Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser

nu....us de aici

bouncing_rabbit.gif
 

DeletedUser

Daca nici offtopic nu maui e ....atunci halal L10

e totusi un joc.... ar trebui sa socializam si sa ...ne distram si pe forum.

Sper ca L10 sa nu fie pentru unii un al 2-lea job :)))))))

emoticon-animal-056.gif
 

DeletedUser

Vreau sa marchez un eveniment care tribului G~E si familiei Getica lasa un gust amar .... barbarizarea contului Congres ( care nu mai e demult detinut de jucatoarea originala Dana ... un om si un jucator de nota 10 ).

Stiu la ce sa ma astept pe joc dupa aceasta declaratie...dar imi asum riscul .

Neguri+1600.jpg
 

DeletedUser

a murit lumea 10 , mai daţi unul doi ştergere cont .... să vezi cum moare definitiv.
 

DeletedUser

Buna seara! din seara aceasta eu ma voi ocupa de lumea 10.


Sper sa colaboram cat mai bine :)
 

DeletedUser

Buna seara! din seara aceasta eu ma voi ocupa de lumea 10.


Sper sa colaboram cat mai bine :)

Ma intreb daca colaborare inseamna stergerea de pe forum a tot ce se scrie, dupa ce si asa se scrie putin, cam o fraza la saptamana, in cel mai fericit caz.Noi suntem obisnuiti cu acele mici impunsaturi si alinturi, defapt cam asta mai prezinta forumul L10.... daca nu se poate asa, atunci asteptam si variante de animare a forumului.Stergerea si cenzura nu ajuta cu nimic.:)
 

DeletedUser

Ma intreb daca colaborare inseamna stergerea de pe forum a tot ce se scrie, dupa ce si asa se scrie putin, cam o fraza la saptamana, in cel mai fericit caz.Noi suntem obisnuiti cu acele mici impunsaturi si alinturi, defapt cam asta mai prezinta forumul L10.... daca nu se poate asa, atunci asteptam si variante de animare a forumului.Stergerea si cenzura nu ajuta cu nimic.

Domnul lamine a sters ca el mi-a dat si vacanta pt 2 sapt :(
 

DeletedUser

oftopicuuuuuuuuuuuuuuuuu ... hai sa umplem forumul de oftopic ...sa aiba mozii ce modera :D
 

DeletedUser

care ca acum dau banuri si pt spam asa ca nu prea poti sa zici nimic
 
Sus