Spam - August 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Badaran ca-ntotdeauna :D ... nu ca m-as fi asteptat ca schimbarea de peisaj sa-ti schimbe si caracterul :))



...mare diferenta intre tine si una care vinde seminte pe stadion nu este.O doamna/domnisoara nu se preteaza la asa **, dar la tine, e de asteptat..:p
E libera exprimarea pe dracu, daca era nu ajungeai in vacanta de 3 ori pe luna :) ...


...nu stii ce inseamna atunci...ia dex ul si documenteaza te...aici sigur nu gasesti...

Si nu ma simt "deranjata de postarile tale" ... pentru ca nu esti, desi te consideri, buricul pamantului pe jocul asta sau pe extern ca sa ma simt deranjata de tine sau de postarile tale ... ceea ce am spus mai devreme, desi ma indoiesc ca ai citit, e ca posturile voastre sunt total inutile si catalogate drept spam ... sa nu mai adaug ca unii dintre voi, mai exact tu cu doggyvl va faceati de un mare cacat prin discutiile alea si prin cunoscuta bataie cu noroi :)


...daca nu te simti atunci abtinete, ai pomenit de mine am raspuns.cand o sa pronunt numele tau te rog sa intervii si sa ma pui la pct, pana atunci stai in bancutza ta si nu te baga [...]
Nu te obliga nimeni sa asisti la asa zisa "bataie cu noroi" ...

Iar in legatura cu superioritatea ... cu siguranta iti sunt superioara tie prin mentalitate, caracter si desigur, limba romana :)

daca ar fi asa ai sta la locul tau si ai arata acest lucru,dar esti departe de tot de ce crezi tu.superioara niciodata nu ai cum sa mi fii, poate doar sa visezi la acest aspect...
te pupa jean :p:p
 

DeletedUser

:))))) Vai, muhamad ... nici tu nu crezi ce spui acolo :)) ... pe bune ca nu crezi, o doamna/domnisoara pentru unii n-are voie sa faca nimic ... poate doar sa-si petreaca tot restul vietii inchisa in bucatarie ... lasa-ma cu aberatii de genu` :p ... daca am spus ca esti badaran inseamna ca asta e parerea mea despre tine si sunt sigura ca mai sunt alte persoane care considera acest lucru ... ma exprim cat de cat liber ;) ... dar avertismente tot iau :D

Ce inseamna libera exprimare? ... pai nu inseamna libera exprimare? :confused: ... exprimare libera inseamna cel putin sa-ti poti spune parerea despre oricine si orice ... lamureste-ma, pot oare sa-mi dau cu parerea despre admini si modul lor de a "face lucruriile cum trebuie"? :)

"stai in bancutza ta si nu te baga" si cum ramane cu libera exprimare? :confused:


Superior nu inseamna sa plec capul in fata ta si sa nu raspund la provocari, desi ti-ai dori al dracu` de mult acest lucru :D
"superioara niciodata nu ai cum sa mi fii" ... really? :confused: ... ah, si parca ziceam mai devreme ceva de buricu` pamantului! damn :eek:

Of, jean ... ma albesti :eek:

:*
 

DeletedUser

iar ** fara tine,cei 3 de care zici tu daca i recomanzi tu ca buni,mam lamurit de ei ca tu nu ai de unde sti ce e bun din moment ce tu nu ai treaba cu jocul asta,deci ferma ai foat tu de cand esti,nici macar harul de a inobila intern nu lai avut niciodata,ma asteptam macar atat de la tine sa inobilezi intern dar nici asta nu ai facut ce sa mai ** de sate de la inamici,ferma a fost tipa aia care a fost moderator 5 min :))))

iar gandesti cu picioarele :eek::eek::eek:
pai nu ti-am zis niciun jucator ca sa-ti dai cu parerea tu, esti prea frustrat ca sa vezi realitatea.Lumea 21 cand ai vazut ca ti-a dat razboi Shock te-ai carat la ei si ** de eroism :D:D:D
Nu ai ce ** de ea tu, din cate stiu eu ea te-a invatat jocul, tu pana acum ai fost o ferma si pe 13 mascota tuturor ;););)
 

DeletedUser

esti incepator,iar aberezi eu va las cu boala asta grava,cu externul vostru :)))
 

DeletedUser

iar gandesti cu picioarele :eek::eek::eek:
pai nu ti-am zis niciun jucator ca sa-ti dai cu parerea tu, esti prea frustrat ca sa vezi realitatea.Lumea 21 cand ai vazut ca ti-a dat razboi Shock te-ai carat la ei si ** de eroism :D:D:D
Nu ai ce ** de ea tu, din cate stiu eu ea te-a invatat jocul, tu pana acum ai fost o ferma si pe 13 mascota tuturor ;););)


Tu innobilezi intern,Muhamad Ali?Mi-ar fi rusine sa vorbesc,in locul tau.

Si pe Alex eu l-am invatat sa joace si uite rezultatul:va face de ras pe toti,nu aveti nici o sansa in fata lui,orice ati face :p
Efectiv NU are adversar,oriunde apare :)
 

DeletedUser

Tu innobilezi intern,Muhamad Ali?Mi-ar fi rusine sa vorbesc,in locul tau.

Si pe Alex eu l-am invatat sa joace si uite rezultatul:va face de ras pe toti,nu aveti nici o sansa in fata lui,orice ati face :p
Efectiv NU are adversar,oriunde apare :)

altu care gandeste cu talpile...
se vede ca l-ai invatat tu, e mascota tuturor...Nu are adversar??? La table sau sah?? Pe triburi ce a facut?? A furat pe 13, pana la 21 a fost ferma si pe 21 cand a dat de greu s-a carat la dusmani.
Super supeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr tare :D:D:D:D
 

DeletedUser

NIMENI nu indrazneste sa il atace.Se roaga de el pentru indurare :))
 

DeletedUser

Muhamad Ali
Puncte: 235
Loc: 15093
Inamici învinşi: 5 (22146.)
Trib: ~B-B~


trimit o sapa la tine,da stergere :)))
 

DeletedUser19202

Tu?Tu existi pentru ca ii e mila T.N.T.-ului de tine :))

eu? habar n-ai pe ce lume traiesti..insa nu schimba ** aici ** de 13...din ce stiu eu. sper sa te intalnesti cu mine ca sa vedem noi ce l-ai invatat...:))))

ps..vezi ca ai si cam mult tupeu pentru un noname..;) ai grija..
 

DeletedUser

eu? habar n-ai pe ce lume traiesti..insa nu schimba ** aici ** de 13...din ce stiu eu. sper sa te intalnesti cu mine ca sa vedem noi ce l-ai invatat...:))))

ps..vezi ca ai si cam mult tupeu pentru un noname..;) ai grija..


Deci,trebuie sa recunosti ca esti la mila T.N.T.-ului pe L7.
Si sa imi zici mie "ai grija" e cam mult pentru tine.
Te astept la orice ora :p
 

DeletedUser19202

Deci,trebuie sa recunosti ca esti la mila T.N.T.-ului pe L7.
Si sa imi zici mie "ai grija" e cam mult pentru tine.
Te astept la orice ora :p

eu? pai cand o sa-mi zici contu pe care joci si pe 7...te rezolv indiferent de tribul in care ai fi...

iar de restu? sa fim seriosi...de cand joc eu nu m-am rugat de nimeni dar daca stii tu ceva poate imi arati si mie...ba daca chiar vrei sa stii s-au rugat din tnt..de mine...da n-am avut timp sa ii bag in seama..inclusiv jucatori de aici de pe 13 din triburi dusmane cu out...insa eu dupa cum ar trebui sa stie nu prea stau la discutii...insa..poti lua twstats..sa vezi..ce m-am rugat de ei:)))))) mintea ta.de nbz-ist crede ca eu n-as fi atacat...da ei ar lasa ca eu sa le iau atatea sate? chiar ca nbz-ist ...:)))) intoarce-te de unde ai venit ;)
 

DeletedUser

Sper sa nu citeasca DIABLO,sa te ia la intrebari de ce te protejeaza T.N.T.-ul pentru ca mie mi-ar trece imediat prin minte cuvantul "spion".Daca citeste profu,ai pus-o :))
Si-ti dai prea mult cu presupusul...dar te iert,ca esti si tu mic =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus