o sa se dezvolte mai repede, iar cei care dincolo fac imperii aici o sa fie fulger! :D
Nicicum nu-i bine!

Eventual sa fie viteza diferentiata in functie de jucatori: esti n00b, ai viteza 2, esti un veteran, ai viteza 1! :p

(glumesc) ;)
 

DeletedUser

da:)) corect..da nuj fie cum a fi...eu sper sa fie viteza 2 ka de mult nu a fost...si sa se introduca din nou taberele militare...alea erau mijto rau :X
 

DeletedUser

Niciodata nu am inteles din ce cauza s-au scos!
Am inteles ca au fost mai multe implicatii, nu ceea ce ni s-a aruncat in ochi, cum ca n-au avut succesul la care se asteptau!
Poate se implementeaza iar, poate nu! Sa vedem ce zic arienii!
 

DeletedUser

aha...app..imi dai id tau de mess?:)

WTF? Aici nu-s matrimoniale! E joc de razboi!
Daca ne nimerim undeva pe lang-olalta pe vreo lume si interesele noastre coincid, poate ca-ti dau si ID-ul!
Dar acestea sunt lucruri de vorbit pe privat!
Sa ne oprim ca apare imediat unul si ne curenteaza cu 5 puncte!
 

DeletedUser

ar merge bine cu setarile de lumea 21 numi place sa joc pe cele cu biserica....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus