Speed 221: Team Triburi Vs Players - Spam, mult spam!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu cred k o sa pot sa joc...dar SUCCES Membrilor...sper sa bateti adminii >:D<:X
 

DeletedUser4833

daca esti destul de rapid...da...
Apropo vreau sa intreb ...daca nu sunt in primii 200 pe ceva lume, nu pot sa intru in primii 100 fara cp?

sigur esti de pe pamant?
 

DeletedUser

Lol frate ce noobi.
Cine intra in primii 100 nu le trebuie cont premium.
Dupa 100 = 1 pp.
 

DeletedUser

daca esti destul de rapid...da...
Apropo vreau sa intreb ...daca nu sunt in primii 200 pe ceva lume, nu pot sa intru in primii 100 fara cp?

Atunci inseamna ca eu ar trebuii sa am deja 100 de sate cand intru looooollll esti departe de adevar amice...Sims se downloadeaza de pe torente...sa stii
 

DeletedUser

suppppper tare ! ....... :D :D .......... supper idee...totusi ....bafta celor care sunt rapizi in degete la ora 17:00 ....100 de norocosi..... am si eu sperantele mele,dar nu prea cred ca se va intampla :)) :D
 

DeletedUser

suppppper tare ! ....... :D :D .......... supper idee...totusi ....bafta celor care sunt rapizi in degete la ora 17:00 ....100 de norocosi..... am si eu sperantele mele,dar nu prea cred ca se va intampla :)) :D

eu zic ca 1 pp tot faceti voi rost incercati sa nu blocati serverul la ora 17:00
 

DeletedUser

Ceva imi spune ca va fi cea mai tare runda.Ar trebui facuta o rubrica speciala :)
O sa particip si eu si cred ca-mi fac trib.Cine e interesat(PM)! :D
Pacat ca nu e limita setata la 1000 jucatori :eek: Se bloca serverul :p
 

DeletedUser14000

pai e facuta rubrica speciala. Nu se spameaza suficient aici? O.... soarta mea.....
 

DeletedUser14000

n00b SPaRT, puiule...nu ne stresa. Unii sunt inca in vacanta. Las-o pe Abramburica in pace si sa revenim la runda :)
 

DeletedUser14000

Nu ne pasioneaza stirile, ti se pare topic de stiri? Incepe scoala si nu stim noi....hai, nu face spam la spam cu chestii din alea de nu intereseaza pe nimeni in vacanta ca fac urat. Aici e vorba de runda de "azi" ca deja e "azi".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus