Speed 9

  • Autor subiect Spartanul1000
  • Data de început

DeletedUser

Te iert, te iert...Sa nu se mai intample...:)):p

lamine cand apare urmatorul speed? :) Eu zic ca mai rarute sunt mai dragute...:rolleyes::D:D
 

DeletedUser

Nup ca am un sfarsit de week infernal...:) Licenta scrie pe mine, ca luni trebuie depusa...Dar daca e ceva si ma prindeti in pauza de recreere va ajut cu sitter 1h sau 2...:p

te tin minte...mai trebuie sa fuga omu' sa manance ceva, sa se spele...
mi-ai mai pazit tu satele, dar inca nu ma simt razbunata complet :p
 

DeletedUser

poate ca ma sti fiindca tu ai fost singuru' in stare sa-mi iei satu'...am fost in Rvans2...am fost atacat incontinuu...am mancat zeci aproape de 100 de nobili...pana ai aparut tu...si ca un mirific m-ai cucerit :)

sincer la cate sate am luat de la rvansa2 e cam greu sa tin minte :p oricum apreciez respectul tau chiar si pentru inamici. (poate invata si valjan/selejan si ceilalti destepti cate ceva...stiu, slabe sanse)
 

DeletedUser5168

sincer la cate sate am luat de la rvansa2 e cam greu sa tin minte :p oricum apreciez respectul tau chiar si pentru inamici. (poate invata si valjan/selejan si ceilalti destepti cate ceva...stiu, slabe sanse)

chiar ca slabe.... sa nu mai zic ce fericit era selejan cand am fost scos la margine pe .de...dar dupa ce am luat-o de la capat nu a mai raspuns la mesaje :))
 

DeletedUser4349

eu respect pe oricine...daca era sa-mi arat marlania ma duceam in piata si ma certam acolo pana imi treceau toate supararile...

Edit: si oricum eu am respect si pt cei care i-am invins...oricat de usor au fost de cucerit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te tin minte...mai trebuie sa fuga omu' sa manance ceva, sa se spele...
mi-ai mai pazit tu satele, dar inca nu ma simt razbunata complet :p

:)) Pai lasa-mi-le pe mana...ca o sa fii nevoita sa mergi si la somn...Si atunci o sa te simti razbunata pe deplin...Hai mai ca eu n-am facut decat sa iau un sat sau 2, nu mai stiu, de la tine...:D :D
 

DeletedUser5168

:)) Pai lasa-mi-le pe mana...ca o sa fii nevoita sa mergi si la somn...Si atunci o sa te simti razbunata pe deplin...Hai mai ca eu n-am facut decat sa iau un sat sau 2, nu mai stiu, de la tine...:D :D

cat tupeu pe capul tau lordule....cata nesimtire...cum ai indraznit sa o innobilezi pe mater dolores ;)))
 

DeletedUser

cat tupeu pe capul tau lordule....cata nesimtire...cum ai indraznit sa o innobilezi pe mater dolores ;)))

lasa-l ca mi-a dat o lectie. bine a facut. A fost primul atac normal si ca lumea dat de pe speedul ala. N-o fi fost nu stiu ce pentru loverul, dar daca exista un topic de "asa da" si "asa nu", ar fi trebuit postat la prima categorie.

Poate mai invata si altii ceva dintr-o experienta din asta.
 

DeletedUser5168

probabil ca ar trebui un topic si aici pt atacuri si defensive amuzante.... desi au fost cateva topicuri asemanatoare
 

DeletedUser5168

"gura pacatosului adevar graieste" parca asa era.... iar 90% din ele vor veni de la revansa...wanna bet? :D
 
Sus