Spam

DeletedUser40739

Oameni buni, vreau si eu scriptul care iti facea o lista cu coordonatele satelor pe care le selectai astfel incat sa-ti faci ferme si jucatori nu neaparat sate bonus sau barbare.
Daca-l aveti trimiteti-mi un mesaj cu el :)

Parca era facut de dalesmckay !
 

DeletedUser40792

Da cum sa nu!:D

Nu prea am cum sa ajung pe acolo in momentele acestea, plus nu prea il cunosc asa bine pe gerula, mai e si o diferenta de varsta considerabile, etc..:)

hai ca m-am scos!;)
 

DeletedUser32873

Da cum sa nu!:D

Nu prea am cum sa ajung pe acolo in momentele acestea, plus nu prea il cunosc asa bine pe gerula, mai e si o diferenta de varsta considerabile, etc..:)

hai ca m-am scos!;)

Nu conteaza varsta, gratarul arde la fel pentru toata lumea, berea e la fel de rece pentru toata lumea... nu facem discriminari pe nici un criteriu :rolleyes:

Capaceala de pe triburi e alta poveste... :cool:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da tizule, minti.. vrei sa-l ademenesti pe om cu bere si gratare, si apoi sa-l capacesti si live , ca sa te simti bine :))))
 

DeletedUser40792

raft-bautura-alcoolica.jpg


azi dau eu de baut pentru tot L24, asa virtual de ziua mea :D.Sa aveti si voi spor la sate si taleri, multa bafta!

La multi ani si celor ce poarte numele de :Maria, Marius, Marian si toate derivatele...:p
 

DeletedUser40616

"coporanalex2008 astăzi la ora 00:04
Salut colegi!

Tin sa va anunt ca pe contul Stratovarius nu se mai afla jucatorul care a preluat contul acum 3 luni, cont care in momentul preluarii avea cca. 3000 de atacuri de la tribul What. La momentul preluarii Stratovarius avea cca. 580 de sate, era in top 40 la agresori si top 20 la aparatori. Cu ajutorul vostru si a nenumaratelor ore pierdute si mii de puncte premium investite a reusit sa aduca acest cont la 1006 sate, locul 7 la general si locul 1 la agresori, aparatori si total. Cu toate acestea si-a gasit timp pentru a organiza atacuri si pentru a va ajuta pe multi dintre voi.

Drept rasplata conducerea PICI a decis sa-i i-a contul lui Stratovarius, fara sa tina cont de munca depusa de acest jucator care a vrut doar sa ajute tribul ORG"


serios, ce se intampla acolo?:)))

apropo, nu am lasat vreodata cont cu 580 sate, e greu cu tw.stats-ul ?:D
iar eu mi-am respectat mereu promisiunile, am ajutat mai mult decat oricine cu sprijin, nu are nimeni atatea milioane/zeci de milioane trupe moarte in alte sate, desi am fost destul de atacat si eu din cate spun statisticile;))

eu personal va urez bafta, dar e dubioasa Lumea 24, am realizat de mult timp acest fapt:)
 

DeletedUser40792

"coporanalex2008 astăzi la ora 00:04
Salut colegi!

Tin sa va anunt ca pe contul Stratovarius nu se mai afla jucatorul care a preluat contul acum 3 luni, cont care in momentul preluarii avea cca. 3000 de atacuri de la tribul What. La momentul preluarii Stratovarius avea cca. 580 de sate, era in top 40 la agresori si top 20 la aparatori. Cu ajutorul vostru si a nenumaratelor ore pierdute si mii de puncte premium investite a reusit sa aduca acest cont la 1006 sate, locul 7 la general si locul 1 la agresori, aparatori si total. Cu toate acestea si-a gasit timp pentru a organiza atacuri si pentru a va ajuta pe multi dintre voi.

Drept rasplata conducerea PICI a decis sa-i i-a contul lui Stratovarius, fara sa tina cont de munca depusa de acest jucator care a vrut doar sa ajute tribul ORG"


serios, ce se intampla acolo?:)))

apropo, nu am lasat vreodata cont cu 580 sate, e greu cu tw.stats-ul ?:D
iar eu mi-am respectat mereu promisiunile, am ajutat mai mult decat oricine cu sprijin, nu are nimeni atatea milioane/zeci de milioane trupe moarte in alte sate, desi am fost destul de atacat si eu din cate spun statisticile;))

eu personal va urez bafta, dar e dubioasa Lumea 24, am realizat de mult timp acest fapt:)


S-au intalnit cei mai dubiosi pe l24!:D
 
Sus