Spam - Noiembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Puski,dar ce are semnatura lui Gecko? Esti suparat ca e mai 'jmekera' decat a ta?
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasii 80x80 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare in semnatura sunt interzise. Atat semnatura cat si avatarul se supun si regulilor generale de la punctele 1. si 2.


Eu v-am zis să citiţi regulamentul...apoi ...
 

DeletedUser

Puski,nu te supara ca iti spun,dar da-o in colo de treaba,eu inteleg ca nu mai ai la cine sa dai warm,nu mai ai pe cine sa ban-ezi dar acum te legi si de semnaturi>? Daca ne uitam la gadjo are o semnatura asemanatoare cu ce a avut gecko.Sau aia e buna ca e cu visiniu?
 

DeletedUser

Daca ne uitam la gadjo are o semnatura asemanatoare cu ce a avut gecko.Sau aia e buna ca e cu visiniu?

nu are ma nici un visiniu. Cred ca a mea este mai mica decat cum a avut G3ckO si banuiesc ca se incadreaza in ceea ce scrie in regulament. Daca e gresita si a mea o pot schimba in secunda urmatoare. :eek:
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
dacynr1: Fi atent înainte de a afirma ceva te rog...a lui G3cKO avea o mările de vreo 8-9 linii de text, ţi se pare la fel şi a lui gadjo?
Dacă vă atenţionez nu e bine, vă încăpăţânaţi să comentaţi... putem tot odată să dau avertismentul fără măcar să îi zic lui G3cKO să o modifice, nu s-a conformat a trebuit să o fac eu...
 
Ultima editare:

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Bună seara yoandyo...nervi mulţi la userii de pe l13, multe războaie crâncene cred... :D
Cu ce ocazie ne onorezi cu prezenţa? :)
 

DeletedUser

Bine mai pusky,haide nu te mai enerva ca dai pe afara,gadjo nu te supara ca te-am dat exemplu,dar am vazut ca ai o semnatura asemanatoare cu cea a lui gecko.
 

DeletedUser

Bună seara yoandyo...nervi mulţi la userii de pe l13, multe războaie crâncene cred... :D
Cu ce ocazie ne onorezi cu prezenţa? :)

inca nu au inteles ca e doar un joc,deci have fun:))
am venit sa vad ce mai face dl moderator, in caz ca ii era dor de mine:))
da vad ca nu duci lipsa de spam,deci nu e nevoie de ajutor.
Poate o iau pe contesa sa iti mai dam de lucru:D:rolleyes::cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus