Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser3986

siter ... nu va trebuie un concediu :D

salutari la oamenii bolnavi de speed se stiu ei :)
 

DeletedUser5168

chiar cred ca le-ar trebui un concediu....sa mai fie si altii in top ;)
 

DeletedUser4255

hmm cam nasol pusa si ora si data...de joi pana duminica...si viteza e cam micuta...cam nasol..dar asta e daca vrem speed tre sa facem fata:)...am sa incerc din nou sa raman macar pana la sfarsit!si felicitari inca odata castigatorilor :)...poate in urmatoarele 10 runde am sa invat ceva de la ei...oricum de la aiurea am invatat sa nu astept un raspuns in speed :)) am asteptat toata noaptea un raspuns de la ea daca ma primeste in NU...si nam atacat pe nimeni de acolo..si dupa amiaza cand in sfarsit mia dat raspunsul...ma si atacat :)..asta e
 

DeletedUser

off , da repede ati mai inchis topicurile cu recrutarea , ideea de baza ramane , adevaratii NU! - si anume castigatorii de pana acum , vor avea de furca cu un trib nou care se va numi DA! sau oricum altcumva anti voi :))

daca veti fi NU DA , noi vom fi BA DAM
 

DeletedUser

Cred ca-mi fac si eu trib .... ii pun numele Poate ,doar e la moda :)

*poate fac aliante
*poate recrutez
*poate ma innobilez de unul singur :rolleyes:
 

DeletedUser

jucatorilor traitiva viata stati 24/24 pe calc ala :) cred k ati facut ochi :eek:
 

DeletedUser1924

jucatorilor traitiva viata stati 24/24 pe calc ala :) cred k ati facut ochi :eek:

Era un buton de reset la PC ... foloseste-l mai des :) Uiti ca mai aveai putin si ne pupai picioarele ca sa intri in NU!

sorry pt tine , dar "DA!" e marca inregistrata deja de mine pt urmatorul speed

Tu daca vrei poti sa faci un "POATE!"

Cine vrea sa lupte in DA! contra NU! hai sa ne unim si sa o facem ca la carte

Trebuie experienta minim 1 lume , si minim 5 runde speed

Have fun , si ciocu mic

Tu esti 'za'b3sT' ... cu trupele altora...app...te-am capacit in 3 minute...so...apuca'te de alt joc...Am auzit ca merge SOLITERE in retea :-H

mai vedem vadimash :D

Tu nu esti ala de ti-am luat 5 sate in 2 minute? :-"
 

DeletedUser4900

Era un buton de reset la PC ... foloseste-l mai des :) Uiti ca mai aveai putin si ne pupai picioarele ca sa intri in NU!



Tu esti 'za'b3sT' ... cu trupele altora...app...te-am capacit in 3 minute...so...apuca'te de alt joc...Am auzit ca merge SOLITERE in retea :-H



Tu nu esti ala de ti-am luat 5 sate in 2 minute? :-"
ba b3st plimba'te ma .. u nu esti ala plangeai prin mesaje ca nu o sa te atace aia de pe .net ? .. ba da .. sau ce crezi ca tu poti face fatza la 4 vs 1? nu cred esty praf!
 

DeletedUser4900

Era un buton de reset la PC ... foloseste-l mai des :) Uiti ca mai aveai putin si ne pupai picioarele ca sa intri in NU!



Tu esti 'za'b3sT' ... cu trupele altora...app...te-am capacit in 3 minute...so...apuca'te de alt joc...Am auzit ca merge SOLITERE in retea :-H



Tu nu esti ala de ti-am luat 5 sate in 2 minute? :-"
ba b3st plimba'te ma .. u nu esti ala plangeai prin mesaje ca nu o sa te atace aia de pe .net ? .. ba da .. sau ce crezi ca tu poti face fatza la 4 vs 1? nu cred esty praf! si nici makar n'ati avut tupeu sa ma anuntati ca ma atacati .. lasilor .. va mai si laudati dupaia
 

DeletedUser4413

Din motive technice se amânã startul serverului speed pentru ora 15:00. Vã multumim pentru inþelegere!
 
Sus