Speed 4

DeletedUser5168

dap..asta stiu...k am avut onoarea sa joc p .de..:D....si am aflat cum e sa foloseasca cineva p tine un script..cand te trezesti cu ff multe atacuri toate in aceeasi sec(ff bizar)..

dar se pot obtine rezultate si legal..fara scripturi..asta era ideea:D

se pot obtine....eu cand am primit intr-un moment 32 de atacuri pe toate satele am ramas blocat.....deci in acest caz e cam greu sa faci atatea tab-uri si sa le dai in acelasi moment....
 

DeletedUser

iuli ..nush cat de experimentai or fi ei dar sigur nu isi joaca sansa corect..e imposibil oricat de bn ti-ar merge netu sau ori cat d experimentat ai fi s dai 2 atacuri cu nobil in aceeasi secunda...credema...am patit-o p pielea mea

am patit-o si eu...am stat 5 ore sau nush cat timp si in 3 min am iesit...aveam vreo 8 sate...nush daca e posibil asha ceva...curatare totala pe toate satele...mi-au rupt tot...in aceeasi secunda toate...e imposibil...au coade...nu se joaca corect acolo...
 

DeletedUser3366

eu cred ca e posibil..deaorece nu iti trebuie sa ai coade sa te curete de 8 sate..daca lucreaza impreuna..sau daca ala care te ataca are multe sate(doar un script micutz sa organizeze atacurile in aceeasi secunda:D)..

--asta e...joaca murdar..jucati si voi murdar(dar l nemti.nu aici in romania p serverele noastre)
 

DeletedUser

--asta e...joaca murdar..jucati si voi murdar(dar l nemti.nu aici in romania p serverele noastre)

Mai bine raman fara sate si cu capul sus ,decat sa castig runda si sa nu-mi pot ridica ochii din pamant atunci cand vorbesc cu cineva despre cum am castigat ;)

Sa nu te simti prost ... nu esti singurul care gandeste in felul asta, din pacate ...
 

DeletedUser3366

..dap..ideea e ca asa de tare te enerveaza astia ...(nemtii)...

inkat iti vine sa te apuci si tu de trisat..dar daca ai capul p umeri..si sti k e doar un joc..te lasi bagubas si preferi sa lupti asa..doar pt distractie..
nu sa ajungi primul...

eu nu recurg l cate manarii din astea...prefer sa joc 2 3 ore si sa ma lupt..dupa care sa dorm(de obicei intru noaptea)..nu vreau sa imi distrug viatza de p acu:D
 

DeletedUser5506

eu intru la germani in week...ptr rundele alea scurte de 10-12 ore..pentru a capata cat mai multa experienta si ptr o apolica p .ro

dar ramai cu un gust amar cand vezi ceea ce se intampla
 

DeletedUser

text original MirifiCu
Sunt foarte foarte multi romani pe speed pe .net contacteaza-ma cand intri intr-o runda si vrei sa faci echipa cu unii dintre ei

De ce ai zis sa te contacteze hunt324ever daca tu nu esti pe speed la germani chiar vroiam sa vad ce poti sa dai din tine pe germani dar din pacate nu te-am gasit ata ete
 

DeletedUser

deocamdata,pe tribalwars.net round 51 nu vad decat pe yoyolino si bancualexandru .mai era un roman,care injura ca la usa cortului,si cam atat.am intzeles ca dureaza mult runda asta,si imi pare mult mai relaxanta decat pe serverul .ro runda 47,am gasit chiar foarte multzi romani,si acum or fi,dar nu am avut timp,am jucat doar cateva ore,ca sitter

lol uitete in primii 20 ca sunt si eu acolo cu contul tudorinho:D!
 

DeletedUser

pacat...mare pacat :(

Sa fim seriosi :) ABSINT nu a putut face fata in fata unui trib ce apeleaza la "mass-recruiting" si care accepta in trib orice incepator (asta au zis-o chiar ei)...da, este vorba de tribul rvansa...

Ce sansa ar avea absint in fata tribului NU! atunci? :|
 

DeletedUser5168

Sa fim seriosi :) ABSINT nu a putut face fata in fata unui trib ce apeleaza la "mass-recruiting" si care accepta in trib orice incepator (asta au zis-o chiar ei)...da, este vorba de tribul rvansa...

Ce sansa ar avea absint in fata tribului NU! atunci? :|

dak am fi si noi doar 10 membri am face fata.....dar acei 10 membri trebuie sa ne cunoastem foarte bine.....pana nu vom avea un grup de jucatori bine inchegat...si in care fiecare sa isi cunoasca responsabilitatile nu vom fi la nivelul NU!....dar cred si vreau sa cred caci cu fiecare runda de speed tot crestem in valoare...
 

DeletedUser

tu nu ai fot incepator

Text original MirifiCu
Sa fim seriosi ABSINT nu a putut face fata in fata unui trib ce apeleaza la "mass-recruiting" si care accepta in trib orice incepator (asta au zis-o chiar ei)...da, este vorba de tribul rvansa...

Ce sansa ar avea absint in fata tribului NU! atunci? :|

tu nu ai fost incepator? da noi vrem sa-i aparam si pe cei incepatori pentru ca voi aia care va credeti buni,dar sinteti niste alargator dupa puncte va numiti (haplea) nu mai pe ei stii sa-i atacati si pe urma va laudati cu puncte, atacati pe cei incepatori aveti sute de puncte si atacati un sat de cateva mii, ce sansa au ? este ca si cum eu o masina dacie si ma intrec cu un bmw seria 5, sa te lauzi cand ataci pe cineva atat de mare ca si tine de acum anainte . jucatorule
 

DeletedUser5168

Text original MirifiCu
Sa fim seriosi ABSINT nu a putut face fata in fata unui trib ce apeleaza la "mass-recruiting" si care accepta in trib orice incepator (asta au zis-o chiar ei)...da, este vorba de tribul rvansa...

Ce sansa ar avea absint in fata tribului NU! atunci? :|

tu nu ai fost incepator? da noi vrem sa-i aparam si pe cei incepatori pentru ca voi aia care va credeti buni,dar sinteti niste alargator dupa puncte va numiti (haplea) nu mai pe ei stii sa-i atacati si pe urma va laudati cu puncte, atacati pe cei incepatori aveti sute de puncte si atacati un sat de cateva mii, ce sansa au ? este ca si cum eu o masina dacie si ma intrec cu un bmw seria 5, sa te lauzi cand ataci pe cineva atat de mare ca si tine de acum anainte . jucatorule

Dak sunt incepatori ce se mai baga pe speed?....daca au putine puncte si eu am "n" puncte...intervine moralul....nu cred ca ii convine la nimeni sa atace un sat de 5k cu 2000, 2000, 2000 de trupe in el cand are moral 30%....;)....deci nu are rost sa faci aceasta comparatie... ;)
 

DeletedUser

daca un sat are 2000 puncte si nici nu a apucat sa isi dezvolte infrastructura,crezi ca are vreo sansa in fatza unuia cu zeci de sate?nu are nici cea mai mica sansa.asta m-a determinat sa fiu atat de infocat luptator anti-absint,lipsa de scrupule a jucatorilor,care atacau orice jucator,nu numai eu,ci lista celor deposedati de satele prematur dezvoltate era de numarul zecilor....ori,asta se cheama bataie de joc.nu tu,tu nu ai atacat astfel,dar cronaldo,un haplea,venea peste noi,chiar si cand aveam doar o mie si ceva de puncte,mai era unul emys heavy...sau nu mai retin,si acela,doar yoyolino a fost fair play,si la rugamintile noastre,ne-a lasat in pace,era si noapte,si probabil doar el stie din ce considerente a procedat altfel decat un absint.de aceea am declarat razboi acelui trib,caci nu a fost un caz izolat,ci unul generalizat.nu uitati,ca in runda 3 au fost nu mai putin de 70 membri Rvansa,toti sub 2000 puncte,si eram atacati in valuri,pana absint-ul ramanea fara armata.a fost o scoala extrema,am invatzat sa ne dezvoltam sub presiune,sa ne ajutam,sa fandam,sa crestem cat mai repede,caci am inceput jocul de zeci de ori mai mult decat orice absint,si avem experientza.ceea ce nu stim,sa atacam,de aceea,doar de aceea am jucat si pe alte speed-uri,ca sa exersam si asta.nu vreau sa ofensez pe nimeni,dar,CINE SEAMANA VANT,CULEGE FURTUNA,si campionii,din topuri,nu au crescut ei satele,ci le-au luat de la ceilalti jucatori.ei,cam cati dusmani credeti ca au cei din absint?pai toata lumea vrea sa isi ia revansa fatza de ei,vor sa mai incerce o data,asa e omul,nu renuntza la primul obstacol,ci mai incearca o data.poate,pentru Rvansa,e prea mult sa ii cautam valoarea in puncte sau in rezultate,dar valoarea spirituala,morala,este aceea de a reuni toti aceia care s-au ridicat impotriva tiraniei,si au avut curajul sa o ia de jos,luptand intai pe burta,apoi in genunchi,si speram cat de curand sa luptam de la egal la egal cu adversarii nostri,adevaratii campioni la puncte,dar saraci cu duhul.


va multumesc pentru atentie
 

DeletedUser5168

daca un sat are 2000 puncte si nici nu a apucat sa isi dezvolte infrastructura,crezi ca are vreo sansa in fatza unuia cu zeci de sate?nu are nici cea mai mica sansa.asta m-a determinat sa fiu atat de infocat luptator anti-absint,lipsa de scrupule a jucatorilor,care atacau orice jucator,nu numai eu,ci lista celor deposedati de satele prematur dezvoltate era de numarul zecilor....ori,asta se cheama bataie de joc.nu tu,tu nu ai atacat astfel,dar cronaldo,un haplea,venea peste noi,chiar si cand aveam doar o mie si ceva de puncte,mai era unul emys heavy...sau nu mai retin,si acela,doar yoyolino a fost fair play,si la rugamintile noastre,ne-a lasat in pace,era si noapte,si probabil doar el stie din ce considerente a procedat altfel decat un absint.de aceea am declarat razboi acelui trib,caci nu a fost un caz izolat,ci unul generalizat.nu uitati,ca in runda 3 au fost nu mai putin de 70 membri Rvansa,toti sub 2000 puncte,si eram atacati in valuri,pana absint-ul ramanea fara armata.a fost o scoala extrema,am invatzat sa ne dezvoltam sub presiune,sa ne ajutam,sa fandam,sa crestem cat mai repede,caci am inceput jocul de zeci de ori mai mult decat orice absint,si avem experientza.ceea ce nu stim,sa atacam,de aceea,doar de aceea am jucat si pe alte speed-uri,ca sa exersam si asta.nu vreau sa ofensez pe nimeni,dar,CINE SEAMANA VANT,CULEGE FURTUNA,si campionii,din topuri,nu au crescut ei satele,ci le-au luat de la ceilalti jucatori.ei,cam cati dusmani credeti ca au cei din absint?pai toata lumea vrea sa isi ia revansa fatza de ei,vor sa mai incerce o data,asa e omul,nu renuntza la primul obstacol,ci mai incearca o data.poate,pentru Rvansa,e prea mult sa ii cautam valoarea in puncte sau in rezultate,dar valoarea spirituala,morala,este aceea de a reuni toti aceia care s-au ridicat impotriva tiraniei,si au avut curajul sa o ia de jos,luptand intai pe burta,apoi in genunchi,si speram cat de curand sa luptam de la egal la egal cu adversarii nostri,adevaratii campioni la puncte,dar saraci cu duhul.


va multumesc pentru atentie


E foarte bine daca ati jucat si in alta parte....poate invatati si voi sa jucati mai bine...iar dak voi stiti numai defensiv sa jucati.....degeaba mai jucati....nu faceti altceva decat sa cresteti satele....
 
Sus