Spam L38!

Scor reacție
209
Freddo, chiar trebuia sa dai citat sa umpli atata spatiu degeaba? Parca ai fi Mesagerul.

Nu am ajuns la nici o concluzie. Concluziile le tragi tu aiurea. Mi-a zis de multe ori ca atunci cand se deschide o lume noua, sa-l chem. Mai ales ca jucam impreuna de la 30 incoace. Putea sa intre fiecare cu contul lui, el sa joace defensiv si eu ofensiv dar daca a vrut 2 pe un cont, am acceptat pentru ca mi s-a parut mai comod.

Nu am cerut sprijin si nici macar nu am postat atacul primit pe forumul intern. Ci doar aici. Un coleg (Now What?) l-a copiat si l-a pus pe conferinta. Iar disperat dupa sprijin sa stii ca nu sunt.

DemyPlay01 ian 30,2014 20:13
Ai nevoie de sprijin?

Daredevil MephistO ian 30,2014 22:14
Salut. Momentan nu a mai atacat deci nu e nevoie.

Alea erau trupe recrutate de mine.

Na ca dimineata cand o sa fiu plecat la fotbal o sa imi stea sitter

Bogdanu feb 02,2014 03:02
daca vrei sa ma lasi sitter de dimineata poti ... ca voi intra numa sa dai mesaj

Daredevil MephistO feb 02,2014 03:07
Ok. Eu mai stau putin daca vrei sa-mi lasi acum.

Esti multumit acum ca n-o sa-mi mai prinda colegul tau usorii in sat?

Barecau te impinge sa intri pe extern? Sa stea linistit ca topicul cu sondajul de opinie "ce sat va innobila Barecau" pe 35 e tot acolo. A fost si va fi o legenda vie. Eu sunt slab, dar slab rau. Recunosc ;).
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ce coarda sa intind?
Am incalcat regulamentul si nu stiu eu sau?
Sectiunea de spam poate contine orice subiect atata timp cat nam incalcat nici un regulament nu e treaba ta :)
apropo de poza, a fost epica, nu am mai vazuto pana acum, pacat ca sa sters :))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Tocmai de aia ţi-am zis să nu mă mai provoci. Ai văzut că ţi-am şters postul 1 dată, ţi l-am modificat a doua oară, nu mai insista pentru că ştiu să trimit şi în vacanţă dacă eşti recidicist.

Şi da, poza aia e o încălcare de regulament. :)
 

DeletedUser

Când aveţi timp de o mică pauză, vă aşteptăm cu o eventuală participare la concursul Ziua lui Valentin!. Rămânem o comunitate, indiferent de cum ne "hărţuim" pe harta jocului.

O seară faină,
Q

Prea putine puncte .La americani fac mai multe .Domne,ce tara saraca avem!!!! ....hahaha
Pies: Sa nu uit. Pe ungur timp de 10 secole nu o sa-l dati jos de pe primul loc...hihihi
 

DeletedUser40960

3 Back! 51.752 62.734 58
5 !Back 43.542 49.891 55

S-au realizat baietii:)
 

DeletedUser29445

Barecau te impinge sa intri pe extern? Sa stea linistit ca topicul cu sondajul de opinie "ce sat va innobila Barecau" pe 35 e tot acolo. A fost si va fi o legenda vie. Eu sunt slab, dar slab rau. Recunosc .

A luat sat de 125 pct parca .. =))
El si echipa lui de Barbari. Freddo kenji si care mai sunt.. :))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Cine ma pune si pe mine la curent cine e asta? Kenji sau sebica? Nu ca ai putea sa ii deosebesti.

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.


Eu zic ca e barecau sau Jaxu :D
 

DeletedUser43204

Buna, am o intrebare, dupa cate zile se sterge un cont care este pe rosu ?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Dupa 14 zile de la ultimul login efectuat de proprietar, deci cam 7-8 dupa ce intra pe rosu.
 
Sus