Spam 2011

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

buna seara! ;)
...tot asa in greva japoneza? :p
Vrei sa fi invitata lu bula la prima emisiune 24 HOURS WITH BULA ? De paste,cand revine bula din concediu ,vine aici pe 21 cu talkshow-ul 24 HOURS WITH BULA .Timp de 24 de ore, va fi un subiect la dezbatere din orice domeniu. Isus a inviat de paste,poate ca si forumul lumii 21 va reinvia.
 

DeletedUser34078

Sincer nu-i mai dau nici-o sansa la forumul asta...ah, sigur ocazional vor mai aparea atacuri la persoana, soldate cu vacante prin cele mai exotice insule, spam la spam :) si cam atat.
 

DeletedUser

Macar incercam. Timp de 2 saptamani daca nu reusesc sa fac din L21 O LUME VIE , de fapt cea mai vie lume ,imi fotografiez posteriorul si il afisez aici :D . Vreau sa fac din 24 HOURS WITH BULA cel mai citit topic . Este o ambitie . Cat de cat este o lume pe care mai traieste cineva, nu una decedata de tot, cum sunt cele vechi . Acolo nu stiu daca dumnezeu poate sa faca vreo inviere .
 

DeletedUser

daca nu reusesc sa fac din L21 O LUME VIE , de fapt cea mai vie lume ,imi fotografiez posteriorul si il afisez aici :D .


Nu stiu daca sunt pregatita sa moderez un astfel de topic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D. Dar sper ca dupa ce voi posta interviurile se va repeta minunea din Sfanta noapte a Invierii si cu forumul nostru. :cool:
 

DeletedUser35286

Nu stiu daca sunt pregatita sa moderez un astfel de topic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D. Dar sper ca dupa ce voi posta interviurile se va repeta minunea din Sfanta noapte a Invierii si cu forumul nostru. :cool:

nu prea cred ca isi va mai reveni forumul l21...e o cauza pierduta. daca stam sa ne uitam,pe l21 au fost pana acum 4 moderatori. cu primii 2 (unknownerror si earl diamondback) era cel mai bine. era un forum foarte activ,lume multa care posta,distractie si veselie...apoi a venit gabi23 si s-a ales prafu...de atunci bate vantu pe forumul l21,din cand in cand mai vin cate 2-3 rataciti si mai posteaza cate ceva la cateva zile...acum cu tine ancuța,cred ca e prea tarziu. nu cred ca mai poti face ceva.

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (5 members and 0 guests)
inccubus, .andreea., gabi23(1), Illidan Stormrage(2)

1) astept sa ma sanctionezi ca mi-am spus parerea.

2)ma unicornule,du-te fratie pe 24 ca nu mai joci aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35286

ancuța poti sa-mi zici si mie de ce mi-ai modificat postul? din cate stiu eu la spam e voie sa faci dublu post. nu e incalcare de regula.
 

DeletedUser

astept sa raspunda mai mult de 4 poersoane sa am si ce posta... :))))

unii nu vor sa fie intervievati:(
 

DeletedUser35749

nu prea cred ca isi va mai reveni forumul l21...e o cauza pierduta. daca stam sa ne uitam,pe l21 au fost pana acum 4 moderatori. cu primii 2 (unknownerror si earl diamondback) era cel mai bine. era un forum foarte activ,lume multa care posta,distractie si veselie...apoi a venit gabi23 si s-a ales prafu...de atunci bate vantu pe forumul l21,din cand in cand mai vin cate 2-3 rataciti si mai posteaza cate ceva la cateva zile...acum cu tine ancuța,cred ca e prea tarziu. nu cred ca mai poti face ceva.

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (5 members and 0 guests)
inccubus, .andreea., gabi23(1), Illidan Stormrage(2)

1) astept sa ma sanctionezi ca mi-am spus parerea.

2)ma unicornule,du-te fratie pe 24 ca nu mai joci aici.


Forumul era mort inainte sa apara Gabi ungure...
 

DeletedUser

apoi a venit gabi23 si s-a ales prafu...de atunci bate vantu pe forumul l21,din cand in cand mai vin cate 2-3 rataciti si mai posteaza cate ceva la cateva zile...

Am interactionat cumva pe forumul lumii 21 de imi evaluati activitatea?
Ne cunoastem?
 

DeletedUser

Forumul pe intreg cuprinsul lui are multe probleme si e cam "stricat". Insa motivele sunt altele, discutia e mai lunga.
Nu e o problema doar a lumii 21, ci si pe altele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus