Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser

urmaresc mereu forumul si tot speram sa se anime, preferabil, civilizat. pana acum s-a reusit. sper sa se si mentina civilizat, mai ales ca au disparut din pasiunile de la inceput, razboaiele nu mai sunt asa aprige, sau nu mai sunt spamerii de altadata. :)

auzi poda,nu doar noi plangem dupa spam-ul de altadata.unde sunteti voi, spamerilor?
 

DeletedUser

il aduc pe gicu mentosanu daca vreti
si facespam de unul singur daca e nevoie
el intreaba el raspunde :D:D:D
 

DeletedUser

motisor a spus:
Cu siguranta vom avea o colaborare furtunoasa. In cateva zile vor fii facute si modificarile necesare in acest forum pentru a fii cat mai dinamic si mai plin de idei bune si constructive.


mai asteptam din ideile bune si constructive
 

DeletedUser

Vedem cum va fii in o saptamana .... sa mai afle lumea ca s-a mai schimbat cate ceva pe forumul extern
 

DeletedUser

ok
e imbucurator ca ai reusit sa readuci cat de cat forumul asta la viata
pe care ne mai trezeam doar vreo 2-3 sa mai spamam uneori , si atunci aveam un moderator prea intepat si ne umplea de avertismente si banuri :(
 

DeletedUser

Eu cred ca s-au luat decizii bune... doar difera din ce punct de vedere te uiti
 

DeletedUser

ok
e imbucurator ca ai reusit sa readuci cat de cat forumul asta la viata
pe care ne mai trezeam doar vreo 2-3 sa mai spamam uneori , si atunci aveam un moderator prea intepat si ne umplea de avertismente si banuri :(

asta am zis si eu.:))
 

DeletedUser3192

ok
e imbucurator ca ai reusit sa readuci cat de cat forumul asta la viata
pe care ne mai trezeam doar vreo 2-3 sa mai spamam uneori , si atunci aveam un moderator prea intepat si ne umplea de avertismente si banuri :(

aici ii dau dreptate si mihaelei: depaseam si noi limitele... trebuie sa recunoastem :))
 

DeletedUser

Importanta este comunicarea. Orice se poate rezolva pe cale pasnica atata timp cat eu sunt informata ce anume doresti pot sa fac sa rezolvam problema.
 

DeletedUser

.... depaseam si noi limitele... trebuie sa recunoastem :))

Si ce vrei sa zici, ca tie nu iti place sa intreci limitele?:D:D:D Vrei si tu sa te dai mare, sa il depasesti pe poda, atata tot. Cum apare o fata noua, cum va bateti ca cocosii.=)))
 

DeletedUser3192

Si ce vrei sa zici, ca tie nu iti place sa intreci limitele?:D:D:D Vrei si tu sa te dai mare, sa il depasesti pe poda, atata tot. Cum apare o fata noua, cum va bateti ca cocosii.=)))

pai am zis ca depasim si noi limitele...deci clar m-am inclus si pe mine :D mustrarile de la alizeea stau dovada :D
 

DeletedUser

da, da, dadada, absoluttt absolut....mai absolut ca vodca... ca doar e la moda.
sa nu uitam si de lamine.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ii place ca suntem logati pe forum extern si nu se vorbeste nimic? oare de cate ori cititi interviurile postate?:confused:
 

DeletedUser

pai deocamdata ai pus interviuri care nu isca discutii.:D
stai sa vezi cum incep certurile cand le pui pe celelalte. :)
 

DeletedUser

nu cred ca se vor isca discutii, pentru ca nici intrebarile nu sunt provocatoare. pana la urma, cei intervievati se stiu de pe harta, daca au avut ceva sa-si spuna, in termeni mai liberi, deja au facut-o. iar "comentatorii" care ar incerca sa transforme topicul de comentarii in cos de gunoi vor intra pe mana moderatorului. prin urmare, sa asteptam, cuminti, restul interviurilor. :)
 
Sus