Spam - februarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ideea e ca le-am dat umilinta, pot sa continue ei cu adminii lor si asa mai departe, deja s-a pierdut farmecul jocului pentru unii care apeleaza la orice doar sa elimine jucatori care le-au dat clasa si le predau zilnic lectii de triburile.ro
 

DeletedUser

Ideea e ca le-am dat umilinta, pot sa continue ei cu adminii lor si asa mai departe, deja s-a pierdut farmecul jocului pentru unii care apeleaza la orice doar sa elimine jucatori care le-au dat clasa si le predau zilnic lectii de triburile.ro


esti chiar nesimtit,dupa ce esti prins ca joci multiaccount,mai faceti si alte magarii pe care nu vreau sa le reamintesc, tot voi;"unii care apeleaza la orice doar sa elimine jucatori care le-au dat clasa"
mare nesimtirea la voi
din cauza oamenilor ca voi triburile.ro arata ca o satra de...cei care joaca pe extern vad diferenta
adminii si moderatori ar avea nevoie de mitraliere si tancuri sa faca fata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

esti chiar nesimtit,dupa ce esti prins ca joci multiaccount,mai faceti si alte magarii pe care nu vreau sa le reamintesc, tot voi;"unii care apeleaza la orice doar sa elimine jucatori care le-au dat clasa"
mare nesimtirea la voi
din cauza oamenilor ca voi triburile.ro arata ca o satra de...cei care joaca pe extern vad diferenta
adminii si moderatori ar avea nevoie de mitraliere si tancuri sa faca fata

tu esti sclavul propriului tau corp :| elibereazate cat mai poti , triburile.ro nu sunt facute pt copti ca tine

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

esti chiar nesimtit,dupa ce esti prins ca joci multiaccount,mai faceti si alte magarii pe care nu vreau sa le reamintesc, tot voi;"unii care apeleaza la orice doar sa elimine jucatori care le-au dat clasa"
mare nesimtirea la voi
din cauza oamenilor ca voi triburile.ro arata ca o satra de...cei care joaca pe extern vad diferenta
adminii si moderatori ar avea nevoie de mitraliere si tancuri sa faca fata

Razboiul s-a incheiat, revino-ti si tu la normal.
 

DeletedUser30142

Atacurile zilei :))


Agresor: andreiryno
Sat: RynoS 01.051 (607|611) K66

Număr: 0 0 6000 0 300 3000 0 0 350 0 0 0
Pierderi: 0 0 6000 0 10 3000 0 0 350 0 0 0


Apărător: andrei nicorut
Sat: 024~Satul Lui Andrei (644|585) K56

Număr: 14608 30597 0 7495 63 0 1146 294 0 963 0 0
Pierderi: 4274 8952 0 2193 18 0 335 86 0 282 0 0



Agresor: andreiryno
Sat: RynoS 03.30 (624|628) K66

Număr: 0 0 5730 0 300 2880 0 0 337 0 0 0
Pierderi: 0 0 5730 0 6 2880 0 0 337 0 0 0


Apărător: andrei nicorut
Sat: 024~Satul Lui Andrei (644|585) K56

Număr: 10334 27626 0 5302 45 0 811 212 0 681 0 0
Pierderi: 4621 12352 0 2371 20 0 363 95 0 304 0 0



Agresor: andreiryno
Sat: RynoS 03.39 (625|629) K66

Număr: 0 0 6000 0 300 3000 0 0 350 0 0 0
Pierderi: 0 0 6000 0 3 1876 0 0 350 0 0 0


Apărător: andrei nicorut
Sat: 024~Satul Lui Andrei (644|585) K56

Număr: 5713 19084 0 2931 25 0 448 119 0 377 0 0
Pierderi: 5713 19084 0 2931 25 0 448 119 0 377 0 0
 

DeletedUser

ciudatenie,acum cateva zile

primeam atac pe un sat si am dat sa se faca 2 nobili in el,pana sa se faca primul nobil atacatorul mia distrrus curtea nobila si am dat sa se faca alta ,ciudatenie e ca pana sa se faca curtea nobila au aparut 2 nobili

nu stiu daca cineva poate (admin) sa verifice asta dar daca este pot da mai multe detali
 

DeletedUser

de fapt nu este nimeni pe aici
anuntai tu ca sigur asta se intampla la toti,iar daca asta se intampla numai la mine e super si nu deranjeaza,:)o fi un avantaj CP ,cine stie:))
 

DeletedUser30142

777e.jpg



ciudat !
 

DeletedUser

esti incredibil de .... sa ti atatea trupe pe satul ala in zona aia,esti bun tine acolo trupele alea
 

DeletedUser

batem pariu ca satul ala cade cu 25 de fulluri construite cum trebuie?
e deajuns sa fie date de 5 jucatori...cate 5 fulluri de caciula si cade satul :D
cine ghiceste formula perfecta de atac pe un sat de genul asta primeste tot respectul meu si titlul de "mare jucator al triburilor"
(titlul de idiot suprem e rezervat asa ca nu il ofer nimanui :p)
 

DeletedUser

stiu la ce fel de atac te referi dar totusi cred ca nu ai vazut bine,cu 25 de atacuri din alea satul ala nu cade nici daca scoate din sat lancile, spadele di da si zidul jos din ce spui tu ar insemna cu un sat de atac sa dobori 5 sate de aparare
oricum raportul este masluit
 

DeletedUser

mda xutu masluieli din astea ieftine :) / am mai vazut porcarii din astea postate pe alte
razboaie ale lumii 14 :)))))))) cineva se chinuie sa arate ca e foarte tare si la el nu
e matematic totul :))))) ...........defapt e cu chilotii in vine :))))))))

ooooooooo bu hu hu mi se face pielea gaina ce tare e asta ce de trupe are mai fratioare
oooooooooo ( cred ca se trage de la personalitate multipla :))))))))) si s au adunat trupele acolo de pe toate
porsonalitatile .!!! incr3dibil!!!!!!!! incr3dibil!!!!!!!!incr3dibil!!!!!!!!incr3dibil!!!!!!!!incr3dibil!!!!!!incr3dibil!!!!!!

da da da da de 3 ani nu am mai facut si eu un spam
incr3dibil!incr3dibil!incr3dibil!
 

DeletedUser

ce sa zic eu.. nu pot spune decat: OMG..
cata lauda incape intr-un singur om? :D atunci cand am dat atacurile (de la 100 de ore).. mi-a aratat asta: http://img138.imageshack.us/img138/7821/xxxxxxxxta.jpg in timp ce ma ataca pe unul din satele de la granita...
acum si-a pus print screen-ul de mai sus si la profil ca sa arate cat de tare este..
In 100 si ceva ore poti aduna foarte multe trupe intr-un sat si mai ales daca ai 1001 de conturi si lingi funduletul tuturor jucatorilor de pe l14.. asa ca nu va uimiti prea mult.. ;) urss, tine-o tot asa
 

DeletedUser

eu unu nas baga nici pe jumatate de atatea trupe intrun sat.... nare rost parerea mea.....
 

DeletedUser

daca in felul asta se simte protejat, asta este..
nu va indispuneti daca nu il intelegeti.. este normal :D
 

DeletedUser

Daca ar fi dupa tine toata lumea ar face atacuri la persoana si jigniri poate daca ai invata sa te comporti in societate moderatori ar deschide topicurile respective, ati ajuns sa va luati pana si de tatal colegului nostru asa ca mai lasati aberatile astea ca vreti dreptate si alte porcari ca nu tine , eu unul sunt multumit de forum poate ar trebuii mai multe informatii intradevar dar decat jigniririle voastre mai bine asa


:))))))) pai ramos vad ca tu faci exact ce ai zis ca face xutu :)))))) vad ca imediat cum prindeti un forum pac un atac :)))))))


si daca citesc cu atentie xutu nu a facut nimic si nu a zis nimic din ce spui tu :))) totul e in mintea ta

si te comporti ca atare!

uite de asta intru pe forumul L14 / sa vad cum isi dau unii singuri peste nas cu propriile vorbe :)))) bong bing pong


ramos jos chiloteii ca nu tin porcariile astea si incearca sa educi oamenii tai sa nu mai atace pe unde prind un forum deschis! mai pianno ! da exemplu tu! jos chiloteii


uite ce a scris xutu: sunteti obsedati ! nu mai putem sa scriem pe forum ca veniti voi cu porcarii!! citeste
ce a scris el si ce ai scris tu / culca te si mai analizeaza de dimineata

pe forumul L14 nici nu ai de ce sa intri ca nu este nimic,dar de ce se face sondajul asta ?ca sa se afle cum sa nu mai intram deloc
in afara de harta, pe care o avem si pe forumul intern,chiar nu este nimic
forumul L14 este cel mai praf,2\3 din teme sant inchise restul sant doar ca sa nu se inchida de tot forumul din lipsa de posturi

eu intru pe forumul asta in speranta ca cine stie poate apare ceva

jack fa un sondaj si intreaba daca forunul asta are ceva pentru care sa merite sa intri pe el sau daca sal inchidem sau nu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unu nas baga nici pe jumatate de atatea trupe intrun sat.... nare rost parerea mea.....

si satul este la cateva ore de granita,eu mai mult de doua sate nu bagam in el,daca era sal pierd dadeam la recuperare mai ales ca cel ce ataca avea satele la mare distanta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus