Spam 2011

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

si eu tot pe spatele tribului am crescut ma nervosule :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sparg sate la unguru sa creasca la puncte :))))))))))
 

DeletedUser

1111111111.png

hartaaaa.png


Va asteptam pe toti aici ;)
 

DeletedUser30628

ce sa faca ma aici? :)))))))))))cum vin asa pleaca....oricum ai vazut si au vazut si altii ca in fata noastra....a grupului asta de prieteni nu au facut fata deloc.....asa ca nu au sanse ;).....au picat in fata noastra 3 triburi...si vor mai pica altele...asa ca no stress :D
 

DeletedUser33975

nu;)
nu mai ai texte o dai in jigniri,lol:),fie cum zici tu,chiar nu ma intereseaza "complimentele" tale,dar nah...cand adevarul doare trebuie sa scoti 3 vorbe din container,din cartier frate,el e.:rolleyes:

daca tu ma crezi vedeta e problema ta,dar vei avea o dezamagire,deoarece autograf de la mine nu vei primi,pt. ca nu ma cred vedeta...astepti degeaba autograful :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

i s'au terminat cuvintele din dictionar ... lasa'l sa isi revina vre'o 2-3 lunii:))
 

DeletedUser37659

nu;)
nu mai ai texte o dai in jigniri,lol:),fie cum zici tu,chiar nu ma intereseaza "complimentele" tale,dar nah...cand adevarul doare trebuie sa scoti 3 vorbe din container,din cartier frate,el e.:rolleyes:

daca tu ma crezi vedeta e problema ta,dar vei avea o dezamagire,deoarece autograf de la mine nu vei primi,pt. ca nu ma cred vedeta...astepti degeaba autograful :p

misule,daca tot nu mai joci triburile,te rog eu...vezi-ti de viata reala...nu mai pierde vremea pe aici,ca o faci de pomana. Chiar in halul asta ai ajuns,sa o arzi aiurea pe forum neavand altceva mai bun de facut?...ma dezamagesti.

gabynios,du-te si latra la alta masa...ca de la mine nu primesti niciun os .
 

DeletedUser33975

misule,daca tot nu mai joci triburile,te rog eu...vezi-ti de viata reala...nu mai pierde vremea pe aici,ca o faci de pomana. Chiar in halul asta ai ajuns,sa o arzi aiurea pe forum neavand altceva mai bun de facut?...ma dezamagesti.

mersi de sfat,dar ai putea sa il aplici si tu...;) sau tu pierzi vreme cu vreun scop sanatos?
 

DeletedUser37659

eu macar mai joc...asa ca am un motiv sa mai pierd vremea pe extern...tu nu mai joci,asa ca...ar cam trebui sa o lasi mai moale cu externu,lucru pe care nu-l faci.
 

DeletedUser38163

ma batmanilor ia lasatio mai usor ca ma apuc de voi :)))))))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cred si eu ca te plictisesti la 3 jumate dimineata...mai ales in fata PC-ului...
Pentru ora aceea s-au inventat barurile...si prietenii.
 

DeletedUser37758

nasam.jpg
frumoasa mea, in noaptea asta, sa ne iubim ca 2 nebuni, sa fiu altarul vietii tale, sa mor cu capul intre sanii :D
gicubmp.jpg
portretu lu gicu :p gata, pa ca am treaba, diseara iar am cantare . e rost de mult mai mult banet :D
nemuritorulol.jpg
:))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus