Speed 9

  • Autor subiect Spartanul1000
  • Data de început

DeletedUser

e totusi bine ca ai apucat sa vezi cum scade... si nu te-ai trezit in 2 sec fara sat ;)

era prea departe de mine...am eu o teorie a conspiratiei despre cum s-a intamplat...nu de alta, da' am vazut cum se comunica :D
Si avea doar 2 nobili, asa ca am avut timp sa-i scriu mesaj intre atacuri si alesul directiei :D
 

DeletedUser4349

Domnilor sa ma scuzati ca ma bag in discutia voastra insa as dori daca se poate sa va stiu nick-urile de pe urmatorul speed...Dark vreau sa ma muti iar la margine sa vad daca acum vei mai reusi la fel de usor ca in al 3-lea speed :D din nou daca se poate sa aveti binevointa sa-mi spuneti nick-urile voastre din joc...Dark Angel 00 si Mater Dolores...poate un n00b ca mine de care n-ati auzit cere prea mult
 

DeletedUser

cine stie...cunoaste...;););)
Daca ne intalnim vreodata pe campul de lupta, o sa-ti spun cine sunt.
Si daca termin vreun speed pe .ro, ca pana acum ori am adormit si m-am trezit fara sate, ori le-am cedat, ca am adormit prea putin ca sa ma ia cineva prin surprindere :D:D:D:D
 

DeletedUser5168

BARBIE :))....de ce vrei sa stii cu ce nick voi juca? nu e destul ca am revansa pe cap plus inca vreo cativa...acum sa te am si pe tine :D ? nu stiu cu ce nick voi juca...vei afla acolo :p....te voi cauta eu

later edit: te-ai fi invatat acum sa joci... uite iti propun o chestie.... in weekend sunt speed-urile de pe .de iti dau eu 1 pct premium doar sa vad de ce esti in stare ... ok?
 

DeletedUser4349

ok...atunci am mica rugaminte (daca nu uiti) sa-mi dai un mesaj daca ma gasesti pe speed :D


Edit: ideea e ca eu vreau sa ma perfectionez in acest joc...si decat sa ma trezesc atacat cu 6000 arcasi de n00bi...mai bine pierd in fata voastra...si cum sa inveti sa joci daca nu te bati cu cei pe care ii consideri cei mai buni?

Edit 2: sa zicem ca am invat lectia de aparare dupa ce am tocat la nobili de la Shhh pana a venit Mirificu...acum vreau lectia de atac

Edit 3: imi convine daca intram pe speed-ul asta...


#660 SDS
Start: Freitag, 13.06.2008 18:00

singura problema va fi ca nu pot juca peste noapte...de la 00:00 maxim 01:00 nu mai pot juca...si imi trebuie un al doilea...te oferi? :D
Ende: Samstag, 14.06.2008 18:00
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5168

cam lung... gasim noi altul :p...ma gasesti pe forum mai mereu :D


asta merge:

#661 Premium-SDS
Start: Samstag, 14.06.2008 20:00
Ende: Sonntag, 15.06.2008 08:00
Beschreibung: alter SDS-Style, Himmelsrichtung kann gewählt werden, LAN-Option aktiv, Himmelsrichtung kann gewählt werden, verkürzter SM (3-6h)
Siegbedingungen: Punktbester Spieler bei Rundenende
Geschwindigkeit: 450
Geschwindigkeit Einheiten: 0.3
Schlafmodus: Ja
Urlaubsvertretung: Ja
Moral: Ja
Bauschleife: Ja
 

DeletedUser4349

ti-am zis...eu nu pot juca peste noapte...si joc degeaba de la 21 la 01...ca pierd toate satele peste noapte
 

DeletedUser5168

vom gasi noi o modalitate... sa incheiem aceasta discutie pana nu ne luam un warn :))
 

DeletedUser4349

poate ca ma sti fiindca tu ai fost singuru' in stare sa-mi iei satu'...am fost in Rvans2...am fost atacat incontinuu...am mancat zeci aproape de 100 de nobili...pana ai aparut tu...si ca un mirific m-ai cucerit :)
 

DeletedUser

poate ca ma sti fiindca tu ai fost singuru' in stare sa-mi iei satu'...am fost in Rvans2...am fost atacat incontinuu...am mancat zeci aproape de 100 de nobili...pana ai aparut tu...si ca un mirific m-ai cucerit :)

daca jucai de partea gresita...pe primu meu speed eram pe locu 4 la aparatori...apoi m-am invatat minte
 

DeletedUser4349

sa zicem doar ca eu pe toate speed-urile pe care am jucat nu mi-am schimbat niciodata tribu'...intru' intr-un trib...in ala stau pana se inchide lumea sau pana ma dau ei afara...si chiar nu-mi pare rau ca am jucat in Rvansa2...la cate atacuri am avut chiar m-am distrat...a alungat monotonia de care am parte pe L3
 

DeletedUser

eu am jucat fara trib pe primul meu speed. Dar de atunci n-am mai vrut in alta parte :D
 

DeletedUser4349

da...si asa merge...da' nu prea ai de unde sa primesti sprijin...doar daca ai prieteni care-ti dau sprijin indiferent ca esti in trib cu ei sau nu...eu nu prea am asa ceva pe speed :p din pacate
 

DeletedUser5168

prietenii se fac....conteaza foarte mult onoarea, cuvantul fata de acel jucator, daca il vei respecta si el te va respecta....crezi ca eu am fost cunoscut la inceput? eu am inceput cu speed 2,..... cu timpul am ajuns cunoscut, si mi-am facut si prieteni, in mare parte consider eu pentru ca am stiut sa ii respect, si pentru ca nu mi-am calcat pe onoare....

pe mirificu il cunosc de pe speed 2, cand am avut un conflict la inceput, dar dupa ce am discutat am jucat impreuna.....si cu restul la fel....
 

DeletedUser

eu zic ca asta mai ales pe speed se vede... nu ai timp decat de cereri scurte de sprijin, si cine chiar vrea sa te ajute, o si face. Spune multe viteza si numarul celor care reactioneaza.
 

DeletedUser3366

din propia experienta...nu conteaza pa ce servere am jucat..la inceput trimiteam tot ce aveam sprijin si ..desigur k ajungeam la marginea hartei..dar a meritat..pentru ca mi-am creat prieteni cu care am putut rezista in rundele ce au urmat...

invata sa dai si ti se va da:D
 

DeletedUser4349

eh...doar eu stiu cat am sprijinit pe cei din Rvansa2 in timpul atacurilor din partea Shhh...da' vorbele nu zic nimic despre un om...actiunile spun mai multe...app Dark AngeL 00...sa-mi spui te rog pe ce cont sa-ti dau punctul premium pe .ro
 

DeletedUser

Iar va bagati la nemti? :)

Daca vrei sa-i dai pct premium lui dark, dai pe contul meu...:D:D:D:p
 
Sus