Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser1924

ba b3st plimba'te ma .. u nu esti ala plangeai prin mesaje ca nu o sa te atace aia de pe .net ? .. ba da .. sau ce crezi ca tu poti face fatza la 4 vs 1? nu cred esty praf! si nici makar n'ati avut tupeu sa ma anuntati ca ma atacati .. lasilor .. va mai si laudati dupaia

=)))))))))
Esti jalnic... =))
 

DeletedUser219

Runda asta de speed e jalnica rau, parerea mea :)) Am un trib de 1 persoana si sunt pe locul 11, restul sunt in alt trib de 130 de membrii :)) Si toti din tribul ala ma ataca pe mine ca nu au ce sa atace :)) Cea mai tare runda de speed pe care am vazut-o. Mare greseala am facut ca am intrat sa joc spee:confused:d pe serverul romanesc
 

DeletedUser

Hi hi hi

Cine vrea sa ma gaseasca pe speed
Dati mesaj la Salvamaru
(nu uitati sunt pe sleeeep... pana la 16:30)
 

DeletedUser5168

X(X(X(X(X(X(X....eu eram primul si nimeni nu mai avea nici o sansa.... X(X(X(X(
 

DeletedUser

pff aq nu mai pot intra pt k nu am premium :mad:..bafta la joc in continuare
 

DeletedUser

ce nu inteleg eu este: ce-i cu harta aia preistorica acolo? :)) asta 1 la mana si 2, dupa ce ca au fost sapte mii de buguri pana acum, incepand de la amanarea cu 2h a rundei speed si continuind cu altele, care in cele din urma am observat azi dimineata ca s-au rezolvat, acum au restartat TOT. asta e bataie de joc, isi bat joc de noi! :mad:
 

DeletedUser

ce nu inteleg eu este: ce-i cu harta aia preistorica acolo? :)) asta 1 la mana si 2, dupa ce ca au fost sapte mii de buguri pana acum, incepand de la amanarea cu 2h a rundei speed si continuind cu altele, care in cele din urma am observat azi dimineata ca s-au rezolvat, acum au restartat TOT. asta e bataie de joc, isi bat joc de noi! :mad:

e 8 martie man se distreaza si asmini :p chefuiesc :))
 
Sus