Spam - Iulie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Spam - Iulie 2010
Lumea 14

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.



Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 14 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.


Copyright: Gabi23
 

DeletedUser

Un copil negru vine foarte voios acasă:
- Tati, tati, am cea mai mare p*** din clasa a IV-a!!! Asta pentru că sunt negru, nu????
- Nu, în paştele m***, ci pentru că eşti un bou! Tu trebuia să fii într-a X-a...
 

DeletedUser

: )))) tare, ramos

"Suna soneria. Sotia disperata se roaga:
- Doamne fa sa dispara amantul, iar sotul sa nu stie nimic. La care un glas din inalturile cerului spune:
- Bine, fie...te scap... dar cand o sa mori o sa ti se traga de la APA. Sotia a fost bucuroasa ca a scapat de amant, gandindu-se ca in ceea ce priveste apa...va avea grija si se va feri. Peste un timp apare o oferta de nerefuzat pentru o croaziera pe mare, impreuna cu toate prietenele ei. Se duce femeia in excursie, cand deodata incepe o furtuna. Femeia iar se roaga:
- Doamne, stiu ca mi-ai spus ca o sa mor din cauza apei...dar acum, gandeste-te...sunt atatia oameni nevinovati...pentru mine o sa omori toti oamenii de pe acest vas?
La care glasul raspunde: - De-ai sti de cati ani ma chinui sa va adun pe toate la un loc....."
 

DeletedUser

Cum fac oltencele testul pentru sarcină? Îşi bagă un praz în sex şi dacă iese muşcat sînt în luna a treia.

Cum s-a inventat dansul Căluşarii? Mărin, cu casa grea, la Caracal, acolo unde s-a răsturnat ştiţi voi ce, avea o singura budă în curte la 12 membri ai familiei. Şi pe cînd Mărin dimineaţa îşi deşerta maţele cele groase de resturi de fasole, copiii, cum veneau la budă, se strîngeau în faţa uşii şi aşteptau tropăind de zor pe loc de nerăbdare şi dorinţă. Mărin dinăuntru trăgea din cînd în cînd cîte o băşină la care cei de afară tropăind "I-auzi una", "I-auzi două"

Ce s-ar întîmpla dacă puricii ar lumina ca licuricii? Craiova ar arăta noaptea ca Las Vegas-ul.


PS:pentru olteni:sper ca tineti la gluma :)
 

DeletedUser

Doi naufragiati au reusit cu greu sa ajunga pe o insula pustie.
- Suntem pierduti !
- Nu-ti face griji, ne gasesc ei !
- Crezi ?
- Sunt sigur ! Am datorii de peste un milion de dolari ! :D


La zoo sunt adusi 100 pinguini, 99 femele si un mascul. Pt a fi depistat masculul sunt adusi 3 dintre cei mai destepti presedinti de stat:Barak Obama, Nicolas Sarkozy si bineinteles Traian Basescu. Intra primii doi, pe rand bineinteles, si dupa 20 min ies cu pinguinul depistat de ei ca fiind mascul. Amandoi dau gres. Intra al nostru Traian si in 20 de sec iese cu masculul de mana. Toata presa curioasa cum a facut.
El raspunde: "Le-am spus: - Sa traiti bine ! " si unul dintre ei mi-a raspuns "Sa-mi su*i pu*a !"


:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unguru la magazin..
-Biscuiti e?
-Sunt Biscuiti Nu e Biscuiti
-Rahat Sunt?
-Da Esti



O familie de tigani in Europa,moare tata tiganilor,copilul tiganului merge la pompe funebre si se intereseaza de toate demersurile necesare evenimentului. Intreaba:Cat costa un sicriu de sticla pt al vedea pe tata tot timpul?
Vanzatorul:6000 Euro!
Copilul:Ceva mai ieftin nu aveti?
Vanzatorul:Il ardem la crematoriu!
Copilul:Si cat costa?
Vanzatorul:3000 Euro!
Copilul: Daca il prajim numai asa putin?
 

DeletedUser

si pe L14 cu atat mai putin,pt ca limita de jucatori in trib este de 50,ce sa mai separi un trib d-asta in doua sau mai multe parti.Totusi daca s-ar ajunge asa si la noi ar fi frumos ca jucatorii care raman castigatori la sfarsitul lumii sa fie recompensati de inno games cu CP,iar premiile sa difere in functie de inamicii invinsi pe care ii are fiecare.Cel de pe loc 1 la inamici invinsi ,per total, sa ia premiul cel mare...
Hai ca aberez :D
 

DeletedUser5809

Daca se ajunge si la noi sa se termine o lume, ne dam bine pe langa lamine sa dea niste premii pentru castigatori:D
 

DeletedUser

uite-te sa vezi cum sunt hartile si triburile...mai ales pe l 7....este mai aproape de inchidere ;)
 

DeletedUser

si pe L14 cu atat mai putin,pt ca limita de jucatori in trib este de 50,ce sa mai separi un trib d-asta in doua sau mai multe parti.Totusi daca s-ar ajunge asa si la noi ar fi frumos ca jucatorii care raman castigatori la sfarsitul lumii sa fie recompensati de inno games cu CP,iar premiile sa difere in functie de inamicii invinsi pe care ii are fiecare.Cel de pe loc 1 la inamici invinsi ,per total, sa ia premiul cel mare...
Hai ca aberez :D

Sau cel de pe locul 1 la agresori, locul 1 la total inseamna locul 1 la aparatori, si locul 1 la aparatori inseamna mult sprijin de la trib ;)
 

DeletedUser

Sau cel de pe locul 1 la agresori, locul 1 la total inseamna locul 1 la aparatori, si locul 1 la aparatori inseamna mult sprijin de la trib ;)

da,aici ai dreptate loc 1 la agresori iar ca sa ajungi loc 1 la agresori trebuie sa fi un jucator extrem de activ si "agresiv",sa ataci tot timpul si sa stii si unde sa ataci ca sa rupi cat mai multe trupe de la inamic ,iar ca rang1 la aparatori nu este necesara activitatea prea multa,poti sa fi inactiv si o saptamana,daca esti blindat bine stai fara grija :p.Dar oricum mai rar un jucator rang 1 la aparatori sa fie si inactiv,eu zic ca este extrem de activ si de asemenea si agresiv ca nu de aia ajung dusmanii sa il atace in masa de ajunge el rang 1 :p
 

DeletedUser13059

hyhy

Loc Porecla Cucerit
1 urssmircea 228,31 Mio.
2 ultras242 168,55 Mio.

ma simt bine oricum o mare parte se datoreaza colegilor dar si ca am fost pana acuma 2-3 sapt cam destul de activ si nu pierdeam mai nimic ... dar si la agresori ii binisor locu 8 , aparatori 1 si total 1 :D


si inca ceva la ce am ajuns sa am doar eu si altii nu :)

am fost top 20 in toate clasamentele posibile


cel mai bun loc : 12
agresor cel mai bun loc : 7
aparatori cel mai bun loc : 1
total : 1
ca jucator pe k66 locu : 1
si cele mai multe sate luate intr-o zi = 71 , care mam uitat pe clasament si eram si acolo pe ziua aia tot pe 1 :D



si acuma dusmanu nr 1 pentru toata lumea :)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus