Spam L38!

DeletedUser44036

H.V trib de n00bi. Ma bucur ca am nimerit intr-un trib unde concuram majoritatea la cel mai n00b de pe .ro.
 

DeletedUser

Agresor: zexandrei
Origine: ---- (434|588) K54

Număr: 0 0 307 0 5 216 0 0 31 25 0 0
Pierderi: 0 0 97 0 5 149 0 0 10 8 0 0
Steag: +8% putere de atac


Ce nuke sanatos :)))

Barecau, jucator de table? oare?
 

DeletedUser

Agresor: zexandrei
Origine: ---- (434|588) K54

Număr: 0 0 307 0 5 216 0 0 31 25 0 0
Pierderi: 0 0 97 0 5 149 0 0 10 8 0 0
Steag: +8% putere de atac


Ce nuke sanatos :)))

Barecau, jucator de table? oare?



e starter sau nici aia:))) a avut maxim 43 sate pe o speciala de cand joaca el triburile:)))))))
 
Scor reacție
12
e starter sau nici aia:))) a avut maxim 43 sate pe o speciala de cand joaca el triburile:)))))))

din cate imi amintesc wayne cramp juca in acelasi trib cu barecau,iar wayne cramp era mai noob ca BARECAU de 100 de ori.Dar acum externul pe uni ii fac jucatori, nici decum jocul.bafta la farm.
 
Ultima editare:

DeletedUser

din cate imi amintesc wayne cramp juca in acelasi trib cu barecau,iar wayne cramp era mai noob ca BARECAU de 100 de ori.Dar acum externul pe uni ii fac jucatori, nici decum jocul.bafta la farm.

Tu esti si mai mare jucator, ceri bani de la barecau sa iti repari laptopu! =)))))))))))))))))))))))))))

Nubule, poti sa vezi pe speciala 4, cine suntem noi..... si cine esti tu,barecau si kenji???? Niste papagali :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

daca esti bun o poti arata oriunde, oricand si cu oricine
dar deja cred ca ne intindem prea mult in discutii filozofice :)
 
Scor reacție
12
Tu esti si mai mare jucator, ceri bani de la barecau sa iti repari laptopu! =)))))))))))))))))))))))))))

Nubule, poti sa vezi pe speciala 4, cine suntem noi..... si cine esti tu,barecau si kenji???? Niste papagali :)))
Posibil ma confunzi cu orocimaru aka,am auzit ca seara te bateai cu sorata sa-ti dea leptopul sa ** si tu voce ca-ci casti nu aveai posibil nu iti permite-ai si te laudai cu wv cc.DACA DORESTE PUSTIULICA SA-MI ARATI CA STII JOCUL ACESTA TE ASTEPT LA UN SPEED.
 

DeletedUser

Posibil ma confunzi cu orocimaru aka,am auzit ca seara te bateai cu sorata sa-ti dea leptopul sa ** si tu voce ca-ci casti nu aveai posibil nu iti permite-ai si te laudai cu wv cc.DACA DORESTE PUSTIULICA SA-MI ARATI CA STII JOCUL ACESTA TE ASTEPT LA UN SPEED.

Acum stiu cine esti, nub in toata regula =)))))))))))))))))))
 

DeletedUser523

wayne ai o sora si o ti ascunsa de mine ma nemernic mic ??????????????!!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ba, eu am facut tribu Anonymous, si eu am cerut la toti sa isi puna poza la profil.. deci despre ce vorbim? :))

Si imi zici mie ca esti original? Cand astea sau planificat inainte de inceperea specialei! :))))

ce treaba am eu cu speciala? si ce de acuma ca ai folosit tu imaginea asta nu mai am eu voie sa o folosesc sau ce? e ca si cum eu nu ar mai trebui sa port chiloti ....ca porti si tu..nu?
 
Sus