Speed 9

  • Autor subiect Spartanul1000
  • Data de început

DeletedUser2821

Salutare!
Vin si eu pe speed:D
Speed nu am mai jucat niciodata dar la primul server care se deschide intru si eu.
 

DeletedUser

lasa-l ca mi-a dat o lectie. bine a facut. A fost primul atac normal si ca lumea dat de pe speedul ala. N-o fi fost nu stiu ce pentru loverul, dar daca exista un topic de "asa da" si "asa nu", ar fi trebuit postat la prima categorie.

Poate mai invata si altii ceva dintr-o experienta din asta.

Asa faceam eu pe speed-ul in care a facut aiurea 20 M la inamici invinsi...Si ii felicitam pe cei care atacau corect...:) Si din 200 si ceva de atacuri cate am avut pe mine, doar 3 erau date corect...Restul doar aparare...

Eh asta e...sper sa fi invatat ceva baietii...Ca in ultimele speed-uri am vazut ceva jucatori care atacau corect...:D (ii pot numara pe degetele de la o mana :))
 

DeletedUser

Daca termin lucrarea de licenta pana atunci ma bag si eu...:D Dar e cam putin probabil...:p Aici o sa fie ceva de genul...Un jucator face aparare si unul atac...:D:rolleyes:
 

DeletedUser3366

..eu ma bag dar nu stiu la care ..ori ala de vineri seara..ori ala de duminica..mai ma gandesc
 

DeletedUser

Pana acum , am jucat 3 speeduri , cu nume diferite 2 din ele .... si speed 8 , am jucat impreuna cu hetfield ..... adica el pana la 3000 pct , si eu restu.am terminat pe 16.primul speed l-am jucat , dar putin , m-am plictisit si m-am lasat , si am mai jucat pe speed 6 unde i-am dat toate satele lui monstruxxx
 

DeletedUser

Dark daca stau bine sa ma gandesc...Si lu "hany"(ISeeV) a mea i-am luat un sat in speed 1 sau 3...:p:p:rolleyes:

Hany, nu jucam pe atunci. Dar in speedul de care spune M. Dolores am pierdut o gramada de sate, e si greu sa tin minte care au fost noii proprietari:D
 

DeletedUser

Hany, nu jucam pe atunci. Dar in speedul de care spune M. Dolores am pierdut o gramada de sate, e si greu sa tin minte care au fost noii proprietari:D

hihi...ce mi-a placut tipu ala cu cei 8 nobili morti. Dadea spionaj...sat gol. trimitea curatare...sat gol...venea nobilu..hop! raport rosu.

Statea 1 minut...iar trimitea spionaj...sat gol (hmmm, oare ce s-o fi intamplat?). Se repeta figura. Picam de ras in scaun, cand imi inchipuiam expresia lui ca tot gaseste satu gol si mor nobilii.

Si tu, nerecunoscatoareo, la o ora dupa ai ajuns la margine! (dupa mine :D)
Daca-mi strofoc memoria, imi amintesc nickul..era oricum coleg de trib cu loveru.
 

DeletedUser2821

Pe. ro vreau sa vin:D
Sa nu radeti daca ma scoate vreo unu ca e prima data cand joc speed.
Oricum prind repede;))
Si timp de asta am pot sa stau si ziua si noaptea daca e scurt speed-ul:D
Un trib recomandare:D?
 

DeletedUser

Nu Revansa :p
E ca si cum ti-ai picta o tinta pe sat si ai zice "dati aici!"
Hai pe .de, sambata noaptea.
 

DeletedUser2821

Aha deci din ce am citit pe aici am inteles asa...
Rvansa e un fel de trib mamut .. adica mai multe triburi care sunt prietene si se numesc rvansa.
Deci nu e de mine ca inseamna ca sunt pra multi;))


P.S: Nu vreau pe .de nu cunosc niciun pic de germana... .
Plus ca stiu ca nemtii sunt cei mai tari la triburile si nu vreau sa ma fac de C*ca ca e prima data.
 

DeletedUser

nici nu trebuie sa stii germana. stii triburile, butoanele-s aceleasi :D
Plus ca nemtii...iti scriu si-ti cer sitter, ii poti ignora.
 

DeletedUser5168

P.S: Nu vreau pe .de nu cunosc niciun pic de germana... .
Plus ca stiu ca nemtii sunt cei mai tari la triburile si nu vreau sa ma fac de C*ca ca e prima data.

decat sa astepti un speed pe .ro si sa iesi la pensie mai bine un speed la germani.... ;)
 

DeletedUser

Aha deci din ce am citit pe aici am inteles asa...
Rvansa e un fel de trib mamut .. adica mai multe triburi care sunt prietene si se numesc rvansa.
Deci nu e de mine ca inseamna ca sunt pra multi;))

din cate am inteles nu este indicat sa intrii in acel trib..:D


P.S: Nu vreau pe .de nu cunosc niciun pic de germana... .
Plus ca stiu ca nemtii sunt cei mai tari la triburile si nu vreau sa ma fac de C*ca ca e prima data.
u crezi k eu stiu germana??sau altii??poate mai este 1-2 care stiu dar majoritatea nu cunosc acea limba:D..deci nuti fa griji...sambata seara ai de unde sa alegi,nu te descurci cu germana(http://www.die-staemme.de/) intrii pe cel englez. (http://www.tribalwars.net/)..asa k iti urez bafta
 

DeletedUser2821

E cu engleza oricum ma descurc mai bine:).
O sa vad:D
Dar ala pe echipe e fainut.
 
Sus