Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser5168

aaa....ar fi mai interesant o runda fulger...de cateva ore....atunci poate un trib format din 10 oameni buni ar putea invinge NU!, e doar o parere....
 

DeletedUser5151

ar fii interesant si o runda de un week-end..
avem sanse mari..
daka jucam uniti, si suntem activi..

sper sa nu tina runda o saptamana :)
 

DeletedUser5168

ar fii interesant si o runda de un week-end..
avem sanse mari..
daka jucam uniti, si suntem activi..

sper sa nu tina runda o saptamana :)

nu cred ca vor mai fi runde de o saptamana...prima runda a fost pentru teste....presupun eu.... ar fi fain dak ar fi ca pe .de in weekend runde de 300+ pe o durata de 12 ore, iar in timpul saptamanii o runda de 100-150 :)
 

DeletedUser5151

nu 300 ci 500

300 a fost week-endu asta..
prea putin ptr 12 ore..
 

DeletedUser

limita de trib 5....viteza 500.... durata: 12-24 ore.....8-> oare cand asa ceva??

sper cat mai curand :D

fara suparare dar cine va rezista la viteza asta si doar 5 membri :)) dac ma bag eu cu NOOB si aiurea + b3st si Eek cred ca in maxim 2 ore suntem la marginea harti :))
 

DeletedUser184

pentru a nu va face iluzii va voi spune ca urmatoarea runda de speed va tine de joi pana duminica si ca va aparea in curand - data exact nu se cunoaste inca.in acelasi timp nici configurarea nu se cunoaste exact inca, dar se lucreaza la ea.
 

DeletedUser5168

fara suparare dar cine va rezista la viteza asta si doar 5 membri :)) dac ma bag eu cu NOOB si aiurea + b3st si Eek cred ca in maxim 2 ore suntem la marginea harti :))

nu cred ca ajungeti asa rapid ;)).... iti ia numai jumatate de ora sa te dezlvolti cat de cat....eu voi rezista la o viteza din asta...am rezistat la 650 ( dar cand s-a terminat nu mai stiam ce e cu mine, spre dimineatza dadeam atacurile din instinct ;)) ) iar in legatura cu limita de trib ar fi cel mai bine de 5....ca pana acum tot voi 5 hai max 8 jucati de la inceput, in rest ce mai racolati pe parcurs....si dak ar fi triburi cu 5 oameni comunicarea ar fi mai buna intre cei 5 membri( majoritatea triburilor vor fi facute din cunoscuti) nu din fel de fel de n00bi...asa stii ca dak un prieten de al tau e n00b il sprijin si ii spui ce sa faca si tot se prinde el la un moment dat...dar cand ai un trib de 50 de oameni si 50% habar nu au ce sa faca :-j mai bine te lasi ;)).....
 

DeletedUser5168

pentru a nu va face iluzii va voi spune ca urmatoarea runda de speed va tine de joi pana duminica si ca va aparea in curand - data exact nu se cunoaste inca.in acelasi timp nici configurarea nu se cunoaste exact inca, dar se lucreaza la ea.

multumim de informatie :)
 

DeletedUser

mc lamine... sper sa incepa peste 2 saptamani sa nu stam pe 8 martie in fata Pc-urilor ca ne omoara femeile :D
 

DeletedUser

ar fi interesant in 5 membri :) foarte interesant, insa tot 10 e cel mai atractiv trib. ;)
 

DeletedUser5168

pai asta ar trebui sa faceti voi pe final, cand nu mai este mare lucru de facut....in ultimele 5-10 ore sa se imparta NU! si sa fie un razboi intre voi....ar fi foarte interesant( doar pentru placerea jocului)....
 

DeletedUser5168

Speed #3
Start: joi, 06.03.2008 13:00
Sfârºit: duminicã, 09.03.2008 20:00
Descriere: Viteza serverului este de 120, se va putea alege direcþia satului, nu vom avea arcaºi ºi nici paladin, tehnologiile se vor putea cerceta pânã la nivelul 3.
Limitã jucãtori: 100
Condiþii de victorie: Jucãtorul cu punctajul cel mai mare este câºtigãtor.
Vitezã: 120
Viteza unitaþilor: 0.5
Modul de dormit: Da
Jucãtor de vacanþã: Da
Moral: Da
Circuit de construcþie: Da
 

DeletedUser

pentru asta exista Sleep Mode.

hmmm... cam nasol pusa runda asta :|
 
Sus