SPAM! Vs. Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ita ca venim si noi sa ne bagam in seama si sa cautam atentie:D
Nu de alta dar am vazut ca e la moda:rolleyes:

Bineinteles ca nu dorim sa SPAM!am.
Ci doar sa prezentam ceea ce se mai petrece pe L9.

Astfel,

SPAM! + TROAN + SNOW
au format ~NA~ (Noble Aliance)

Scopul este demoralizarea dusmanilor pana la aparitia nobililor:D
Vom face asta prin orice mijloace posibile(intimidare spre a da inceput nou, farmare, bataie de joc, caterinca)
Serios vorbind, scopul este sa ne incurajam membri spre a avea prioritate de farmare catre cei care ii avem pe lista de dusmani.
La aparitia nobililor deasemenea vor fi o prioritate de nobilare.

Vorbind de dusmani, sa vi prezentam..

TRACIA
~SD~
KoH

~CT~
LdT~DA
[lista poate continua si va fi actualizata daca este nevoie, va asteptam cu placere in ea:)]

In rest..?:confused: Ce va deranjeaza ca ne cautam si noi putina atentie?:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

phat .. ce zici .. ne tragem si noi o familie ca sa fim la moda?:rolleyes:
 

DeletedUser

Ati putea sa puneti niste harti sa vedem cu sunteti pozitionati:) succes noble alliance
 

DeletedUser

Ati putea sa puneti niste harti sa vedem cu sunteti pozitionati:) succes noble alliance

image.php


Noble Alliance
Dusmanii



Nu are rost sa pun una si cu fiecare trib in parte deocamdata.
 

DeletedUser

he he ... nice ..e bine ca aveti ce innobila de la dusmani :)):D
 

DeletedUser

Avem ce farma mai mult..ca de nobilat...alea sunt sate?:p...dar avem rabdare...ii asteptam sa le cerasca:D
 

DeletedUser4932

eu zic k nobel aliance au destui jucatori valorosi asa k nu au nevoie de urarile noastre de noroc, toti va tin pumnii :D
 

DeletedUser

eu zic k nobel aliance au destui jucatori valorosi asa k nu au nevoie de urarile noastre de noroc, toti va tin pumnii :D

vrei o alianta? :p hai orlando fa o alianta cu el ! sau mai bine baga-i tribul in familie !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

Vaii...alt razboi crunt. Razboi purtat cu lancieri si spade...succes la spam!
 

DeletedUser

eu zic k nobel aliance au destui jucatori valorosi asa k nu au nevoie de urarile noastre de noroc, toti va tin pumnii :D

eu nu le tin pumnii
lasa ca soarta tine destul cu unii,nu vedeti si voi ce "miracole" sunt in jurul lui charlie?toti ridica minele dar sanchi armata....coincidenta naibii,se pare ca toti "valorosii" au noroc:D
daca ma nasteam ieri credeam si-n mos Craciun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17079

foarte crunt in momentul asta :) dar timpul le face pe toate.
 

DeletedUser

va place sa faceti pe grozavii lumilor vechi?
puyut, tu ai scos capul in top dupa ce s-au lasat 40% din jucatorii buni ai L1...

s-a strigat bingo!:D
dar vorba ta...mortii cu mortii,vii cu vii
vedem ce iese pe l9,nu promit mari lupte intre triburi pt ca aici s doar un jucator,fara drepturi,deci nu decid eu politica inter tribala
 

DeletedUser

cred ca e prea devreme, dar cu siguranta va fi un razboi intereseant.:rolleyes::rolleyes:

p.s.: eu cu cine tin? :confused::confused:
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Un avertisment pentru: alexia26, OrlandoFarmec, TayFun, Phatbwoy, Charlie Jade.

Iar flamer&Puyut cate un warn pentru:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser3101

hmmm...tocmai cand doream sa fac o tentativa de a evita acest razboi...
in momentul asta al jocului este total aiurea....
dar....mult succes la toti combatantii....:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus