Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser5151

Ashept cu nerabdare speed3! :D

Atat sper ca viteza sa fie ca la speed2, si ca sa dureze tot un week-end
de vineri pana duminica..

Speed2 a fost excelent..

12k resurse pe minut, iar atacurile ajungeau in cateva secunde....

Traversam harta cu nobilii in 10 min.. :D:D:D

da doamne un nou speed ca asta...

singuru lucru care nu mi-a placut, e ca nu se tinea cont de aliante si PNA ;):)
 

DeletedUser5151

voi erati in NU!
nu recrutam nu aliante
nu PNA :D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

skz NU!... kat m-am rugat de aiurea sa ma invite... si pana la urma am terminat in top 15..
data viitoare imi rezerv un loc la voi cu cateva zile inainte... sper sa ma invite aiurea de data aceasta...
kred k am demonstrat ca nu sunt slab..

mie cam somn,
cat am stat sa ma apar de Mirificu ala....
dar, nu a luat nici un sat :))
 

DeletedUser

skz NU!... kat m-am rugat de aiurea sa ma invite... si pana la urma am terminat in top 15..
data viitoare imi rezerv un loc la voi cu cateva zile inainte... sper sa ma invite aiurea de data aceasta...
kred k am demonstrat ca nu sunt slab..

mie cam somn,
cat am stat sa ma apar de Mirificu ala....
dar, nu a luat nici un sat :))

nu eram eu :) era ilegal.kill pe cont...
eu am jucat decat in prima zi dupa care am dormit si eu si duminica am fost plecat toata ziua..
 

DeletedUser5168

dak ar fi viteza mai mare ar fi bine sa tina doar cateva ore ( 12 ore la un speed de 400+ e foarte bine)
 

DeletedUser4900

va fi o viteza mica probabil intre 100 si 200 ... ashea e peste tot .. e viteza mare dupaia mica .. eu imi doresc decat sa bage limita la trib la 5 sau la 10 :) si 20 mi se pare mult mie ..
 

DeletedUser

Te referi la cea dintre tine si Toxic Moon ? Nu de alta..dar speed.net e acolo, speed.ro e aici...
Si oricum, Toxic Moon iti ramane datoare daca a terminat speed-ul cu sate...
 

DeletedUser6

Te referi la cea dintre tine si Toxic Moon ? Nu de alta..dar speed.net e acolo, speed.ro e aici...
Si oricum, Toxic Moon iti ramane datoare daca a terminat speed-ul cu sate...

Hm oare cine imi era sitter atunci ... am uitat sa va spun, chiar daca nu prea vroia sa se afle, ca pe contul meu a jucat si Bloom (pentru prima oara si s-a descurcat extraordinar) si sa nu uit sa ii multumesc si lui Agrael care deja e experta in speed(dar nu mai vrea se lasa de speed) .
 

DeletedUser

ca tot suntem la capitolul multumiri :p as vrea sa multumesc si eu lui tintar pentru sambata seara si lui agrael pentru ziua de duminica.
 

DeletedUser

Hm oare cine imi era sitter atunci ... am uitat sa va spun, chiar daca nu prea vroia sa se afle, ca pe contul meu a jucat si Bloom (pentru prima oara si s-a descurcat extraordinar) si sa nu uit sa ii multumesc si lui Agrael care deja e experta in speed(dar nu mai vrea se lasa de speed) .

Tu gura mica, da ?
32.gif
NU, eu NU am jucat pe speed.
33.gif
NU sunt jucator de speed, si Agrael poate confirma asta.

ca tot suntem la capitolul multumiri :p as vrea sa multumesc si eu lui tintar pentru sambata seara si lui agrael pentru ziua de duminica.

Lasa ca te-am "injurat" eu putin ca m-a intrecut Agrael la punctaj in acea perioada...dar am recuperat repede datorita unui jucator e "nimerit" langa niste sate de atac... :D
Ghinion...mare ghinion... :rolleyes:

later edit: talibane, daca reuseam sa te mentin pe 3, puteai sa zici ca am jucat bine...dar asa.... oricum, tu stii care a fost treaba
22.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu placere, aiurea (sorry Bloom :">)
Bloom e mai bun pe speed ca mine :p
Iar de cazut in clasament n00bkiller a cazut pe motiv de sitter si a fost greu de recuperat avansul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o da.. speed 3.. :) poate fac trib cu numele DA! =)) ar fi ceva :D dar numai cu prietenii pe care ii stiu si care stiu jocul, nu ratuste :))
 

DeletedUser

Da adminilor stim k ati jucat pe speed2 2 pe un cont da fie sa zicem k ..... ne vedem runda viitoare imi aduc brigada de 20 de oameni de pe tw... sa ne distram mai bine sa vedem atunci :eek::cool:
 

DeletedUser

Da adminilor stim k ati jucat pe speed2 2 pe un cont da fie sa zicem k ..... ne vedem runda viitoare imi aduc brigada de 20 de oameni de pe tw... sa ne distram mai bine sa vedem atunci :eek::cool:

Ce brigada? si ce nume ai pe .net?
 
Sus