Speed15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4010

Pacat. Proiectul nostru de a crea o sperietoare de ciori natafleata necesita mintea ta ca resursa principala.
 

DeletedUser

pacat este doar cand gresim inaintea lui Dumnezeu.

de vorbe sunt satul.am sa vin si urmatorul speed.in orisice conditii ar fi el.deci Rvansa va exista.Absint-ul a pierit de mult....de mult...
 

DeletedUser

Va zic salut de pe noul cont (de joc si de forum)
hunt.. tu zici de limita de 120 membri?? ?:O
mintea iti joaca feste...
de unde asa ceva??
pai logic nene.. 15-20(maxim) mebri vS. 120 mebri(gigant -Revansa)??
de abia astept urmatorul speed
vi s-a urcat castigul la cap..
nu-i subestimati pe miri finu dark isee si inca altii ;)
doar cei enumerati pot face fata cu brio revansei..
nea' adminu ' @ un speed 300 ~ 1-2 zile.. ;) daca treci pe aici...
voi juca cu noul nume ;) ca sa-mi fac renumele in top3 ;)
bafta ..
 

DeletedUser4833

tu de unde ai mai aparut mah!?
ai gresit topicul
glume si banuri e ceva mai jos
si scotfield imi promisesem sa nu te bag in seama insa meriti o mica atentie,defapt o corectare,o intrebare ce cauti la rubrica Speed?
sau u esti sitter pe la astia si deaia zici si u ca esti jucator de speed
!
 

DeletedUser4010

Mda . Mai stau siter din cand in cand . Sunt un fel de femeie de servici .

Exact cum iti e hunter tie daca ma intelegi.
 

DeletedUser4833

hunt mai enerveaza-i si tu ca eu nu mai pot de ras, sunt rupti oamenii,cred lca la vine sa planga de cate ori trecu pe la topicul asta("augh! ne-au batut Revansa ...acum nu mai pot sa postez ca sunt bun de dau in gropi")---[va simtiti voi care ,ce si cum!]
 

DeletedUser10092

tu de unde ai mai aparut mah!?
ai gresit topicul
glume si banuri e ceva mai jos
si scotfield imi promisesem sa nu te bag in seama insa meriti o mica atentie,defapt o corectare,o intrebare ce cauti la rubrica Speed?
sau u esti sitter pe la astia si deaia zici si u ca esti jucator de speed
!

apoi nu poate omu` sa joace pe speed ca trebuie sa te bagi tu peste el?
 

DeletedUser4833

A disparut Absintul ce mai vreti pe cand Revansa e vesnica
am castigat lupta de mult
dar ce sa va cer vou
head???
no way!!
 

DeletedUser

Asa..ca un afon in ale speed-ului..am si eu o intrebare. Voi, astia din revansa, pe ce lume traiti ??? In afara de gestul frumos (ca idee) gandit de hunt324ever... de a aduna si a invata, ca sa zic asa, si pe altii (de altfel singurul lucru care-l respect la el).. Rvansa e o mare mare bataie de joc indiferent de clasament.

hunt324ever, tu vii si-ti lauzi colegii peste tot, Rvansa in sus, Rvansa in jos..apoi vii aici si scrii "daca n-am fost eu nu prea au miscat" adica astia de alde valjan, bancualexandru si ceilalti, sunt afoni? Multumim pentru confirmare, stiam si noi. Dar e bine ca stii si tu.

Si, centru de comanda??? Sate matrix ??? Copilu...asta e joc..nu e un film si nici o lume paralela. Voi da, sunteti cam paraleli cu jocul...dar asta e alta treaba.

valjane, tu esti complet pe langa in tot ce postezi. Ce-mi place mie, e ca nu renunti in a-ti afisa inteligenta...(care???)

Si ca tot ati adus aminte de aiurea-, omiteti ceva. Ceea ce ati facut atunci v-a facut imaginea de trib fara onoare. Si tocmai hunt324ever, cel care vorbeste cu atata patos despre asa ceva. Cand ataca 100, sau mai multi, un singur jucator 'sprijinit de alti 2 - 3), unde e onoarea hunter n??? Iti spun eu unde. La aiurea- si cei care l-au sprijinit.

Lung post....pe scurt, ca afon de speed ce sunt,

Rvansa =


nici nu merita scris ceva dupa egal...se subintelege..
 

DeletedUser2404

Bloom stii foarte bine ca nu esti afon, iti place sa iti recunoastem noi calitatile? :)) hunt trage tribul dupa el, se chinuie sa creasca sate de pe care sprijina jucatorii, rar l-am vazut pe el sa atace, dar deseori l-am vazut sa sprijine
 

DeletedUser

Din cauza panicarii jucatorilor din Rvansa si mesajelor "atacati-l pe aiurea, cu orice, chiar si cu 10 lancii, nu-l lasati sa se dezvolte" am ajuns sa joc in 24/24:D Merci hunt:p
 

DeletedUser

rvansa nu mai e ce a fost odata ..... poate rvansa 2 da, dar nici rvansa2 ......
 

DeletedUser5168

cristian T... eu observ ca tu iti dai numai cu parerea, si de cele mai multe ori o faci prost.... nu conteaza care revansa (1,2,3,4,...n...), ei sunt acelasi trib, nu conteaza cifra din coada..... cat mai ai pana la 100 de posturi?
 

DeletedUser

hunt mai enerveaza-i si tu ca eu nu mai pot de ras, sunt rupti oamenii,cred lca la vine sa planga de cate ori trecu pe la topicul asta("augh! ne-au batut Revansa ...acum nu mai pot sa postez ca sunt bun de dau in gropi")---[va simtiti voi care ,ce si cum!]

esti penibil :) noi nu am jucat deci nu ne-ati batut...

de ce sa plang? ca eu acum vin de la un super mega party din valcea si asa a fost toata luna asta iar voi ratatilor stati si va rupeti ochii pe speed de 1 saptamana :) si tot noi suntem rupti? bai fan gutzah dute la cocalarii tai din ghetou si lasa-ne pe noi.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Valjan ma bucur ca nu ma cunosti...
n-am gresit nici un topic.. insa tu cred ca da..
sub-forumul "sa n-ai creier e marfa " e mai in josul paginii...
sper ca in curand ma vei cunoaste :D -( desi ma stii dar creierul nu perecepe :)))
ah si ce astept speedul 15..
 

DeletedUser

Asa..ca un afon in ale speed-ului..am si eu o intrebare. Voi, astia din revansa, pe ce lume traiti ??? In afara de gestul frumos (ca idee) gandit de hunt324ever... de a aduna si a invata, ca sa zic asa, si pe altii (de altfel singurul lucru care-l respect la el).. Rvansa e o mare mare bataie de joc indiferent de clasament.

hunt324ever, tu vii si-ti lauzi colegii peste tot, Rvansa in sus, Rvansa in jos..apoi vii aici si scrii "daca n-am fost eu nu prea au miscat" adica astia de alde valjan, bancualexandru si ceilalti, sunt afoni? Multumim pentru confirmare, stiam si noi. Dar e bine ca stii si tu.

Si, centru de comanda??? Sate matrix ??? Copilu...asta e joc..nu e un film si nici o lume paralela. Voi da, sunteti cam paraleli cu jocul...dar asta e alta treaba.

valjane, tu esti complet pe langa in tot ce postezi. Ce-mi place mie, e ca nu renunti in a-ti afisa inteligenta...(care???)

Si ca tot ati adus aminte de aiurea-, omiteti ceva. Ceea ce ati facut atunci v-a facut imaginea de trib fara onoare. Si tocmai hunt324ever, cel care vorbeste cu atata patos despre asa ceva. Cand ataca 100, sau mai multi, un singur jucator 'sprijinit de alti 2 - 3), unde e onoarea hunter n??? Iti spun eu unde. La aiurea- si cei care l-au sprijinit.

Lung post....pe scurt, ca afon de speed ce sunt,

Rvansa =


nici nu merita scris ceva dupa egal...se subintelege..


aiurea avea sprijin de la mine,si il sprijineam pana la capat.daca...nu ataca un jucator de-al nostru ce nici macar nu era online.atunci am inteles,ca de fapt,el ar fi pus in pericol victoria,cai unul ca el pute afoarte usor sa manance un jucator mare(e vorba de penina)mai ales cand ar fi fost noapte,caci avea pregatiti cam 30 si ceva de nobili.atunci,am hotarat atacurile serioase asupra lui,si nu cred ca am facut ceva dezonorant.repet,daca el nu ataca si innobila jucatori (unde intamplator eu eram sitter),nu as fi renuntat la distractia aceea.

apoi,daca scoti din context,orice text poate fi rastalmacit.in primul rand,eu intervin cand e mai greu,iar cand treburile merg,imi cam vad de treaba...deci cand revansherii nu prea misca,iau initiativa,iar cand sunt prea "efervescenti" caut sa ii calmez.au fost situatii si situatii.nu de putine ori am fost eu insumi bancualexandru,sau valjan,sau oricare alt membru incercat al tribului,si repet,ne spunem veterani,pentru ca la fel ca si veteranii lui Bonaparte,noi nu stim sa dam inapoi.dam nou inceput,si iar si iar,cat dureaza runda,si daca luam bataie.cred ca oricine si-ar dori asa camarazi.de aceea ii numesc veterani,caci au experienta sa lupte in orisice conditii,si cu o strategie adecvata,avem sanse la victorie,daca suntem in efectiv numeros.nu de putine ori au fost prea putini,si incercam disperati ca sa parem mai multi,dar si asta este o tactica,pe care o mai practica si altii.

ca sa nu termin pana nu vorbesc despre satele MATRIX,va readuc aminte ca unui jucator ce are UN SINGUR SAT si care are zeci de k armate,cu trupe proprii ofensive,nu aveti ce ii face,logica aritmetica a algoritmului jocului spune ca un asa sat este indestructibil.mda,poate reprogramati voi jocul


esti penibil :) noi nu am jucat deci nu ne-ati batut...

de ce sa plang? ca eu acum vin de la un super mega party din valcea si asa a fost toata luna asta iar voi ratatilor stati si va rupeti ochii pe speed de 1 saptamana :) si tot noi suntem rupti? bai fan gutzah dute la cocalarii tai din ghetou si lasa-ne pe noi.
cu limbajul asta ce vrei sa dovedesti?nu trebuie sa mai dovedesti nimic,stimabilule.

rvansa nu mai e ce a fost odata ..... poate rvansa 2 da, dar nici rvansa2 ......

Rvansa este Rvansa acolo unde sunt veteranii,si celelalte Rvansa sunt doar dorinta si a altora de a lupta umar la umar cu noi.acele Rvansa in care nu avem controlul,nu ne asumam atitudinea acelor jucatori.nu de putine ori jucatori inamici s-au infiltrat in satelitii Rvansa,insa le-am dat o sansa.uneori a meritat,alteori,nu.

Bloom stii foarte bine ca nu esti afon, iti place sa iti recunoastem noi calitatile? :)) hunt trage tribul dupa el, se chinuie sa creasca sate de pe care sprijina jucatorii, rar l-am vazut pe el sa atace, dar deseori l-am vazut sa sprijine

daca vorbesti despre un user,poate ca ai dreptate,desi au fost momente cand eu spargeam gheata.prin puterea exemplului se conduce cel mai bine o batalie.insa daca aveam sitteri,nu as fi putut ataca,si o spun cu riscul sa ma repet,desi nu caut sa ma justific aici,nimeni nu poate avea grija si de alti sitteri daca toate conturile,sau multe din ele ar fi specializate in atac,si in conditiile in care inferioritatea este evidenta.deci,depinde de situatiuni.si atunci cand mai vedeti atacuri cu spade si alte minuni de aparare,sa stiti ca jucatorul e posibil sa treaca de la defensiva la ofensiva,si ca sa scape de trupe,e logic sa le distruga in carca dusmanului.

recunosc,ador defensiva,si specialitatea mea e contraatacul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bloom stii foarte bine ca nu esti afon, iti place sa iti recunoastem noi calitatile? :)) hunt trage tribul dupa el, se chinuie sa creasca sate de pe care sprijina jucatorii, rar l-am vazut pe el sa atace, dar deseori l-am vazut sa sprijine

M-am referit "afon pe speed". Am jucat prea putin pe speed, si niciodata nu m-am considerat jucator de speed. Rezultatele mele pe speed sunt nesemnificative..distractia a fost mare :D Cel putin la ultimul speed jucat serios.

hunt324ever - daca penina (care apropo, cine e ?) e jucator mare... aiurea- atunci ce e ? O galaxie intreaga de jucatori mari.. Si apropo, multumesc ca m-ai lamurit la ce sunteti voi veterani. La dat inceput nou de fiecare data dupa ce sunteti nobilati :D Deci asta era... :p

Oricum e bine ca recunosti ca sunteti "buni" cand sunteti foarte multi; si ca nu valorati aproape nimic pe speed cand sunteti cativa. E al doilea pas inainte facut de tine... La mai mare ;)
 

DeletedUser4863

Eu nu inteleg dc atat de multa vorbarie pe aici,

Vorba lunga saracia omului,toata lumea stie ce este revansa ,revansa stie cine este 24/24 si ce poate sa faca persoanele din tribula acesta.


In final speed 15 daca o sa fie de maxim 3-4 zile si viteza 200-400 si castiga Revansa atunci sa iesiti in evidenta.

Speed 14 castigat de catre trupa Revansa bv lor pt acctivitatea in fata calculatorului. si pt colonia de revansheii Revansa 3 Revansa 4 :)

PS: am un respect deosebit fata de unele persoane din revansa care stiu ce inseamna cuvintele : PCR.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus