Spam - februarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Va doresc atatea clipe fericite cati fulgi de nea intr-o iarna ca-n basme. Un an nou mai bun, cu pace si liniste in suflet si cu multa dragoste in inima.

b6aca6887507544facc940b814258afb-1.jpg
 

DeletedUser

Voi nu spamati deloc?:D
Ati vazut ce e pe L18 ?si nu numai;)
Hai, hai stiu ca puteti...sau ma lasati sa vorbesc singur aici?...:D
 

DeletedUser

hai plesuv ca nu te las sa vorbesti singurel :)
ce mai faci ? ca pe offtopic mai slabut nu prea te-am vazut
 

DeletedUser

sunt multe concerte bune anu asta din ce am vazut , as merge si la AC\DC si la Metallica(doar daca nu este foarte mare pretul biletului , ca nu au anuntat)
 

DeletedUser

nui departe 7 ore pe autostrada..in austria... imediat ajung in timisoara :D
 

DeletedUser

nui departe 7 ore pe autostrada..in austria... imediat ajung in timisoara :D

Daca stateam in Austria in fiecare week-end eram acasa :))).Din Austria imediat ai trecut ungaria si esti acasa.Mai ales ca esti timisorean.Unde stai in Austria?Ca am niste cunostinte de gen feminin prin viena:D poate vrei sa le scoti la un suc :D
 

DeletedUser

Apar de unde nu te astepti si toata lumea striga uitel!
Vine pe jos saracul ,i'sa stricat masina SUPER!
Super eroul nu se supara ,super eroul e numarul unu
Zi fata iti place costumul?Nu? ...bine ...
Am venit spunetim care e problema?
Sau vi sa stricat iarasi ceva si vreti sa va salvez lumea?
Ia zii ...tu faci misto?Seman cumva cu cineva?
De mai vad farul ala mare pe cer ...va " sparg casa " (este defapt altceva . )
__________________
 

DeletedUser

pelop mai este on da e ca si mine in sesiune deci mai slabut , pe isabel nici pe mess n-am vazut-o nu stiu ce este cu ea :eek:
 

DeletedUser

Eh daca tot e spam hai sa incerc sa pun un zambet pe fetele voastre cu un banc :))


La piscina, supraveghetorul urla disperat la un baietel:
- Nu mai face pipi in piscina!!!
Baietelul, foarte mirat si rusinat, raspunde:
- Da' toata lumea face ...
Supraveghetorul urla si mai tare:
- Da, dar nu de pe trambulina!!!
 

DeletedUser18063

Eh daca tot e spam hai sa incerc sa pun un zambet pe fetele voastre cu un banc :))


La piscina, supraveghetorul urla disperat la un baietel:
- Nu mai face pipi in piscina!!!
Baietelul, foarte mirat si rusinat, raspunde:
- Da' toata lumea face ...
Supraveghetorul urla si mai tare:
- Da, dar nu de pe trambulina!!!

eu nu ma mai joc asa,scrie sub banc.....

by ralf36 :p
 

DeletedUser

Dupa ceva timp petrecut aici pe extern am observat ca topicurile "vs" tind sa degenereze in atacuri la persoana si chiar la jigniri si nu in ultimul rand la devieri de la subiect ce nu au nici o legatura cu jocul, de asemenea parca doar statisticile sunt prea "plictisitoare" asa ca vreau sa propun sa ca topicurile "vs" sa aibe o schita dupa care sa aibe loc duelurile de pe extern

EU am sa propun o schita si daca vreti o discutam aici :
1. statisticile trib principal vs trib principal(statisticile)
2. toata familia de triburi vs toata familia de triburi(aici intra academiile si in cazuri speciale aliati)(statisticile)
3. cel mai noob/bun aparator din prima tabara vs cel mai noob/bun aparator din a doua tabara(aici vor fi duelurile rapoartelor)
4. cel mai noob/bun atacator din prima tabara vs cel mai noob/bun atacator din a doua tabara(aici vor fi duelurile rapoartelor)
5. Cea mai buna ofensiva(statisticile de 24/48 de ore si daca se poate si detalile ofensivei)
6. de asemenea topicul vs sa fie poll - "cu ce tabara tineti/favorizati?" - asta cu siguranta ar aduce putin dinamism
etc ....


Binenteles este doar o idee habar nu am cum am putea sa implementam asa ceva pe forum :))))
 

DeletedUser

Nu cred ca e nevoie sa se ajunga asa departe , cateva mesaje la carmi si se vor lua masuri , carmi a facut treaba buna de fiecare data ca nu e prima situatie de genul asta
 

DeletedUser5809

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
Cum s-a zis, se trimite mesaj lui carmi sau lamine, pe forum nu se rezolva chestiile astea. Data viitoare va rog cititi regulamentul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus