Speed 221: Team Triburi Vs Players - Spam, mult spam!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12196

ce rau imi pare ca nu sunt adminaaaaaaaaaaaaaa...
dar in fine,sa jucam cu ce putem:p
sper sa pot intra;)
 

DeletedUser

Thoamne =)) ce emotii aveti a-ti putut dormi azi noapte.... a erati pe speed :-j .Parerea mea e ca o sa fie o runda obisnuita ca si cea de azinoapte, caci am vazut o Alizeea care a urcat in top dupaia dupa un timp nu mai era... deci nu conteaza
 

DeletedUser

o sa fie o runda distractiva cred.oricum noi jucam pentru distractie si invatam ceva dintr-un speed!:D
 

DeletedUser28324

Thoamne =)) ce emotii aveti a-ti putut dormi azi noapte.... a erati pe speed :-j .Parerea mea e ca o sa fie o runda obisnuita ca si cea de azinoapte, caci am vazut o Alizeea care a urcat in top dupaia dupa un timp nu mai era... deci nu conteaza
nu prea am putut:D;)
 

DeletedUser

nu trebuie sa fii ADMIN ca sa poti juca cu ei!!! ii ajuti din umbra doar :))))))))) pentru runda de aseara se merita :)) orice sacrificiu!!!azi chiar nu mai conteaza :))))) ce va fii
 

DeletedUser

e destul pana diseara,ai timp sa te antrenezi pana atunci :)))))))))
 

DeletedUser

sa vezi ce o sa se blocheze srv diseara ca or sa vrea cam 500 jucatori sa intre ,poate mai mult ,iar limita este de 100
 

DeletedUser

sa vezi ce o sa se blocheze srv diseara ca or sa vrea cam 500 jucatori sa intre ,poate mai mult ,iar limita este de 100

ar fi si o parte buna daca ar vrea sa intre 500 jucatori,va fi si mai super cu mai multi jucatori,ca in genere cind am jucat eu nu prea intrau mai multi de 150,si era cam mica harta :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus