Speed 221: Team Triburi Vs Players - Spam, mult spam!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu ne pasioneaza stirile, ti se pare topic de stiri? Incepe scoala si nu stim noi....hai, nu face spam la spam cu chestii din alea de nu intereseaza pe nimeni in vacanta ca fac urat. Aici e vorba de runda de "azi" ca deja e "azi".

tac pac tac pac....sunt curios care sunt primii 100 care si-o iau pe coaja :D
 

DeletedUser

Adminul de pe .net de mai sus va fi mai avantajat ...

Just a joke rainn ... :D
 

DeletedUser2154

De unde stii tu ca numa stil o sa joace offensiv :)?

o da...daca joci si tu la admini/moderatori chiar ca o sa fie interesant rau de tot...vad ca adminii si-au facut bine temele si aduc in echipa la ei fosti jucatori de speed buni care au fost si admini pe .ro...si daca nu ma insel tu esti pe .NET admin!
 

DeletedUser

o da...daca joci si tu la admini/moderatori chiar ca o sa fie interesant rau de tot...vad ca adminii si-au facut bine temele si aduc in echipa la ei fosti jucatori de speed buni care au fost si admini pe .ro...si daca nu ma insel tu esti pe .NET admin!

ceai pustiu de te crizezi tie frika?
 

DeletedUser

rainn21 sunt curios care sunt primii 100 care si-o iau pe coaja , eu as prefera so mio iau pe coaja numai de dragul sa joc cu admini
 

DeletedUser

depinde ce nivel de acces au adminii, teoretic isi pot da resurse si beneficia de multe chestii.

consider o lupta inutila, dar de fun merge
 

DeletedUser370

depinde ce nivel de acces au adminii, teoretic isi pot da resurse si beneficia de multe chestii.

consider o lupta inutila, dar de fun merge

grow up!!!!
chiar crezi ca erati invitati la o runda de genu daca voia cineva sa faca prostii? pff...deja sunteti paranoici


PS: pentru cei care nu vorbeste englejeste :

grow up = maturizati-va
 

DeletedUser

grow up!!!!
chiar crezi ca erati invitati la o runda de genu daca voia cineva sa faca prostii? pff...deja sunteti paranoici


PS: pentru cei care nu vorbeste englejeste :

grow up = maturizati-va

poate ar fi mai bine sa te controlezi, faptu ca fac speculatii nu tine de maturitate sau alte chestii,vorbesti intr-o stare de euforie mai lasa calculatoru,in plus nu ai de unde sa stii ce se intampla in viata ta nu ai avut acces la joc.

cred ca am terminat orice discutie noi doi :)
 

DeletedUser370

ba da...sunt speculatii care tin de maturitatea cu care poti privi o situatie. tu o privesti tipic jucatorului: "adminu e javra si o sa fure".
de unde si pana unde starea de euforie? nu-mi aduc aminte sa fi fumat ceva iarba...
ce inseamna pt tine "a avea acces la joc"...doar ca idee...

PS: daca nu era fraza asta : "consider o lupta inutila, dar de fun merge" se putea numi speculatie. cu ea in context, e mai mult decat o simpla speculatie
 

DeletedUser

daca vrei sa joci cu admini poti sa joci si plus asa creste si adrenalina jocului :p:p:p:p:p asa ca spor la joc daca am noroc si apuc intru daca nu asta ie ;)
 

DeletedUser

ba da...sunt speculatii care tin de maturitatea cu care poti privi o situatie. tu o privesti tipic jucatorului: "adminu e javra si o sa fure".
de unde si pana unde starea de euforie? nu-mi aduc aminte sa fi fumat ceva iarba...
ce inseamna pt tine "a avea acces la joc"...doar ca idee...

man, depinde cum este configurat jocul, cel mai inalt nivel de acces il ai daca detii passu la mysql, in momentu ala bagi resurse termini constructii trimiti armata sa ajunga dintr-o parte in cealalta a hartii la un click distanta etc. toate informatiile contului precum timpu,resursele sunt stocate in mysql, de acolo cum modifici asa ai pe joc :)
evident moderatorii si adminii nu au un asemenea nivel de acces, dar daca panoul de control care la fel este impartit in alte nivele de acces permite chestia asta este de ajuns ca unu singur sa fie considerat de incredere de cei din germania ca runda sa fie fraudata.

stiu ce vorbesc,lucrez in asta.
 

DeletedUser370

bun si...am zis eu ca nu se pot face chestii de genu?
am zis doar ca NU SE VOR FACE...e o mica mare diferenta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus