Spam - Iulie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu nu iti contest implicarea , strict ca jucator,insa eu nu am facut referire la o anume lume sau la L14,am vorbit la modul general iar daca tot ai facut referire la L14 inca nu s-a terminat serverul asa ca inca nu poti stabili un castigator
 

DeletedUser

exact .. dacal apuca pe masterd1 odata nebunia si da dizolvare trib .. nu se stie deci :D
 

DeletedUser

exact .. dacal apuca pe masterd1 odata nebunia si da dizolvare trib .. nu se stie deci :D

eee,claudiu si tu intelegi altceva,eu nu m-am referit la tribul castigator ,m-am referit la jucatorul castigator ca fiind cel cu rang 1 la atacatori
 

DeletedUser

nu mo atras niciodata .... cum sa spus numarul 1 la aparatori poate fii obtinut f usor fiind blindat de trib nefacand mare lucru ... iar ca agresor poate oricine sa faca doar atac si sa trimita ... daca fac si eu in spate numa sate de atac toate sigur as creste mult mai mult...

ps. dupaia dai stergere de cont si dispari de tot din clasament deci ? :D
 

DeletedUser

Am avut niste probleme in ultima vreme si am lipsit de la "lucru"...sper ca ati fost cuminti....:)

edit: acum m-am intors :p
 

DeletedUser

hai sa nu ne mintim singuri,stim cu totii cum poti sa cresti la inamici invinsi
inamici invinsi ar trtebui sa fie cei cararora leai leai luat satele si nu din tribul din care faci parte sau esti in alianta,asa cresti foarte usor 100 sate de atac pierdute si obti peste 2 mil pc si nu conteaza dacati ataci chiar trupele tale
 

DeletedUser13059

nu chiar :) si acolo ii o smecherie cand ataci tre sa ai putin cap din 500 reale daca trimiti pe 1 jucator si vin toate pe rosu un cresti mai nimic asa cum vad ca multi folosesc trupele de atac , dar in schimb la mine la trupe nu vin pe rosu vin cel putin cu albastru-galben si daca mor toate nu ii pe rosu si aia baga pct la agresor daca vin pe rosu practic ii ca si cum nu ar sti ce sa iti calculeze pentru ca nu ai vazut ce ai omor adversarului
 

DeletedUser13059

nu ma zis ca nu dar nu calculeaza ceva ce nu vede din atacurile tale :p asta ii chestia
 

DeletedUser

ma eu am trimis pe ramos in jur de 500 fuluri si nu sau intors decat cativa spioni si am crescut cu 10 mil

pe o alta lume un admin mia spus ca pentru inamici invinsi ca agresor se calculeaza trupele pierdute si nu cate trupe ai omorat,poate de lumineaza cineva care stie cu siguranta
 

DeletedUser13059

asta incercam sa explic si eu faza cu spionii din moment ce au venit spionii inapoi atunci cand ai atacat ai vazut cat ai omrat si aia sa pus la inamici invinsi daca dadeai 500 fuluri fara spioni nu cresteai ma nimic la agresori pentru ca erau rapoartele toate pe rosu si nu vedeai ce ai omorat da asa avand 100-150 spioni iti vin rapoarte care iti cresc pct ca agresor
 

DeletedUser

pai si ce legatura are ,ori ca vezi,ori ca nu vezi cate trupe ai omorat ,in ambele cazuri cresti la inamici in functie de cat ai omorat
 

DeletedUser5809

Din ce stiu eu, la inamici invinsi se pune numai cate trupe omori tu, nu in functie de trupele pierdute.
 

DeletedUser

asta incercam sa explic si eu faza cu spionii din moment ce au venit spionii inapoi atunci cand ai atacat ai vazut cat ai omrat si aia sa pus la inamici invinsi daca dadeai 500 fuluri fara spioni nu cresteai ma nimic la agresori pentru ca erau rapoartele toate pe rosu si nu vedeai ce ai omorat da asa avand 100-150 spioni iti vin rapoarte care iti cresc pct ca agresor

zi si tu sa aiba cate 1000 spioni pe satele de atac sa fie sigur ca vede ce trupe a rupt:))
 

DeletedUser

nu ma zis ca nu dar nu calculeaza ceva ce nu vede din atacurile tale :p asta ii chestia

serverul stie si daca nu vezi tu... :| doh.... :/

Jackass te rog explica-i tu cum trebuie...el zice ca daca e raport rosu si nu vezi ce ai omorat nu iti baga inamici invinsi... o_O

PS: =)))))
 

DeletedUser

deci....Calculul la agresori se face in functie de ce trupe omori tu! nu conteaza ca iti vine pe galben sau pe rosu sau verde albastru sau mai stiu eu ce culoare!

fiecare unitate are un nr de puncte atat la aparatori cat si la agresori!

pe mine cand m`ati atacat pe sate si avem 200k in fiecare ati crescut la agresori umpic chiar daca va veneau cu rosu toate!
 

DeletedUser

pai si eu dadui intr-un barbar blindat cand nu aveam ce face 100 de full-uri,nu am crescut aproape deloc la inamici invinsi :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus