Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser

dar nu ne anunta si pe noi,nimeni nimic ... runda se termina tot in ziua si la ora stabilita ?
sau se prelungeste cu o zi ? ....

Nu e vorba numai de asta, ci si de faptul ca premiumul expira tot cand trebuia sa expire, daca prelungeste cu o zi ce facem? mai bagam inca 1 pct de premium numai pt o zi?
 

DeletedUser

Daca nu au stiut, a fost la inceput. Cand au vazut ca sunt probleme, trebuiau sa opreasca jocul, sa anunte frumos si sa rezolve problema. Ei au ales calea cea mai simpla, hai sa dam restart, sau ce au facut si intra cine e pe faza. Again, lipsa de seriozitate. :mad:
 

DeletedUser

nu cred ca s-a dat restart;)..probabil au dat drumu la o lume speed care nu se va lua in calcul;)..pana vor termina problemele de pe speed3..dupa care i se va da drumul
 

DeletedUser

Daca e asa cum spui tu, ce se intampla cu cei care au dat puncte premium ca sa intre a doua oara?

Sau cu cei care au platit prima data? Ei au putut sa intre a doua oara? Nu ca m-ar interesa prea tare pentru ca eu nu am dat puncte, dar ma intreb totusi. Cum e cu democratia asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4413

nu cred ca s-a dat restart;)..probabil au dat drumu la o lume speed care nu se va lua in calcul;)..pana vor termina problemele de pe speed3..dupa care i se va da drumul
miramas sa se poate da drumu la alta runda.... in 2 sec. Eu am fost online cand a picat si mi-a dat log out si a aparut aparent speed - m-a pus sa imi aleg directia
 

DeletedUser574

jocul va fi reinceput pe baza unui rollback de la ora 14:55ne cerem scuze pentru neplacerile create


Glumiti???
 

DeletedUser4255

cand ma descurcasem si eu mai bine..acuma vati gasit sa dati roll back..trebuia sa ramana asa..ca era destul timp...pana duminica...ce va trebuit sa dati roll back...ma rog voi decideti...dar...pff ce mam enervat :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

roll back roll back, da cand revine speed-ul?
ce facem, dam refresh din minut in minut?
 

DeletedUser4413

hai ca chiar va bateti joc de noi....cand ma descurcasem si eu mai bine..acuma vati gasit sa dati roll back..trebuia sa ramana asa..ca era destul timp...pana duminica...ce va trebuit sa dati roll back...ma rog voi decideti...dar...pff ce mam enervat :p


adik incepe maine la 14:55???mai bine il lasati asa ..ca pana maine la ora aia ajungeam cum eram inainte..era acelasi lucru!

adica incepe jocul cel vechi.... cu situatia care era la 14.55. Un server face un backup periodic. Probabil la ora aia se facu ultimul backup. Pusara speedu asta sa nu ne plictisim. Acum revin la cel vechi.
 

DeletedUser574

Deci sa va bagati speed-ul asta direct in fund!
Ce naiba e aici?
Alba neagra?
S-a pierdut o groaza de timp...
 

DeletedUser

doamne si ce in forta eram.. incepuse sa-mi placa nu'j dc era putin mai diferit acum :)
 

DeletedUser574

In ritmul asta castigatorul va avea 10 sate...doamne ce retardati...:eek:
 

DeletedUser574

Da.o ma in plm de treaba...am jucat aseara pana la 12...a trebuit sa plec...am pierdut satul...am revenit azi la 2...am jucat putin...rollback....a jucat acolo...1k puncte..rollback...pai mai joc acum cateva ore si apoi il desfiinteaza draq de tot...
Rusine sa va fie!
 

DeletedUser

nu ma inteleg nimic...pe cand eram si eu mai tare, atunci se opreste x( !
 
Sus