Speed 4

DeletedUser

cad,si ma ridic,dar cad de jos,nu de sus.cand veti cadea voi,de acolo,din topuri....cu atat mai grea va fi caderea.eu stiu sa cad,voi invatza sa fac mai multe in acest joc,si imi adun din ce in ce mai multi prieteni in jur,alaturi de care ador sa lupt cu voi,pentru ca si noi evoluam,oricat de mici ne-ati vede voi,absintii.va asteptam in runda de speed!
 

DeletedUser5168

cad,si ma ridic,dar cad de jos,nu de sus.cand veti cadea voi,de acolo,din topuri....cu atat mai grea va fi caderea.eu stiu sa cad,voi invatza sa fac mai multe in acest joc,si imi adun din ce in ce mai multi prieteni in jur,alaturi de care ador sa lupt cu voi,pentru ca si noi evoluam,oricat de mici ne-ati vede voi,absintii.va asteptam in runda de speed!

credema ca si eu stiu sa cad....am cazut de atatea ori....dar e important sa stii sa te ridici....iar si mai important sa fie cineva care sa te ajute sa te ridici....;)....voi cadea eu....vor cadea si restul....dar nu ne veti invinge....:cool:
 

DeletedUser11201

Se poate

iuli ..**** cat de experimentai or fi ei dar sigur nu isi joaca sansa corect..e imposibil oricat de ** ti-ar merge netu sau ori cat d experimentat ai fi s dai 2 atacuri cu nobil in aceeasi secunda...credema...am patit-o p pielea mea


~Se poat si 4 atacuri intr-o secunda aur3l1an0~

Si fara scripturi


Te invat pe skype;):):D:):D:):D:):D:):D:):D
 
Sus