Spam - Noiembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25686

kenyane cred ca te abati de la suiect, nu te cunosc si nu imi dau cu parerea despre neuron-ul tau mai mult sau mai putin muncitor, daca te simti ofensat nu am eu o problema ci tu


pentru a nu face spam iti raspund aici: se pare ca e prea mult pentru tine sa gandesti si tot ce faci este sa te iei de 2-3 cuvinte sau sa ataci.....imi e greu sa comunic de pe aceeasi treapta cu tine :)
 

DeletedUser29175

se pare ca e prea mult pentru tine sa gandesti si tot ce faci este sa te iei de 2-3 cuvinte sau sa ataci.....imi e greu sa comunic de pe aceeasi treapta cu tine :)


"se pare ca e prea mult pentru tine sa gandesti" este o afirmatie critica si tu te iei de el :rolleyes:


..."sau sa ataci" .. well imi aduce aminte de cineva care a facut cam la fel, a atacat si a jignit fara sa existe un motiv :cool: - e o simpla constatare, poti sa o ignori ;)
 

DeletedUser26763

"se pare ca e prea mult pentru tine sa gandesti" este o afirmatie critica si tu te iei de el :rolleyes:


..."sau sa ataci" .. well imi aduce aminte de cineva care a facut cam la fel, a atacat si a jignit fara sa existe un motiv :cool: - e o simpla constatare, poti sa o ignori ;)

ne vedem la margine nuri :*:*
 

DeletedUser23963

ne vedem la margine nuri :*:*

cam greu...poate doar contul ei, dar avand in vedere ca e sitter la un sfert de trib, cat timp exista out pe harta va fi si roxana pe undeva :)
cand gasiti sate in granita cu o ferma pe ele, le luati (daca le luati) si va treziti cu 10 recuperari pe ele sa stiti ca ea e :D
 

DeletedUser23963

roxana, intra sitter la mib sa ne distram putin de dragul vremurilor apuse :cool:
 

DeletedUser29175

cam greu...poate doar contul ei, dar avand in vedere ca e sitter la un sfert de trib, cat timp exista out pe harta va fi si roxana pe undeva :)
cand gasiti sate in granita cu o ferma pe ele, le luati (daca le luati) si va treziti cu 10 recuperari pe ele sa stiti ca ea e :D

:p, tin sa precizez, pe ambele granite ... nu ca ar fi fost un dubiu, dar sa fie treaba clara ;)


roxana, intra sitter la mib sa ne distram putin de dragul vremurilor apuse :cool:

ehhh...noi doi am avut parte de distractie maxima cat am stat cu satele lipite de tine ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23963

pai crezi ca nu ti-am recunoscut stilul cand erai pe vindecatorul sau sadamu? ;) te recunosc dintr-o mie
mi-ai dat tu batai de cap dar rezultatul a fost acelasi :D
 

DeletedUser29175

pai crezi ca nu ti-am recunoscut stilul cand erai pe vindecatorul sau sadamu? ;) te recunosc dintr-o mie
mi-ai dat tu batai de cap dar rezultatul a fost acelasi :D


dupa posibilitati coane fanica...dupa posibilitati

mutam si eu defful cam asa: 2 la prefectura, 2 la piata 11 februarie, 2 la primarie ... 2 la prefectura :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26763

roxana iti mai dau exact 2 luni pe sittere si 1 an pe al tau :D
p.s. zii la catalin de nu sta cuminte el urmeaza :)))
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
G3cKO : ai mai bine grijă de tine nu de alţii şi pui o semnătura conform regulamentului...apoi poţi da sfaturi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus