Speed15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

totusi

cand incepe lumea speed ?sa stiu si eu ms mult rasp va rog :p:)
 

DeletedUser5168

este un joc de echipa,sau cumva dark angel 00 incearca sa reinventeze el triburile?poate ar trebui sa umbli un pic la liniile de cod,si sa reprogramezi un pic acest joc,dar pana atunci jucam dupa regulile dupa care s-a jucat si pana acum.asa ca Rvansa va fi prezenta la start in urmatoarea runda,vreau sa vad daca ai curajul dark angel 00 sa vii si sa lupti pana la capat.indiferent ce deznodamant va avea lupta.deci,pe curand...

pai e un joc de echipa....aceasta provocare am lansat-o pentru el pentru ca ma subapreciaza, iar voi, Rvansa, in rundele mici si rapizi nu ati miscat nimic, ati castigat in rundele de 1 saptamana, 2 saptamani, unde noi, un grup de 15 personane jucam doar 1-2 zile maxim..... pur si simplu lasam conturile, daca ar fi fost sa fi stat 24/24 la calculator 1 saptamana intreaga castigam tot..... deci mai usor cu replicile ca sunteti sub noi mereu ;)
 

DeletedUser

pai e un joc de echipa....aceasta provocare am lansat-o pentru el pentru ca ma subapreciaza, iar voi, Rvansa, in rundele mici si rapizi nu ati miscat nimic, ati castigat in rundele de 1 saptamana, 2 saptamani, unde noi, un grup de 15 personane jucam doar 1-2 zile maxim..... pur si simplu lasam conturile, daca ar fi fost sa fi stat 24/24 la calculator 1 saptamana intreaga castigam tot..... deci mai usor cu replicile ca sunteti sub noi mereu ;)

se pare ca nu cunosti limba romana sau ai memoria scurta.in primul rand,dupa spusele tale si dupa criteriile legate de clasament,ori ai fos absent,ori ai clacat,ori traiesti in trecut.dark angel 00,esti istorie baietasule,trezeste-te!
 

DeletedUser

pai e un joc de echipa....aceasta provocare am lansat-o pentru el pentru ca ma subapreciaza, iar voi, Rvansa, in rundele mici si rapizi nu ati miscat nimic, ati castigat in rundele de 1 saptamana, 2 saptamani, unde noi, un grup de 15 personane jucam doar 1-2 zile maxim..... pur si simplu lasam conturile, daca ar fi fost sa fi stat 24/24 la calculator 1 saptamana intreaga castigam tot..... deci mai usor cu replicile ca sunteti sub noi mereu ;)

daaaaaaa, ,chiar mereu, s-a vazut runda asta
v-ati pus vreodata intrbarea de ce veteranii au jucat acum in revansa 2?
va explic eu:
pentru ca alcineva a luat numele de revansa, normal era ca elita sa fie in revansa, dar.... asta a fost.
nu stiu de ce il acuzati pe hunt de intemeierea a 4 triburi, el face 1 singur, restul se fac de la sine, chiar v-ati pus ntrebarea de ce nu se fac academii 24/24?
singura vina a lui hunt este ca primeste in trib tot felul de noobi care nu stiu de capul lor, lucru pentru care la inceputul jocului imi facusem trib cu avara, vecinubr, si parca hiena buna mai intrase.
m-a convins insa hunt sa intru inapoi si nu a durat 6 ore si mi-a venit nervii de era sa ma cert si cu el cant 10 insi strigau dupa sprijin dar nimeni nu avea curte nobila facuta, toti erau farmati.
asta e vina lui hunt, este prea "baiat bun" si vrea sa-i ajute pe toti.
cred ca 10 insi i-au zis sa-l dea afara pe alexchamp cand juca d@rk devil pe contul lui si nu vroia, ca e de-al nostru, acelasi d@rk care ziceti ca l-a prostit valjan sa-i de satele, va spun eu, nu mai avea nimic in ele, de aia le-a dat si i le-a dat lui valjan cu speranta ca poate pune o vorba buna sa-l primeasca in revansa in viitor.
cand a jucat pe contul li trusca alex eu l-am curatat de vreo 10 sate, si se ruga de mine pe mes sa nu i le iau ca se cearta cu trusca, astea au fost vorbele lui, asa ca daca intr-un speed ar intra numai veteranii adevarati, nu ma laud ca voi ca v-ar bate fara drept de apel dar ar fii o runda frumoasa.
cel putin pentru mine care nu alerg dupa puncte, multi stiu ca eu cand plecam seara la munca imparteam satele celor din trib dupa diferite criterii (celor care mi-au dat sprijin cand am solicitat, unora care se certau pe sate, etc.) si dimineata o luam de la capat si ceream resurse sa ma ridic.
 

DeletedUser1514

#17 speed 15
Start: joi, 07.08.2008 13:00
Sfârşit: duminică, 10.08.2008 20:00
Descriere: Viteza serverului este de 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 30. Atenţie: tribul nu se poate părăsi!
Limită jucători: 100
Condiţii de victorie: Jucătorul cu punctajul cel mai mare este câştigător
Viteză: 200
Viteza unitaţilor: 0.5
Modul de dormit: Da
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da



Din pacate am promis. Nu ma mai bag la speeduri mai lungi de un weekend.
Nu mai pierd atata timp in fata calculatorului. :D
 

DeletedUser

Avand in vedere ca s-a mai deschis un topic pe tema speed 15, il voi inchide pe acesta. Putem continua discutiile pe celalalt topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus